Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Testování (nejen v Bělé p. Bezdězem)

Collapse
X
  • Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ahoj, ani nevím proč, ale začal jsem si dávat dohromady seznam jezdců, kteří aspoň jednou testovali v Bělé pod Bezdězem. Vím, že nemám šanci to někdy mít uplně kompletní, ale chci se o to aspoň pokusit, tak kdyby někoho napadla nějaká jména napiště SZ, nebo sem, kdyby si někdo k tomu pamatoval cca rok a vůz byl by to super bonus Do českých jezdců jsem se ještě moc nepouštěl, protože jich je opravdu hodně, takže tam mám zatím pár jmen, spíš jsem se zatím cílil na ty zahraniční. Můj prozatimní seznam:
    Zahraniční: Bruno THIRY, Armin SCHWARZ, Kenneth ERIKSSON, Didier AURIOL, Toni GARDEMEISTER, Jani PASSONEN, Jane TUOHINO, Mattias EKSTROM, Thomas SCHIE, Mathias KAHLE, Sebastian OGIER, Patrik SANDELL, Eyvind BRYNILDSEN, Jozef BÉREŠ, Raimund BAUMSCHLAGER, Juho HANNINEN, Andreas MIKKELSEN, Nicolas VOULIOUZ, Esapekka LAPPI, Pontus TIDEMAND, s otazníkem Kris MEEKE, to nemám potvrzené, že to byl doopravdy on.

Česko: TRINER, SIBERA, STARÝ, ŠTOLFA, KRESTA, KOPECKÝ, T. VOJTĚCH, Š. VOJTĚCH, ENGE, PROKOP, PECH, TROJAN, TRNĚNÝ, K. TROJANOVÁ, VALOUŠEK, KOSTKA, PETÁK, J. SEMERÁD, ŠTAJF, LANDA, MAREŠ, Miloš..

Jak jsem říkal, je to teprve v počátku, takže dost těch jmen chybí, každopádně díky všem za případnou spolupráci.

Komentář

• cus michale, nejlepsi vznest dotaz primo na motorland, z tech zahranicnich ti tam urcite chybi freddy loix (s2000 test pred bohemkou jak tady jel), guy wilks (s2000 tusim pred monte), troufam si tvrdit, ze vsichni jezdci tovarni nebo jezdci s tovarni podporou tam nekdy jeli, tzn. alex bengue, luis climent, gabriel pozzo, atd. dalsi skupina bude par pilotu, kteri tam absolvovali seznamovaci test v ramci koupi skodovky, dalsi jmena by urcite doplnil pegos nebo john.. vsechny domaci jezdce asi dohromady nedas, kdo z cechu netestoval ve bely, jako by nebyl zaujal me ten ogier, to bylo asi v ramci vw motorsport kdyz jezdil s2000, co? meeke kdy? nejake foto?
      www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

• Čago Martine, díky za reakci. JJ na Freddyho a Wilkse jsem zapomněl. No to se právě nedá říct, třeba Hurvínek a Colin tam nikdy nebyli právě. Vím, že to nikdy nedám dohromady, jen jsem zvědavej u jakého čísla skončím No hochu, Ogina tam byl v rámci představení citroen Trophy a vodil tam C2R2 Max. Do levé pod kopcem ( u parkoviště, kde měli dříve servis) po tom náletu nedobrzdil a pokácel pár boroviček Meeka mám právě od Honzy, nevím zda to bylo v rámci testování R5, nebo už se jelo první sezonu s R5, tak byl hodně přísně utajený test, kdy mu zakázali i fotit a jeden náš známý z motorsportu udajně prohlásil, že to je Meeke, bylo to v době, kdy ještě neměl dohodu s Citroenem. Ale říkám, to je těžce nepodložené, každopádně díky a když Tě někdo další někdy napadne, neváhej se SZ. Díky

Komentář

Working...
        X