Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Ášín - Václav Pech

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Napadají mne dvě možnosti, výzva v podobě R5 se kterou nejel ještě,Škodovku nechce to už kdysi zaznělo myslím,tak se nabízí VW,Hyundai, Citroen,Proton i když ten je nejméně pravděpodobný a nebo výzva v podobě Swiftu R4 tam bude jako výzva práce až až

Komentář

• U toho Swiftu si i myslím že pilot jako je Venca by byl přínos i skrz to že má údajně vzniknout myslím cup tady těch R4 a co jiného než dobrý pilot tomu udělá reklamu a kdo by na jednu stranu nechtěl se prát o titul v tomhle Cupu právě se špičkovým pilotem

Komentář

• Nevím nevím, můj tip je, že to R5 na vrcholné úrovni nebude a vsadil bych na nějakého historika pro radost... Co třeba BMW M3?
        FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
        Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

• Ještě nééé Bude Polo podle mě, letos by byl furt dobrej, jen bylo dost smůly..

Komentář

• A nebo novej Ford

Komentář

• Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
              Nevím nevím, můj tip je, že to R5 na vrcholné úrovni nebude a vsadil bych na nějakého historika pro radost... Co třeba BMW M3?
              Tenkrát říkal že San Marino s M3 bylo super a že by se jim v závodním důchodu něco takového líbilo. Takže si myslím, že k něčemu takovému snad dojde. Je ale teď už ten správný čas?

Komentář

Working...
              X