Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Armin Schwarz - Der beste Deutsche Rallyfahrer

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Tak to mě pos*r, Armin je zpátky ve Škodovce jako druhej pilot ... To je zase volba, další perspektivní jezdec v našem týmu...

Voni se snad nepoučej, jedinej pozitivní důvod to udělat je pro mě patolízalský PR směrem ke koncernu...

Vždyť s tím Accentem vždycky jenom třísknul, proč ne alespoň RovnýPéro!!! Doufal jsem v Romana... Alespoň se tím zachránil Motorsport. Sorry, jsem vzteklej, blbej den a ještě tohle...

Upravil - Lukas99 21 Jan 2004 12:54:36

Komentář

Já si nemyslim, ze Armin je zase az tak spatná volba.Vzhledem k rozpoctu Motorsportu a k jezdcum kteri jsou voni nic jineho v úvahu nepripadalo, ale také by se mi tam líbil nekdo jiný npr. Radstrom, Rovanpera, Sola, Latvala, Puras a Delecour.Ale Schwarz má zase jedninecné schopnosti vyvýjet auto, ne jak Auriol, kterej mel plbnou hubu keco a prd delal.Uvidime jestli se Schwarz poucil a dokáze fabii dostat tam kam vsichni chceme.na spici!

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
      Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

quote:
        Já si nemyslim, ze Armin je zase az tak spatná volba.Vzhledem k rozpoctu Motorsportu a k jezdcum kteri jsou voni nic jineho v úvahu nepripadalo, ale také by se mi tam líbil nekdo jiný npr. Radstrom, Rovanpera, Sola, Latvala, Puras a Delecour.Ale Schwarz má zase jedninecné schopnosti vyvýjet auto, ne jak Auriol, kterej mel plbnou hubu keco a prd delal.Uvidime jestli se Schwarz poucil a dokáze fabii dostat tam kam vsichni chceme.na spici!

Jsi si jistý s tím Delecourem? Nechceš si to rozmyslet???

Komentář

Ja jsem s volbou docela spokojenej. Jen me desi ty dva roky. Je jasny ze jako nemec urcite je z koncernoveho hlediska dobra volba (a snad, jak zde jiz nekdo poznamenal, to zachrani Motosport, ikdyz to vypada hodne prehnane). Pro vyvoj myslim take dobra volba. At je jaky je ma stale nejlepsi umisteni v Okte, ale jestli pojedou za rok celou sezonu (kez by), tak snad jiz o vysledky a tam me moc nezapada.

SMS z WRC na www.sweb.cz/skublik

Komentář

Kolegové. Kde jste přišli na Arminovo "jedinečné" schopnosti vyvvýjet auto? Mám strach, aby tady nezevládlo podobné zděšení, jako po prvotní eufórii z Auriola. To taky byli všichni rádi a nakonec jsme ho tady pěkně vypráskali. Škodovka potřebuje super vývojáře, tedy techniky-inženýry a špičkového jezdce. Bohužel Armin není ani jedno z toho. Jeho Jedinou výhodou je, že je NĚMEC. Bohužel na tom to stojí a padá. Jestli bude s Fabkou jezdit jako s Accentem, tak nás chraň, protože to bude nejdražší vrakoviště pod sluncem. Armin mohl být přínosem jako manager, který má spoustu zkušeností a kontaktů, ale jako jezdec zůstal někde na začátku 90. let, kdy se mu trošku podařilo nakouknout mezi "velké" kluky. Je to prostě jezdec II. třídy. Nezbývá mi nic jiného než věřit, že se z Toniho stane hvězda a na něm bude ležet hlavní úloha jezdce ŠM.

Upravil - Mravenecz 21 Jan 2004 13:25:58
            MravenecZ

Komentář

To MravenecZ: Rekl bych, ze v to doufaji vsichni a nejen SM.Taky mam pocit, ze Toni urcite bude jezdit s Fabii lip nez Armin.Armin jako manager ANO, jako jezdec ROZHODNE NE.

Hašan

Komentář

No pokud se chodí z Hyundaye do Škodovky tak tam asi uvidíme Romana né?

Komentář

Ze mě se stal skeptik, lepší to ve ŠM asi nikdy nebude.

Je jasné, že Armin byl zvolen jen kvůli tomu, že je němec. Peugeot(Bozian) či Citroen taky preferuje své jezdce, ale tam je z čeho vybírat. Němci prostě chtějí mít zástupce v MS. Jediné pozitivum je, že to není Kahle.

Komentář

To je fakt. Mohlo to být ještě horší-Kahle. Snad taky dostane Honza s Filipem příležitost se trochu prezentovat v MS s tovární podporou a dostanou příležitost k jezdeckému růstu. To je snad nejreálnější způsob, jak v ŠM vidět mladé, nadějné, České jezdce.
                    MravenecZ

Komentář

Přesně jak říkal Mravenec, jak víte že je Armin super testovací jezdec? Testman totiž nerozhoduje o tom jak bude auto jednou jezdit... Škoda by měla koupit špíškového inženýra, Ti dnes vyvýjí auta koncepčně úplně jiné generace (Focus03 či Micák WRC04)!

Christian Lorieaux (či jak se to píše) tvrdí (myslím že to bylo v jednom vydání Rally), že dnes prakticky nepotřebují pilota k tomu, aby to auto od začátku jezdilo rychle. Oni totiž ví, co takové auto potřebuje konstrukčně mít, aby bylo rychlé! Pilot má jen dílčí připomínky, které žádným výrazným způsobem neovlivní design! Focus byl nejrychlejší od první soutěže na NZ, a jedinej problém byla spolehlivost díky nevychytanejm mouchám... Každé nové auto kromě Škody je rychlé od počátku, protože Mettrich se předtím na žádném vývojí WRCa nepodílel... Nějakej Armin tomu fakt nepomůže, Motorsport potřebuje skvělého inženýra, a pak teprve pilota!!! Ve vývoji nepomůže ani Marcus, ten sedne do hotového prototypu.

Komentář

quote:
                        quote:

Jsi si jistý s tím Delecourem? Nechceš si to rozmyslet???

Jo Delecour by nebyl k ničemu, stejně tak Radstr¨m.

mm

Komentář

Armin to je trefa

Upravil - P.Ram 21 Jan 2004 17:25:23

Komentář

to P.Ram: Armin to je jak z blata do louze :-((((

Hašan

Komentář

Co se tyce te dvoulete smlouvy, je asi dulezite co v ni bude. Treba ma skodovka i armin pravo v nejak pripade odstoupit. (jen doufam, ze skodovka neodstoupi uplne)
                              quote:
                              Ja jsem s volbou docela spokojenej. Jen me desi ty dva roky. Je jasny ze jako nemec urcite je z koncernoveho hlediska dobra volba (a snad, jak zde jiz nekdo poznamenal, to zachrani Motosport, ikdyz to vypada hodne prehnane). Pro vyvoj myslim take dobra volba. At je jaky je ma stale nejlepsi umisteni v Okte, ale jestli pojedou za rok celou sezonu (kez by), tak snad jiz o vysledky a tam me moc nezapada.

SMS z WRC na www.sweb.cz/skublik

Komentář

Uz vidim jak pojede nemeckou rally a bude se chtet zase predvist pred domacim publikem a rizne to v prvni zatacce do lesa

......pan-x......

Komentář

Working...
                                X