Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Würth Partr Rally Vsetín 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• kahan
    replied
    Re: Würth Partr Rally Vsetín 2007

Tak jsem se probudil a kouknu ven a všude bílo... a sněží teda fest....trochu se začíná opakovat loňský ročník

Zanechat komentář:

• Ondra z VM
    replied

Původně odeslal Vyshi Zobrazit příspěvek
    mel bych dotaz, je jeste nekdo z valmezu, kdo jeste nevyjel a ma volne misto?
    /tak uz asi nic aspon neprijdu o zapas o bronz v rugby
    Nechal jsem ti zpravu na ICQ. Kdyztak dej vedet. Sorry driv to neslo...

Zanechat komentář:

• irik83
    replied

Původně odeslal drdol Zobrazit příspěvek
    to Hallo: Nevadí, i snaha se cení. :-) Ale kdyby to zítra fungovalo, tak bych byl rád, kdybys to vyzkoušel znova. :-)

Jinak jsem byl na RZ 1 a 3 a hlavní poznatek HROZNÁ KOSA. Co se týká sportovní stránky, tak moc nádherně Kopecký, Vana, Orsák a vlastně spousta dalších. Prostě zatím hezká rally až na to počasí. To je fakt dílo...

Obrovským zklamáním je výkon Flídra a Trněného (ale to už je jaksi klasika).
    Flídr jede na jistotu a na tomhle povrchu nemá moc zkušeností. Trněný je o něčem jiném (o ničem).
    Byl jsem taky na 1 a 3 a kosa jak z nosa. Vlček s 9 pěkně prohnal fotografa uvnitř vracáku. Skvěle pro diváky Semerád, Barvík. Jinak krizovka jednoho z Mišáků (tak v kilu zadek ve škarpě), ale ustál to, hold námraza.

Zanechat komentář:

• drdol
    replied

to Hallo: Nevadí, i snaha se cení. :-) Ale kdyby to zítra fungovalo, tak bych byl rád, kdybys to vyzkoušel znova. :-)

Jinak jsem byl na RZ 1 a 3 a hlavní poznatek HROZNÁ KOSA. Co se týká sportovní stránky, tak moc nádherně Kopecký, Vana, Orsák a vlastně spousta dalších. Prostě zatím hezká rally až na to počasí. To je fakt dílo...

Obrovským zklamáním je výkon Flídra a Trněného (ale to už je jaksi klasika).
    Naposledy upraveno drdol; 19-10-07, 21:47.

Zanechat komentář:

• Tomáš 99
    replied

Tak jsem se vrátil z Hošťálkové, bylo to tam docela dobré. Všichni jeli hodně při zdi, ale to se dalo čekat. Krásně jede Vana, M. Březík a o Kopejdovi ani nemluvím, to je luxus.Uvidíme co nám do rána nachystá počasí. Dnes byla docela kosa. Jo a ještě Emil Triner, radost pohledět.

Zanechat komentář:

• Cypher
    replied
    Vančík

Moc pěkná zpráva.Po 4rz je Vančík celkově 14.Trněný 13 a Flidr 8
    Krásně se mi vzpomíná jak jezdil s felicii.Ve své třídě neměl soupeře.A ted to jen potvrzuje do ceho sedne stim vyhraje a vubec pritom nejezdi.To jsou lidi co si vazim!

Zanechat komentář:

• Vyshi
    replied

mel bych dotaz, je jeste nekdo z valmezu, kdo jeste nevyjel a ma volne misto?
    /tak uz asi nic aspon neprijdu o zapas o bronz v rugby
    Naposledy upraveno Vyshi; 19-10-07, 16:14.

Zanechat komentář:

• Pitrisss
    replied
    počasí

Hlásím aktuální info z Hošťálkové, sněží, 2°C, naštěstí to rychle taje...

Zanechat komentář:

• Hany
    replied

Kluci taky by mě zajímalo jestli se uskuteční ten brod.Víte někdo kde by to mělo vlastně být?

Zanechat komentář:

• irik83
    replied

TAk a za hoďku vyrážim, doufám že bude aspoň troche teplo. Zdarec

Zanechat komentář:

• bruce33
    replied

Původně odeslal kedarek Zobrazit příspěvek
    Kdy se uzavírá trať??
    Mrkni na webovky soutěže, najdeš to v popisu RZ a diváckých míst.

Zanechat komentář:

• Firestone
    replied

A co ten "brodík"? Rád bych se tam mrknul, ale je všude nějak ticho po pěšině, jak to tam vypadá. Má cenu se tam vydávat?

Zanechat komentář:

• kedarek
    replied

Kdy se uzavírá trať??

Zanechat komentář:

• geofre
    replied

Ted jsem projizdel Vesnik a Semetin... Mokre, vsude napadane listi a bez mlhy ;-) ALe jak uz nekdo psal, tak chvilema pada neco mezi krupkama a snehem.

Zanechat komentář:

• Vyshi
    replied

Původně odeslal drdol Zobrazit příspěvek
    Mimochodem, jsem z Valašského Meziříčí (cca 20 km od Vsetína) a cesty jsou tady neustále mokré. Jsou tady velmi časté přeháňky a dokonce padaly už jakési zmrazky, či co... No rozhodně to zatím vidím na mokré obutí a zatím bez hřebů :-)
    pokud se vecer nevyjasni(coz asi ne) tak mraziky nehrozi ale pokud je na dusne tak jak ve vm, tak by tam mohla padnout i celkem husta mlha

/hm a uz tu leze oskar
    Naposledy upraveno Vyshi; 19-10-07, 12:47.

Zanechat komentář:

Working...
X