Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Würth Partr Rally Vsetín 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Würth Partr Rally Vsetín 2007

Já doplňuju, ale nemusím a hlavně nemůžu být všude. Ale neboj, on už někdo mojí sestřičku u cesty najde a políbí.
    Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
    Já jen,že by jsi doplnil zvířenu našich lesů
    ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
      Já doplňuju, ale nemusím a hlavně nemůžu být všude. Ale neboj, on už někdo mojí sestřičku u cesty najde a políbí.
      No to zase bude proražených chladičů.
      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

To Gonzo:Ve Zlíně se fakt dají koupit programy i s dalekých soutěží jako je Šumava či Bohemia?Jinak jsem zklamán, že programy se prodávají jen ve Vsetíně či Kunčicích!A ve Valmezu či Rožnově by se to neprodalo?Z každé soutěže se snažím mít program, který si pak archivuji.Jelikož v pátek musím být v práci,pojedu na rally v sobotu ráno a mám namířeno do Velké Lhoty, kde pravděpodobně přespíme (i s rodinou) na chatě u švagra.A abych měl program, musím jet nejprve do Vsetína a pak se vrátit do V.M.a teprv to otočit na Lhotu.Trochu neekonomické a tak zvažuji,že pokud něco nevymyslím se pro tentokrát na program "vyprdnu".Komplikované to mám proto neboť jedu z Nového Jičína......

Komentář

Kluci, přestaňme fňukat nad programem, vždyť to teoreticky jde i bez něj. Můžem si aspoň mapky vytisknout z webovek a nějak se podle nich už zařídit :-)) Mimochodem, ja preventivně dnes už přezul na zimní pneu a raději to všem po zkušenostech z minulého roku doporučuju. Ono nikdy nevíme, co nám to nevyzpitatelné počasí nachystá.

Komentář

ja sem bohuzel zklaman tim usekem ruzdka-dusna, cekal sem to druhou, mnohem zajimavejsi, stranou pres "holesov"
            mimochodem, nevite nekdo, kdde bude ten drive avizovany brod?
            Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Komentář

Původně odeslal Vyshi Zobrazit příspěvek
              ja sem bohuzel zklaman tim usekem ruzdka-dusna, cekal sem to druhou, mnohem zajimavejsi, stranou pres "holesov"
              mimochodem, nevite nekdo, kdde bude ten drive avizovany brod?
              Já osobně vím jen o téhle informaci:
              Přejezd přes plytký vodní tok na RZ1/3 asi 1,5 km před cílem této vložky.

Tímto bych to tipoval na tohle místo:

Komentář

no o tom bych dost pochyboval, protoze tenhle usek je trat zavodu do vrchu, a ta modra cara na mape je spis jen koryto v pripade silnych destu
                Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Komentář

Původně odeslal Mickey.nj Zobrazit příspěvek
                  To Gonzo:Ve Zlíně se fakt dají koupit programy i s dalekých soutěží jako je Šumava či Bohemia?Jinak jsem zklamán, že programy se prodávají jen ve Vsetíně či Kunčicích!A ve Valmezu či Rožnově by se to neprodalo?Z každé soutěže se snažím mít program, který si pak archivuji.Jelikož v pátek musím být v práci,pojedu na rally v sobotu ráno a mám namířeno do Velké Lhoty, kde pravděpodobně přespíme (i s rodinou) na chatě u švagra.A abych měl program, musím jet nejprve do Vsetína a pak se vrátit do V.M.a teprv to otočit na Lhotu.Trochu neekonomické a tak zvažuji,že pokud něco nevymyslím se pro tentokrát na program "vyprdnu".Komplikované to mám proto neboť jedu z Nového Jičína......
                  S těma programama z Bohemky a Šumavy to bylo asi jen 1x.Ale na Valašku tam bývá pravidelně.Jinak je pravda,že se to dá vše stáhnout na netu,ale já stejně jako Mickey se snažím si programy archivovat.

Komentář

Jdou vám na stránkách otevřít divácké bezpečnostní zóny?

Komentář

Původně odeslal kahan Zobrazit příspěvek
                      Jdou vám na stránkách otevřít divácké bezpečnostní zóny?
                      Taky mě to nejde.

Komentář

Původně odeslal Vyshi Zobrazit příspěvek
                        no o tom bych dost pochyboval, protoze tenhle usek je trat zavodu do vrchu, a ta modra cara na mape je spis jen koryto v pripade silnych destu
                        Tak to pak bude nekde jinde a na mape to ani nebude znacene...protoze je pravda, ze pres trat zavodu do vrchu nic nepotece

Komentář

• toto vás má nalákat, né odradit!

Vidím, že většina "velkých fans z ewrcu" se letos, tak jako předloni, vybodne zajíždět někam za Rožnov.. natož za Pindulu (usuzuji dle těch nářků nad "nedostupnosti programu").
                          Apropos, jelikož jsem v Kunčicích jak doma, dovolím si pár slov..
                          rz Kunčice:
                          Oceňuji, že je snaha i zde obměňovat trať.. obvzlášť, když je k dispozici jen úzký prostor mezi žel. tratí a hranicemi CHKO. Letošní varianta, která svým počátkem leží za žel. tratí, ji musí překonat pod viaduktem. ..a tady jsem zvědav, jak to proběhne a také na reakce posádek. První 3/4km po startu až ke kolejím je opravdu pěkný. Už po 200m je vyvýšený můstek, pak na nerovný horizont, kde se křížují cesty a znovu mírným stoupáním až k trati. Tento úvod je snadno dostupný z mnoha míst. Před přejezdem posádky levou3 vystoupají nad úroveň kolejí a pak šíleným padákem na 40-ti metrech se dostávají pod úroveň kolejí, kolmo k patě tunelu, kolmo k uzké silnici podjíždějící viadukt.. vše úzounké pravá5, prakticky proti zdi. Imho, tady budou problémy.. jestli to tam někdo napasuje, neprojde ani myš. Za viaduktem asi na pravou3 přes nerovný můstek váže na levou 4 a do strmého stoupání. Úzounká cesta, na středu s vysokými boulemi a u krajů se sem tam nějakou tou vykousnutou dírou. tady bude muset být krycí plech odolný. Úsek před viaduktem až sem má tak 1/2km, ale tipuju, že bude v rozpisu tak na 2stránky A5. Pro diváky nezajímavý. Stoupání končí kolmým příjezdem k silnici kde trať zahne doleva a klesáním "na srdce" se dostává až k přejezdu. Před přejezdem je tento sjezd relativně dlouho vidět a úsek je přístupný. U přejezdu pravá5 do stoupání k dřevěnému kostelíku.. a tady už to znáte z minula.
                          Toť vše, co jsem chtěl

Komentář

Divácké bezpečnostní zóny jsou již na webu v provozu!!!

Komentář

to hallo: u toho nádraží si myslím, že to budou strašně prodávat a celkově tam auta pojedou pomalu, ale třeba ne, to místo vypadá velmi zajímavě.

Komentář

2kahan,
                                mně nepřipadá divácky zajímavé (jak píšu nahoře).. budou to prodávat..
                                já byl rád, že jsem tam kombajna vůbec vytočil.., ikdyž.. je pravda, že přes ručku jsem tam nešel

Komentář

Working...
                                X