Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ášín - Václav Pech

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Ášín - Václav Pech

Prosím. Jaký je rozdíl mezi Porsche 911 RGT a Porsche 997 GT3? Nikdy jsem tato auta nesledoval...

Komentář

Nejspis +/- zadnej. R-GT je trida, kde si kazdej muze homologovat konkretni auto na vlastni pest.

Komentář

U těch "Porší" je to celkem složité, záleží, kam to auto "patří" - co může jezdit. Různé národní šampionáty mají odlišná pravidla pro GTčka. Takže ty rozdíly mohou být víc něž zásadní.
        Nicméně aby auto mohlo jet výše zmíněný Cup, musí projít homologací FIA, která je, jak je výše psáno, individuální pro každé auto. Ale všechny takto homologované vozy musí splňovat určitá pravidla nastavená FIA, v těchto případech už to není taková "divočina", jde jen o to, jak moc se každému povolené "mantinely" podaří využít. Takže i tyto vozy se liší/mohou lišit, asi tak jako dříve "áčka" - aspoň bych to k tomu přirovnal - někdo měl v autě třeba jen "áčkové" brzdy a někdo měl speciál "od pneumatik po anténu" ;-)
        www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Hořovice 2018

Komentář

Jak mám chápat slova Honzi Dohnala z Klatov?
          Zkráceně "Podle zákulisních informací je to Vaškův poslední závod...o to víc mě mrzí že nemůže závodit dál,byla obrovskou poctou že jsem s ním závodil,mrzí mě že se nemůžeme dál porovnávat.....
          Asi jsem trocho přeházel slovosled,ale kdo chce může si to přehrát.
          Jsem z toho zděšen,to fakt Václav končí s aktivním ježděním a nebude jezdit ani s tím Porsche?

Komentář

jarakl bud v klidu Ášín bude jezdit dál a nejspíš příští rok nejen v ČR :-)

Komentář

Původně odeslal Zoltán Zobrazit příspěvek
              jarakl bud v klidu Ášín bude jezdit dál a nejspíš příští rok nejen v ČR :-)
              Já si spíš myslím,že bude jezdit právě jen mimo ČR. Pokud vím s Porsche by měl jet RGT Cup což jsou,tedy letos, tři závody při MS a tři podniky při ME. Tedy dost peněz, plus když si tak vybavím,že vlastně celou svou kariéru se soustředil hlavně na firmu a rally pro něj byla jen "zábava" Nemyslím si tedy, že bude ochoten věnovat víc času mimo firmu účastí v MČR. Pokud zde pojede,tak v rámci testu a spíš ojediněle.
              Můj názor není samo ničím podložený.
              http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

a to já bych docela i věřil víc Zoltánovi
                Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

Novej má pravdu :-) :-) :-)

Komentář

Klucí, ukecali jste mě :-)
                    http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

co já? to Zoltán

tady u Koblížků to potvrzuje sám Ášín
                      http://sport.idnes.cz/vaclav-pech-ra...motorsport_ten
                      Naposledy upraveno Novej; 08-10-15, 14:20.
                      Když něco NIKDE nemůžu najít, zkusím se podívat na OFICIÁLNÍ stránku té soutěže a kupodivu budu překvapen, že to tam JE

Komentář

• http://www.motormix.cz/clanek/vaclav...-gt3/6180.Tady první nástřel
                        Sportu zdar a Rally zvlášť!!

Komentář

• Asi nic, co se nedalo čekat. Někde jsem zaslechl, že do toho sháněli úplně nový motor.

Komentář

• Možná, už si teď drbou hlavu. Ale přeji, aby se dařilo!

Komentář

• Pánové, víme co se u Pechu chystá na příští rok?
                              Moudrost je třeba nejen získávat, ale i používat.

Komentář

• Původně odeslal Gazza Gascoigne Zobrazit příspěvek
                                Pánové, víme co se u Pechu chystá na příští rok?
                                Václav řikal jen že to bude výzva,víc nic.

Komentář

Working...
                                X