Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Honza Štěpánek

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Honza Štěpánek

Myslím, že nejen za vítězství v Nitře, ale za své poslední výkony si rozhodně své téma zaslouží.

quote:
    Myslím, že nejen za vítězství v Nitře, ale za své poslední výkony si rozhodně své téma zaslouží.

To teda určitě, jezdí super na pohled a dokazuje, že s eNkem se dají taky pobavit davy lidí:-)

www.pinecnivnice.cz / GO BUJDA !!!

Komentář

Velké překvapení. Na jeho průjezdy se vždy těším. Ukazuje, že i s N kem se dá jezdit pěkně a navíc se Subárkem. Trochu mě ale vadí, že ze spousty stran slyším, že ne vždy je jeho auto "čisté". Opakuji, že o tom já osobně nic nevím a je to dost možná kec.
      MravenecZ

Komentář

Že to je "divoch", to může potvrdit i můj syn. Štěpánek se mu totiž nesmazatelně vryl do paměti jako autor prvního crashe, který můj syn viděl...(Valaška 2002??? - za Bystřičkou z meze...)

To kein: Pamatuji si dobře rok??? Ta paměť...

Komentář

Asi je zbytečné připomínat, že v novém čísle časopisu Rally určitě stojí za přečtení rozhovor s Janem Štěpánkem ...

Komentář

Jo jo.Špěpánek je drtikol.Nám jednou na Barumce u Zádveřic ještě s Fordem totálně sešrotoval stoličky.Jinak ho řadím mezi úzkou špičku PV.

Komentář

A navíc,a to se taky hodně cení!, nenosí nos nahoru a je pořád "normální"...
              A jezdí fakt super, to co předváděl teď v Nitře,to se nedá popsat!
              Doufám že mu všechny jeho plány výjdou.

ŠKODA rally club
              www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Re: Honza Štěpánek

Honza hlásí návrat..

http://www.mediasport.cz/videa/rok-2009
                www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

Tak to je super zpráva. A ještě lepší je,že pojede s N14. Mimochodem velmi povedené video
                  "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

paráda, doufám, že se postaví na start co nejdříve
                    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

A sprinty by mohl jezdit s Octávií,prý je šance tak 50 na 50,protože dostupnost Octávie je prý prachbídná.

Komentář

Octu mu staví Cvrček a co vím já, tak s ní pojede určitě. Jestli pojede nějaké soutěže s N14 není jisté, těch aut se mu už na dílně protočilo hodně, ale všechny šly na prodej.

Komentář

Jestli pojede s Cvrčkovic octavií, s čím bude jezdit Drotár?
                          Honza Šnábl
                          www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Staví druhou.

Komentář

Tož to čumím, v dnešní době se ještě vyplatí stavět Octávku WRCo?
                              Jean Marsellus Todt: Když odstoupíš, budeš odstoupenej. Nebo tě odstoupím já...

Komentář

Working...
                              X