Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Armin Schwarz - Der beste Deutsche Rallyfahrer

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Haryk, ano měl poruchu na plynu a myslim že mu zůstala do ted.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

• Já jsem neryl, to bylo jeho vysvětlení :-))

Komentář

• jojo, vysekat to v prvni zatacce, to uz musi bejt machrovina (co mctelli!? )

quote:
        A to si vzpomeň na Finsko 99, kdy urazil zadní kolo v PRVNÍ zatáčce.
        quote:
        armin je trotl a kdyz si vzpomenu na finsko 04, tak je mi silne nevolno...

go škoda go !!!
        mm
        go škoda go !!!

Komentář

• quote:
          Já jsem neryl, to bylo jeho vysvětlení :-))
          To je jasné. Vždy to byla chyba týmu nebo vozu. Při ROC v Paříži evidentně rozhodl nižší kroutící moment motoru Fabie (i když jel s P307)...

Komentář

• teda musim říct, že jsem při čtení tohoto fóra (fórů), několikrát v práci vyprskl smíchy, až se tu teď na mě divně koukaj. Za chvíli se pokusím nenápadně utřít monitor..

Komentář

• quote:
              teda musim říct, že jsem při čtení tohoto fóra (fórů), několikrát v práci vyprskl smíchy, až se tu teď na mě divně koukaj. Za chvíli se pokusím nenápadně utřít monitor..

To víš, "Smějeme s dívkou eWRC " - když už tu není legendární Anděla, kdo jiný, než Armina, by ji mohl nahradit?

*JH*Zlín*
              To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

• Zitra dle jednoho z Adminu FFK.cz ma byt v bulvaru zvanem Blesk dlouhy rozhovorem s "hvezdnou" jednickou SM,ktera se ma pry vyjadrovat o tom,jak Roman nema na to jezdit v MS.

Jak tento kentus nekupuju,ted o tom premyslim.I kdyz ,nejlepsi odpovedi bude v Monte,kde Schwarz dostane od Romana kapky doufam.

Upravil - alexus 11 Dec 2004 19:27:39

Komentář

• To alexus to snad není možný kam až můžou zajít. Publikovat něco v Blesku je jako psat to na hajzlpapír :-) Preju si, aby Roman spráskal ARmina!!!!

www.skodacarsweb.wz.cz

Komentář

• quote:
                    Zitra dle jednoho z Adminu FFK.cz ma byt v bulvaru zvanem Blesk dlouhy rozhovorem s "hvezdnou" jednickou SM,ktera se ma pry vyjadrovat o tom,jak Roman nema na to jezdit v MS.

Jak tento kentus nekupuju,ted o tom premyslim.I kdyz ,nejlepsi odpovedi bude v Monte,kde Schwarz dostane od Romana kapky doufam.

Upravil - alexus 11 Dec 2004 19:27:39
                    To doufám je zbytečné mo tom nepochybuj:-)
                    FFK

Komentář

• Ještě navrhuji založit konto KPS -kulka pro Swa.....

Komentář

• Tak jsem si přečetl Nedělní blesk.Armin je muž mnoha povolání,mimo jiné i dobrý komik...

Komentář

• Tak sem si to taky přečet... To je teda v*l... Spíše tragikomik, než komik. No, už to nebudu komentovat. Škodovce (ne Arminátorovi) ale fandit budu, snad jako značka pár bodíků uloví. Doufám!

Upravil - Tatrovak 12 Dec 2004 09:56:15
                          http://www.gallery.interkontakts.com/

Komentář

• http://www.blesk.cz/Clanek47592.htm

http://www.gallery.interkontakts.com/

Komentář

• Ze jsem to vubec cetl,takhle se nasr.t v nedeli hned po ranu...Vsichni jsou kok.ti,akorat Armin je hvezda...Ze se bude navazet do Romana se dalo cekat,ale ze i do Toniho? Myslim ze ho asi neskutecnym zbusobem sere,ze si Ford vybral zrovna ty dva a ne jeho.Sorry za ty vulgarismy,ale radeji jsem to fakt nemel cist!

Upravil - makli 12 Dec 2004 10:20:29

Komentář

• Nedávno Armin říkal, že Roman v současný době nemá šanci dostat se do jakýhokoliv továrního týmu a ejhle - on se stal dvojkou Fordu!!!
                                Dál Armin pronáší, že je Roman labilní a nemá na dobrý výsledky, ale Armina porážel!!!
                                Tak já teda fakt nevim o co mu jde???
                                Bohužel to opravdu poslední dobou vypadá na poslední sezonu ŠM 8-(

PetrWRC | MotorHome.cz Member

Komentář

Working...
                                X