Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ášín - Václav Pech

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• To jaryn:No nevim jestli jim Venca napráší kožich.Oni taky jedou pěknou střelbu.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• A určitě tam jede? Všude ticho po pěšině...

Komentář

• Už je tam od neděle. Pojede určitě. Pokud jim auto nenechají stát na hranicích celníci. Slyšel jsem, že na maďarských hranicích je to zážitek.

Upravil - rallyboy 07 Aug 2003 07:17:26
        NEVER GIVE UP !!

Komentář

• Taky jsem slyšel, že tam pojede a opravdu celý týden tam trénuje.

Komentář

• promiň prvně jsem to viděl na rally.sk

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

• Proč Venca Pech opustil trať na rally Košice, ztratil 40 s a vítězství? http://www.joj.sk/tvarchiv/video/?video=6719

Upravil - tic-tac 20 Aug 2003 15:25:26
              Nový Jičín

Komentář

• Na autoimpulsu.cz je ve dnešním rozhovoru "Středy s Ášínem" velmi zajímavý dotaz, který mě opravdu pobavil. Snad se na mě nebude redakce autoimpuls.cz zlobit, když jej sem výjimečně zkopíruji. Impulsáci, pokud Vám to vadit bude , smažu to....

Tommimac:
                Venco, má ta tvoje známá ze Zlína silikonový prsa? My se s klukama hádáme, já tvrdím, že jo.

Ášín:
                "O žádné známé ve Zlíně nevím?! Takže se musíte asi hádat dál, nebo se jí zeptat ))"

Upravil - Danys 20 Aug 2003 15:52:44

Komentář

• To Danys: Jo tak ten mne opravdu pobavil. Jelikož V. trochu znám, nezbývá mi než

Upravil - rallyboy 20 Aug 2003 16:37:18
                  NEVER GIVE UP !!

Komentář

• jaktože mi to video z toho joje jde jen zvuk??????????????????

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

• Mě taky jde jen zvuk a obraz se mi seká že není nic vidět a hlavně mi to nejde stáhnout na disk.To video so byklo na nově s tim Rothem jak jel c Cliem a vlít tak nešťastně mezi lidi se mi stáhnout podařilo, ale tohle mi nejde.Ten dko má fakt rychlý (bezdrátový) připojení s tím asi problém mít nebude.

Komentář

• quote:
                        jaktože mi to video z toho joje jde jen zvuk??????????????????

Teď jsem si ho zkoušel pustit a šlo to bez problémů.

Nový Jičín
                        Nový Jičín

Komentář

• Gratulace staro-novemu mistru republiky! Urcite si to letos zaslouzil-minimalne vitezstvim na Barumce. Ted uz by to asi chtelo svet, republika bude Vencovi mala.

Komentář

• Taky si myslim že by bylo lepší rpo Vencu kdyby vyměnil start v Příbrami a Třebíči za start v MS, třeba Catalunya nebo RAC Wales Rally.

Komentář

• Odpustím si superlativy. Prostě a jasně je to zasloužená odměna za jistě tvrdou práci. Gratuluji.

Komentář

• quote:
                                Taky si myslim že by bylo lepší rpo Vencu kdyby vyměnil start v Příbrami a Třebíči za start v MS, třeba Catalunya nebo RAC Wales Rally.

Ja bych to do toho MS sveta vzal radeji jeste pres nejake narodni mistrovstvi (napr. Italie), ci zahranicni Evropu.
                                Pan Pech byl moc moc dobrej, jelo se ale prece jen doma a to ten uspech mirne relativuje.

Komentář

Working...
                                X