Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Jean Ragnotti

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Jean Ragnotti

Sem pište prosím informace a odkazy o tomto bývalém jezdci.

Myslim že nejíce se o Ragnottim dozvíte na stránkách jeho fan clubu, stránky nejsou moc pohledné resp. přímo ošklivé.

http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
    Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Jeana s R5A jsem měl tu čest vidět v roce 1980 na Raidu Polski. Soupeřil s Zaninim na Porsche 911 SC, Pregliascem a Verinim na Alfách Romeo Alfetta a Bohnem na Mercedesu 450 SLC. Tehdy mě zas tak úplně nepřesvědčil, měl tovární káru pod Bozianem a rozdíl mezi ním a Pavlíkem, který jel taky R5A nebyl tak velký. Jeho pořadí na RZ-tách:
      2, 7, 5, 4, 1, 2, moc+penalizace (vyhrál Pavlík), 2, 2, 1, 1, 3, 3, ?, ?, 3, ?, 3, 2, ?, ?, ?, 3, 3 (vyhrál Krupa na R5A), 2, 2, 3, 4, ?, ?, moc, moc, ?, 10, 8, ?, 7, ? a 3. Celkově skončil 2. za Zaninim, Taloši s Alfami vypadli, Pavlík byl čtvrtý. Na mých stránkách je i foto Ragnittiho na okruhu Sobotka u popisu vozu Renault 5 Alpine.

Komentář

A co takto Monte jak s Frequelinem dojeli 2. a 3. s R5A ( šestnáctistovkou!!!) Za Nicolasem s SC911. Tváře, co pořád vídáme na Eurosportu.................

Komentář

Je to jednoznačně nejlepší dvoukolkář posledních let.

Komentář

Jednoznačně, jednoznačně, co jsou to podle tebe poslední léta? Z posledních let dvoukolkářů vidím Bugaskiho, Purase, Panizziho, piloty S1600. Pokud poslední léta nejsou ty před 20 roky.
            [quote]
            Je to jednoznačně nejlepší dvoukolkář posledních let.

Komentář

Poslední léta jsem myslel tak posleeních 10 let!Omlouvam se, mel sjem to radeji napsat.je ale obdivuhodné, že i ted když náhodou vyrazí na erzety s vozem S1600 zajíždí srovnatelné časy s ostatními ve Francouzkém šampionátu.U tom jaké jezdil časy jako předjezdec s Cliem Ragnotti sk.N radeji hovořit nebudu, potom by měla asi spousta jezdců S1600 pověsit volant na hřebík!

Komentář

quote:
                Poslední léta jsem myslel tak posleeních 10 let!Omlouvam se, mel sjem to radeji napsat.je ale obdivuhodné, že i ted když náhodou vyrazí na erzety s vozem S1600 zajíždí srovnatelné časy s ostatními ve Francouzkém šampionátu.U tom jaké jezdil časy jako předjezdec s Cliem Ragnotti sk.N radeji hovořit nebudu, potom by měla asi spousta jezdců S1600 pověsit volant na hřebík!

dovolil bych si nesouhlasit...myslim,ze raggnotti by dneska nestihal...je to proste jezdec,ktery ve sve dobre patril k nejlepsim,ale tezko rict,jestli byl nejlepsi...kazdopadne na sklonku jeho kariery uz ho porazela spousta lidi...jinak by asi tak rychle neodesel...myslim,ze je dobre se nad tim trosku zamyslet...co treba Jean Raggnotti a sotolina?myslim,ze na ni nikdy moc dobry nebyl...a dnesni spicka s1600?byvali sampioni-Loeb a podobne???nu,myslim,ze opravdu se neda rict,ze byl nejlepsi...

Komentář

Čejdo, Ragnotti výlítl nahoru s R5A ajeho nejlepší roky končily se sk.B a R5TurboMaxi. Pak mu zjevně scházelo správný nářadí, ale ani s Cliem Maxi už žádnou díru do světa nedělal, a to pořád nejsme u roku 95. Těch 10 let jseš trochu mimo. Jinak by mě zajímalo kde jsou časy předjezdců s majákem na střeše, natož s kým ( s kterým dalším "N" ) to srovnáváš. Seš ňák vedle.

Komentář

Já mám za to, že Ragnotti jezdil i s Meganem MAXI (snad za odměnu). To už byl, ale opravdu závěr kariéry. Na druhou stranu je třeba říct, že odešel po více než třicetilech závodění. A to, že se proslavil jen s jedním typem vozu. To přece není žádná výjimka ani v dnešní době viz Makinen a Mitsu.

http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Jojo, taky si vzpomínám - Ragnottiho poslední závod byl s Méganem Maxi tuším Monte 1997 (možná 1996 - tehdy Mégane ještě neměl homologaci a Renault ho vyslal na testy???) - ale to už nejezdil závody pravidelně, Jean jel jako předjezdec.

*JH*Zlín*
                      To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

se dejte všichni dohromady a podívejte se na Francouzké rally 93-94 a budete mluvit jinak..si mislíte že ŠTOLFOU KONČÍ SVĚT??

Komentář

quote:
                          se dejte všichni dohromady a podívejte se na Francouzké rally 93-94 a budete mluvit jinak..si mislíte že ŠTOLFOU KONČÍ SVĚT??

No tak ale!!! Trošku míň emocí do toho a pro příště zopakovat vyňatý slova po "M" ))
                          Jinak ale musim říct,že Jean Ragnotti patří k mejm velkejm "koním" a těch pár videí co s nim mám si vždycky rád prohlídnu...

Komentář

Objednal jsem si z Francie pakl šesti DVD z poslednich sesti sezon Francouzkého šampionátu.Tak ta, budou snad i nějaké výsledky atd.

Jiank Jean Ragnotti stale "pracuje" u Renaultu a pomáhá s vývojem Renaultu sk.N a také dříve ze S1600.

Pokud mě má pamět nešálí, tak loni jel ragnotti jednu GFrancouzkou asfaltovou soutěž právě s Cliem sk.N a byl myslim na pátém místě absolutně za třema S1600 a Nicolasem "Vuiliouzem" z 206 RC sk.N

Jde mi jen to že podle mě je to opravdu pan pilot!

Komentář

To čejda: Posledních šest sezon to jako,že od roku 1999??? To už myslim Ragnotti asi nějak soustavně nejezdil ale to nic nemění na tom že to asi bude pěkný pokoukání...Jinak souhlasim s tim,že ragnotti je pan jezdec a má to "těžce v ruce"

Komentář

Working...
                              X