Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Bratři Bryndové

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Bratři Bryndové

Nevim jak Vy, ale ja to musim udelat. Oba brachove jezdi rally, oba jezdi skvelem, oba maji talent od Boha, oba jsou myslim si nedoceneni.
    Zajimalo by mne, jaky mate na ne nazor a kdo si myslite je podle Vas lepsi.

Koukam, ze vsechny zajima Roman, ale Bryndaci ne.
    Kresta taky zacinal s Felcií 1,4 a posleze s Kit Carem. Byl natom jezdecky obdobne.
    Nemuzu rici, ze by Petr, nebo Jirka jezdili ve svych zacatcich hure, nez Kresta.
    Mozna bych dokonce rekl, ze Petr jezdil s Felicii 1,4, kdyz ziskal titul rychleji, nez tehdy Kresta.
    A s kitem? Kdyz ziskal titul, tak nebyla komkurence ve tride takova jako dnes a ve formuli 2 podobne.

Komentář

A kdo jiný by měl tohle forum založit, než Ty? Co se týče odezvy, tak nám dej trochu času, určitě se nás najde dost, kterým oba zvedají tep, když jedou kolem. Oba jedou tak, že já mám problém poznat, kdo vlastně řídí :-)) Vypadá to, že díky nim, Kneiflovi a Kundrátovi není A 1600 nudná třída, jak to bylo dříve. Jo a jsou z Příbrami, tam snad ani špatnej fára není
      quote:
      Nevim jak Vy, ale ja to musim udelat. Oba brachove jezdi rally, oba jezdi skvelem, oba maji talent od Boha, oba jsou myslim si nedoceneni.

Komentář

Předvádějí perfektní sport. Rozhodně stojí za to si na ně počkat. Mám doma sestřih ze sprintů z roku 2000 a jsou na ně zábery ze skoro každé soutěže. A jsou parádní. Já sám jsem je měl vždycky v paměti, jako "bláznivý Příbramáky" (taky jsem Příbramák...) Fakt dobrý. Jen tak dál. Srovnání s Krestou je ale velmi těžké, protože ty podmínky co tady měl Roman, už se asi jenom těžko někomu zopakujou. Prostě on byl ve správnou dobu na správném místě. Můj názor ale je, že je tady dost jezdců, kteří by s podmínkami jako měl on byli přinejměnším stejně úspěšní jako on. To je možná i případ Bryndů.
        MravenecZ

Komentář

Stale temer ticho.
          Petr letos startoval dvakrat venku, kdyz pominu Tatry.
          Na INA Rally si vedl dobre. Za Hondou prilis nezaostal a navic srovnavat Citroena Saxo Hondy a Felicie Bryndy, je jako srovnavat Citroen Xsara WRC04 a Skoda Octavia WRC EVO I.
          Dale jel v Kosicich a tam atakoval prvni sestku absolutne a jel za Haluskou druhy ve skupine. A to mel jeste defekt a nabral dost velkou ztratu!
          Jirka jel letos v Pacejove a na Labske Rally. Pacejov vyhral v A6 a v Hradci skoncil ctvrty absolutne. Taky super vysledek.
          Skoda, ze nemohou jet oba naraz a rozdat si to mezi sebou. To by byl souboj!!!

Komentář

quote:
            Stale temer ticho.
            Petr letos startoval dvakrat venku, kdyz pominu Tatry.
            Na INA Rally si vedl dobre. Za Hondou prilis nezaostal a navic srovnavat Citroena Saxo Hondy a Felicie Bryndy, je jako srovnavat Citroen Xsara WRC04 a Skoda Octavia WRC EVO I.
            Dale jel v Kosicich a tam atakoval prvni sestku absolutne a jel za Haluskou druhy ve skupine. A to mel jeste defekt a nabral dost velkou ztratu!
            Jirka jel letos v Pacejove a na Labske Rally. Pacejov vyhral v A6 a v Hradci skoncil ctvrty absolutne. Taky super vysledek.
            Skoda, ze nemohou jet oba naraz a rozdat si to mezi sebou. To by byl souboj!!!

Bud by to byl souboj jako remen nebo by minimalne z jednoho auta moc nezbylo ... :-)
            Kdyz se kaci les, tak letaji trisky ...

http://www.rallyekrumlov.cz/dalin

Komentář

quote:
              Jirka jel letos v Pacejove a na Labske Rally. Pacejov vyhral v A6 a v Hradci skoncil ctvrty absolutne.
              Na Labske jsem ho videl. Jel opravdu paradne. Hodne drave. Ve dvoukolkach nemel konkurenci.

Komentář

Mně se k Brynďákům váže vzpomínka na Rally Zákupy tuším v roce 2000,kdy už nevím který z nich kousek ode mě roztřísknul favorita a pak čekal snad třičtvrtě hodiny na sanitku s dost rozmašlovaným prstem.A těch jmen co si ten kluk dával sám sobě... Fandím jim,oběma!

Komentář

Jsou to opravdovi frajeri!!! Vzdycky me jejich skvely prujezd potesi :-))

Hašan

Komentář

quote:

http://okresy.mojenoviny.cz/pribram/...729000005.html

Ty budes jejich velky fanda

Komentář

To Barban: To mas pravdu, ale hlavne jsem jejích tiskovy mluvci!!!

Komentář

Jedeme Barumku. Jede posadka Petr Brynda a Pavel Pasek.
                        V A6 pojedou i super svestky, takze to bude pekne ostre.
                        Dostaneme na zadek, ale budeme se snazit dostat co nejmene a alespon serezat nase domaci!!!

Komentář

Jo! To zni bojovne! GO BRYNDA GO!

Komentář

No myslím, že mezi domácíma si to pohlídají J. Holý a M.Kneifel. Ale uvidíme

Komentář

To jeleň: Nemyslim, ale jak rikas, uvidime.
                              Pokud bude auto slapat jako hodinky, tak Kneifela, i Holyho Petan pojede.

Komentář

Working...
                              X