Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ášín - Václav Pech

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Ášín - Václav Pech

A nemohl by ten bodový rozdíl být i tím, že v absolutním pořadí se některé výsledky škrtají a ve skupinách nikoliv? Nevim jestli se to tak děje, ale připadalo by mi to logický.
    FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Výsledky se škrtají všude! Rozdíl je v tom, že ve skupinách a ve třídách se nedávají bonusy za etapy a za vítězství je jen 20 bodů, zatímco v absolutním 30, plus bonusy. Ale pánové, tuto by znalci rallye jako vy mohli a měli vědět, jinak vaše pověst značně utrpí ;-)
      ... a přeci se točí!

Komentář

Uznávám, že takhle hluboce jsem to nestudoval. Myslel jsem, že to byla stejná situace jako letos na slalomu, kdy jsem byl druhej ve skupině o bod a absolutně asi o 4.
        www.SKODAteam.cz

Komentář

Díky za informaci, jsem zase o něco chytřejší. Udělování bodů jsem skutečně nikdy nezkoumal . Jestli tím moje pověst (pochybuju, že jsem někdy nějakou měl ) nějak utrpěla, já se s tím snad smířim . Ale třeba to zase někdy jindy napravim.
          FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

A co trochu scifi?.... Co když Venca vyrazí příští rok s nevyzkoušenou fiestou S2000? Tentokrát už to určite nebude takovej propadák jako když vyjela fiesta S1600... To už si forďáci pořádně ohlídaj. Údajně maj v Žebráku něco objednáno..

Komentář

to není scifi, ale psychotriller..

Komentář

houska: buď nečteš nebo se ani nedíváš na rozhovory na netu nebo v TV, ale už několikrát Venca zděloval, že S2000 ne

to je dobré scifi teda
                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Já vim, jakej má na to názor, ale Venca umí taky dobře mlžit....Když už nic tak bude tu fiestu 100% testovat..

Komentář

Václav Pech bude příští rok jezdit s osvědčeným Mitsubishi Lancer EVO IX dnes jsem se s ním bavil a je to jistá věc
                    Citroen Xsara KIT CAR...
                    ...BEST RALLY CAR!

Komentář

Pokud máš pravdu, tak pro mě osobně je to "škoda", rád bych ho viděl v Subaru. Ale i v Mišákovi se na něj rád kouknu

Komentář

A proč se jeho Mitsu prodává? tady

Komentář

já nevím tak mi klidně nevěř.Já vím svoje a to mi stačí.V Žebráku nemají jenom jedno auto
                          Citroen Xsara KIT CAR...
                          ...BEST RALLY CAR!

Komentář

CHRS vždy prodávalo vítězná auta. Loni dokonce i průběhu sezony, nevidím v tom nic divnýho.
                            ... a přeci se točí!

Komentář

Máš pravdu srnko.Já v sezoně taky prodal Suzuki Vitaru i s dětskou sedačkou a nic divnýho na tom nevidím.

Komentář

Nevěřím,že Ášín pojede znovu 9tku,nevěřímSázím na Subo!

Komentář

Working...
                                X