Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Miroslav Cais

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Miroslav Cais

Myslím si, že si za výkon na Matadoru zaslouží své téma.

Ja s tebou jen souhlasim. Povazuji ho za nejvetsi prekvapeni Puchova.

Komentář

To jen potvrzuje, že na Valašsku je stále velké množství výborných pilotů...

Komentář

Škoda že nestartuje častěji.

Komentář

Když začínal s Felicií tak se mi moc nezdál, ale pak ukázal co v něm je a získal titul v N1600 a teď v Puchově zase skvěle.Jen tak dál a úspěchů bude určitě ještě víc.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Jaká je tedy historie jejich auta?

Komentář

Už bude mít asi hodně za sebou, ale to z něj dělá ještě lepšího pilota, že stim dokázal tak zajet.

Komentář

quote:
                Nevím, pana Caise nemusím...
                Vzhledem k tomu, jaká je historie auta se kterým letos jedou...

Upravil - sabotage 08 May 2003 19:40:16
                Jaka je historie auta?
                To je dost hloupe soudit nekoho podle historie auta.
                Navic auto bylo od nekoho asi odkoupeno.
                A tak nevim proc spojujes historii auta s panem Caisem? Ktery s ni nema nic spolecneho.

Komentář

quote:
                  Nevím, pana Caise nemusím...
                  Vzhledem k tomu, jaká je historie auta se kterým letos jedou...
                  Já neznám podrobně ani historii pana Caise, ani jeho vliv na historii auta, se kterým jel, ale každopádně se jeho výkon v Púchově moc líbil.

Komentář

V Puchovem jsem byl svedkem, kdy pan Cais delal pred vjezdem do servisu rozhovor s novinarem. Mluvil o tom, ze vuz je ex Tureckuv a pres zimu prosel kompletni repasi - nove tlumice, nova elektronika atd.
                    Pak mluvil, ze za jeho uspechy, i z predeslych let stoji Rostislav Svoboda ktery mu pripravuje auta.

Komentář

Když je to auto se kterým dříve jezdil Tureček, tak to bude asi to loňský komárkovo auto.

Komentář

TO sabotage:
                        TEbe nekdo nastval ci co?
                        Ze porad sem plantas takove veci.
                        A at je to jak chce - me Cais velice prekvapil a jeho jezdecky projev po pouze byl velice dobry.
                        Ale neco jsi nacnul - zase mi to zacina pripominat hloupe tlachani - typu - nekde nekdo, nechci rozmazavat....etc.
                        Pokud neco vis tak to napis ale nedelej tady z toho tajnou seanci OK?

Komentář

Pri pohledu na tuto diskuzi se me zmocnuje smich. Sam zavodim a o toto auto jsem mel zajem. Vuz sice pilotoval Turecek ale majitelem byl CAC leasing. Vice jak ctyri mesice bylo toto auto zaparkovano v bazaru pod zimnim stadionem ve Zline. Kdokoliv ze zavodniku i jinych zajemncu ho mohl koupit.
                          Ale cena byla dost vysoka nebot v aute chybela zavodni jednotka a zavodni tlumice. Nebylo mozne ani zkontrolovat zda je auto funkcni.
                          Mira Cais proste a jednoduse toto auto odkoupil od CAC leasing - to byl jediny partner se kterym mohl o koupi jednat.

Komentář

quote:
                            Pri pohledu na tuto diskuzi se me zmocnuje smich. Sam zavodim a o toto auto jsem mel zajem. Vuz sice pilotoval Turecek ale majitelem byl CAC leasing. Vice jak ctyri mesice bylo toto auto zaparkovano v bazaru pod zimnim stadionem ve Zline. Kdokoliv ze zavodniku i jinych zajemncu ho mohl koupit.
                            Ale cena byla dost vysoka nebot v aute chybela zavodni jednotka a zavodni tlumice. Nebylo mozne ani zkontrolovat zda je auto funkcni.
                            Mira Cais proste a jednoduse toto auto odkoupil od CAC leasing - to byl jediny partner se kterym mohl o koupi jednat.

ja jsem slysel ze to bylo trochu jinak

Pug205gti

Komentář

quote:
                              TO sabotage:
                              TEbe nekdo nastval ci co?
                              Ze porad sem plantas takove veci.
                              A at je to jak chce - me Cais velice prekvapil a jeho jezdecky projev po pouze byl velice dobry.
                              Ale neco jsi nacnul - zase mi to zacina pripominat hloupe tlachani - typu - nekde nekdo, nechci rozmazavat....etc.
                              Pokud neco vis tak to napis ale nedelej tady z toho tajnou seanci OK?

Jake hloupe tlachani ?
                              Mezi lidimi existuji ruzne vztahy at uz dobre nebo spatne a nekteri proste nemaji zajem o tom psat a rozmazavat to na verejnosti.

Pug205gti

Komentář

Working...
                              X