Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Noví talenti

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Noví talenti

mladi lide chteji jezdit rally, ale nemaji prostredky,sponzory a tezko je schani.

Upravil - pejda 24 Apr 2007 16:32:50

ty vole tak v tom to je!!!! ještě žes to napsal hombre

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

Tak ať napřed něco dokáží jako mechanici, potom něco se soutěžním Favoritem, potom s Felícií ať porážejí silnější vozy, potom....
      Potom by se dalo o něčem uvažovat. Ale začít od konce?

Upravil - petrK 12 Nov 2004 13:25:50

Komentář

Kromě toho, noví talenti podle vzoru mladí! Takže upravit název téma, ztratila se vám tam hoši čárka.

Upravil - petrK 12 Nov 2004 13:28:11

Upravil - petrK 12 Nov 2004 13:28:24

Komentář

jestli chceš tak ti můžu přispět tak 100000 na sezonu shadow ale chcu výsledky

Nebyls v Irsku, nebyls na rally...

Komentář

quote:
            Tak ať napřed něco dokáží jako mechanici, potom něco se soutěžním Favoritem, potom s Felícií ať porážejí silnější vozy, potom....
            Potom by se dalo o něčem uvažovat. Ale začít od konce?

Upravil - petrK 12 Nov 2004 13:25:50
            Proč by měl začínající jezdec dokazovat něco jako mechanik???? Oka, je dobrý něco o autě vědět, ale co to je "dokázat něco jako mechanik"?? Být v továrním týmu na Mistrovství světa jako mechanik???? Pak jezdit s favoritem atd..

Komentář

To snad ani ne, ale když nemáš peníze, tak se k tomu asi jinak než touto cestou nedostaneš....

Komentář

Je to vytržené z kontextu. Jen jsem pochopil toto téma,založené na základě sbírky, která se pořádá jinde. Tak jsem jen chtěl říci, že nikdo necpe peníze do nějakého"nového talentu", který jsi jen potřebuje "zajezdit". Tak jen krátce je popsáno, jak nějaký RK začínal. Když pekl doma v peci převodovku z Feldy, aby zjistili, kde je chyba mu určitě nikdo nedal ani kačku.
                Tím končím na tohle téma. Přispěji komu budu chtít, kdy budu chtít, kolik budu chtít a vy si tady kecejte "TALENTI"!

Komentář

Aha, tak to sem nechyt, že by se to mělo vztahovat k Romanovi, jen mi přišlo tohle téma nějaký ulítlý, tak proto sem takhle reagoval. Snad celý tohle smažte

Komentář

Souhlas, navrhuji vůbec nereagovat na toto téma.

Komentář

Jo, je to jen výstřel do tmy, motoristickej sport je už takovej, a peníze vyžadují a bylo to tak vždycky. Ta cesta by měla vést přes jiné sporty, třeby ty motokáry, nebo cokoliv a v 18, kdy už může talent na tratě rally ví co a jak, orientuje se v tomto prostředí a může třeba prodat ty svoje věci a pronajmout , nebo rovnou si koupit třeba to fáčko.(Nebo káčko) - to radši ne, ale aspoň se to rýmuje. No, a pak se už ukáže. Nebo tady jde o talenty, co jezdí rychle ze zábavy s autem plným podobnej talentů?

Komentář

V poslední době mě zaujali výkony Davida Tomka.

Komentář

To Ja ne: Cím tě jeho výkon zaujal??Me teda osobne vubec nicím, oproti konkurenci an stejnych i slabsich vozech jeto celkem bída, ale není mu mnoho ale uz ma neco odjeto.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Čejdo, to já bych zase něco našel :-)) V osmnácti letech krotí 1,6 kit. Asi to nebude dřevák, když auto dojíždí. Nejen ty určitě víš, že při nepříliš šetrném zacházení takový auto rádo padne na mechanickou poruchu. V Blovicích v první půlce proháněl Brůzla a na Kopné ho dokonce pojel. Dojel Barumku a to je samo o sobě jasná známka. V Hradci jel rovinu s Vlašínem (mladším), kterej ho doposud porážel. V Příbrami si kousnul do smůly když odpadl na poslední vložce (taky dobrá škola hned v začátcích). V Třebíči zvládl mlhu i tmu. Proti jiným "megatalentům" ani jedna rána. Jede čistě, nemagoří, oko z něj nebolí a najíždí kilometry. Proti svým vrstevníkům má už teď náskok a když se udrží v téhle formě, mají se jiní škodovkáři (a nejen oni) na co těšit :-))

Komentář

To Čejda asi nečím tím o čem píše Haryk, protože začal svoji kariéru pěkně. Já jsem netvrdil, že zněj bude mistr světa, ale za pár let by ty české jezdce mohl pěkně potrápit. A navíc je lepší začít od průměrných výsledků a sbírat zkušenosti než jednou zajet palbu na x RZ a pak odepsat auto!

Komentář

Working...
                              X