Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ášín - Václav Pech

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Ášín - Václav Pech

Nevíte prosím kde probíhal Ašínův test ?
    http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.p...34&fotograf=35
    > ŠkodaMotorsport <

Komentář

cca 5 km od žebráku..

Komentář

Neblázněte, to wrco je replika. Jezdilo se kousek od Zbiroha.

Komentář

Původně odeslal Jarda Kozák Zobrazit příspěvek
          Chlapy jste úplně vedle... Tohle Mini je Petru Filipovou, která se s tím účastní několika podniků MS a představí se i v domacím mistráku (ovšem ve verzi s2000 1,6T)... Tak a kdo má lepší spekulace???
          Pro Filipovou není,je pro Valdu a jako spolujezdce bude mít Filipovou.A už nás admini přesunou nebo smažou.

Komentář

Původně odeslal houska Zobrazit příspěvek
            Jezdilo se kousek od Zbiroha.
            Není to mezi Jablečnem a Líšnou?
            FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
            Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Marek-rally: u nás to myslím může jet sprinty. Sprinty jsou status něco jako národní (např. jako v Holandsku) takže si myslím, že plný WRC 1.6 může. Pokud ne opravte mě.
              VKO Rallysport Zlín, www.obuv-venezia.cz, http://rbr3.webnode.cz/

Komentář

Já mám dojem že ty úplně plné WRC, tzn. to co jede letos třeba Sordo, jsou podle FIA výhradně pro závody MS, ale jistě to nevím. To co jede Snijers v Belgii taky není plná specifikace MINI John Cooper WRC jako jede Peodrive, ne?

Komentář

Snijers jede "plnou" specifikaci WRC. Co vím, tak s "novými" WRCy jezdí třeba i ve Franici a v některých šampionátech Itálie. A v Norsku na Finnskog rally taky jely "plny" WRC.
                  www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Miloši, to je dobrý poznatek Něco mi říká, že v národních mistrácích můžeš jet WRC, ale s nějakým menším restriktorem(30mm?)
                    Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Kde jedou s novými WRC domácí mistráky,nejsou tyto mistráky mezinárodní(mají svá pravidla),což náš je,takže s WRC u nás startovat nelze(sprinty nevím),je nutono auto přestavět na S2000 1,6 T s 30mm restriktorem a malým křídlem atd.

Komentář

kuře : 30 mm má 1,6t S2000 ale v Holandsku už Kuipers s Fiestou WRC startoval , tak že určitě budou moc jezdit i jinde , viz Snijers s Mini WRC , tak že to bude to plné WRC

Tady je důkaz Fiesty WRC http://www.youtube.com/watch?v=2nxAANexOGg

Komentář

Já myslím že ta Snijersova je WRC, ale k plné specifkaci tomu chybí restriktor, sám Todt někde loni říkal že WRC by měla mít exkluzivitu pro MS. Ale to už je trochu moc komplikovaný. Zkrátka Mini WRC jede přihlášené jako Mini WRC, ale s menším restriktorem oproti MS...

Komentář

Blbost.. Je to plnohodnotné WRC. To musíš vidět i okem..
                            "Tady neseď, tady pojede 200 km/h" citace jednoho dobrovolného hasiče jako pořadatele, který upozornil fotografa v jedné ze serpentýn na RZ

Komentář

Přesně. V Holandsku jedou plné WRC, u nás by to možná mohlo startovat ve skupině 13, dříve S2.

Komentář

Dneska se u Blovic na části Nechánické RZ konal další test Mini S2000. Jezdilo se celé odpoledne a testu byl i přítomen technik z Prodrive který nahrál nové mapy motoru.
                                "Rallye bez klobásy není rallye..."

Komentář

Working...
                                X