Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Würth Partr Rally Vsetín 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Würth Partr Rally Vsetín 2007

http://emk.cz/?p=451 - sobota [30 fotek]

Páteční fotky od Monttyho z Horní Jasenky

http://emk.cz/?p=448 - RZ 3 Vesník / Malá Bystřice [27 fotek]
    http://emk.cz/?p=449 - RZ 1 Vesník / Malá Bystřice [30 fotek]
    Naposledy upraveno emk; 20-10-07, 21:10. Důvod: přidaná sobota

Komentář

• Re: Würth Partr Rally Vsetín 2007

Původně odeslal kaj Zobrazit příspěvek
      Naprosto souhlas..už jsem taky doma..těch 60 KM tam a zpět se mi vskutku vyplatilo:-)
      Chapu Vas podiv a rozhorceni ale uvedomte si, ze rally neni jen o sjizdnosti useku dane RZ. Sjizdne musi byt i pripadne a objizdne trasy atd atd.

Urcite to organizatory netesi, ze museli k takovemu kroku sahnout ale urcite k tomu meli vice nez padny duvod. Nebo vy pochybujete o kvalitach poradatelu ze Vsetina? Loni si velmi dobre poradili se spatnym pocasim a letos jim nepreje snad jeste vic. Kdyby jste zazili Sumavu pred lety, kdy lidi zaplatili vstupne a poradatele nebyli schopni naprosto niceho, tak byste mozna zmenili nazor
      kdyby neco, tak nic...

Komentář

V 9.40 jsem projel RZ kunčice na letních bez problému. Cesty mokré nebo vyjeté na asfalt, prostě ideální.

Komentář

Původně odeslal Pawel Zobrazit příspěvek
          Chapu Vas podiv a rozhorceni ale uvedomte si, ze rally neni jen o sjizdnosti useku dane RZ. Sjizdne musi byt i pripadne a objizdne trasy atd atd.

Urcite to organizatory netesi, ze museli k takovemu kroku sahnout ale urcite k tomu meli vice nez padny duvod. Nebo vy pochybujete o kvalitach poradatelu ze Vsetina? Loni si velmi dobre poradili se spatnym pocasim a letos jim nepreje snad jeste vic. Kdyby jste zazili Sumavu pred lety, kdy lidi zaplatili vstupne a poradatele nebyli schopni naprosto niceho, tak byste mozna zmenili nazor
          No právě. Když to srovnám s loňským ročníkem, tak mi tohle nepřipadá jako kalamita. Tohle má podle mého názoru do kalamity hodně daleko. Mně to rozhodnutí přijde opravdu hodně přehnané. Bude to asi znít krutě a drsně, ale abychom se postupně nedopracovali k tomu, že bude jezdcům vadit i déšť. Takové to stěžování nejdříve začalo snad tím, že některé úseky jsou rozbité (teď nemám namysli tuhle soutěž). Na to si stěžoval p. Hrdinka. Teď je problém pustit jezdce do počasí, kde je na trati občas sníh. Tohle trošku nechápu. Rally nejsou okruhy... A pokud tahle situace nevadila včera, kdy na okolních kopcích mohli být tratě namrzlé, tak nevím, proč byla problémem dnes...

Ale už mě přechází zlost a naštvání a i zklamání z takto poznamenané soutěže... Jen by mě zajímalo, v kolik hodin jel jakýsi "inspekční vůz" zkontrolovat tratě, protože situace se měnila opravdu rychle, a to k lepšímu.

Komentář

Začala osmička, bohužel patrně poslední RZ pro Vančíka.

Komentář

vancik v prikope

Komentář

Původně odeslal maevad Zobrazit příspěvek
                Začala osmička, bohužel patrně poslední RZ pro Vančíka.
                Proč myslíš? Máš nějaké info?

Komentář

29 Vančík Jaroslav Malčík Jiří CZ Citroën C2 R2 A/6 8 Havárie bez zranění v RZ 8

Komentář

Původně odeslal drdol Zobrazit příspěvek
                    No právě. Když to srovnám s loňským ročníkem, tak mi tohle nepřipadá jako kalamita. Tohle má podle mého názoru do kalamity hodně daleko. Mně to rozhodnutí přijde opravdu hodně přehnané. Bude to asi znít krutě a drsně, ale abychom se postupně nedopracovali k tomu, že bude jezdcům vadit i déšť. Takové to stěžování nejdříve začalo snad tím, že některé úseky jsou rozbité (teď nemám namysli tuhle soutěž). Na to si stěžoval p. Hrdinka. Teď je problém pustit jezdce do počasí, kde je na trati občas sníh. Tohle trošku nechápu. Rally nejsou okruhy... A pokud tahle situace nevadila včera, kdy na okolních kopcích mohli být tratě namrzlé, tak nevím, proč byla problémem dnes...

Ale už mě přechází zlost a naštvání a i zklamání z takto poznamenané soutěže... Jen by mě zajímalo, v kolik hodin jel jakýsi "inspekční vůz" zkontrolovat tratě, protože situace se měnila opravdu rychle, a to k lepšímu.
                    To drdol:
                    Ale ono to opravdu není jenom o těch co jedou, ti by to samozřejmě zvládnout měli. Ten kdo napsal to na co ty jsi reagoval měl podle mě pravdu. Ty víš kudy by vedla objízdná trasa v případě jediné RZ která podle vás byla pod sněhem. Co když i ta by byla těžko průjezdná. Těch věcí moc na které pořadatelé v takovém případě musí myslet a nejsem si jist, že my tady u compů jsme ti kdo je mohou kritizovat aniž bychom měli všechny info. Prostě jednali podle přísloví - lepší vrabec v hrsti.
                    http://www.foxrallyteam.cz

Komentář

Původně odeslal pelikan Zobrazit příspěvek
                      To drdol:
                      Ale ono to opravdu není jenom o těch co jedou, ti by to samozřejmě zvládnout měli. Ten kdo napsal to na co ty jsi reagoval měl podle mě pravdu. Ty víš kudy by vedla objízdná trasa v případě jediné RZ která podle vás byla pod sněhem. Co když i ta by byla těžko průjezdná. Těch věcí moc na které pořadatelé v takovém případě musí myslet a nejsem si jist, že my tady u compů jsme ti kdo je mohou kritizovat aniž bychom měli všechny info. Prostě jednali podle přísloví - lepší vrabec v hrsti.
                      Tohle uz jsem taky zminoval, pripojuji svuj souhlas
                      kdyby neco, tak nic...

Komentář

2 Pelikan: O objízdných trasách opravdu nevím, ale viděl jsem, jak to vypadalo všude kolem a kolem myslím v okruhu max 20 km. Nikde jsem v 10 ráno na silnicích neviděl ani náznak sněhu... Pokud to nebylo přesunuto kvůli sněhovým podmínkám, ale kvůli tomu, že záchranné složky musely asistovat někde jinde, tak to beru...

Komentář

No kdyz vidim poradi na cele, to je mazec!
                          kdyby neco, tak nic...

Komentář

Původně odeslal Pawel Zobrazit příspěvek
                            No kdyz vidim poradi na cele, to je mazec!
                            Jj souhlas. Jen tlačím Orsáka ještě výš... :-)

Komentář

Původně odeslal drdol Zobrazit příspěvek
                              Jj souhlas. Jen tlačím Orsáka ještě výš... :-)
                              Ja mam sve kone az necekane vysoko, jeden je prvni dalsi 15.
                              kdyby neco, tak nic...

Komentář

Kéž to Mirovi vydrží

Vlastně oběma

Komentář

Working...
                                X