Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Würth Partr Rally Vsetín 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Würth Partr Rally Vsetín 2007

Tak to byl uzasny souboj az do uplneho konce,chlapci piste,kdo jste byl u trati...
    Alpine

Komentář

Původně odeslal drdol Zobrazit příspěvek
      Proč myslíš? Máš nějaké info?
      Vančík šel před náma do stromů a přes boudu a zůstal na boku,tak jsme ho musely překulit,posádka byla OK ale auto to docela odneslo

Komentář

Až na ty zrušené RZ nádhera.A aby poslední RZ tak zamíchala pořadím tak to dlouho nepamatuju.Velká gratulace Jardovi s Karlem.Myslím,že o nich ještě uslyšíme.Jinak celá špička paráda a i s myšákama se dá jet pro diváky.Ovšem to co předváděl Trněný ,zlobte se na mě nebo ne KATASTROFA.Jak časy tak hlavně průjezdy.Viděl jsem i některé jezdce v roli diváků jak jen nechápavě kroutí hlavou.Ale jinak nádhera.
        Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Vlčkův předčasný start jsem viděl osobně,šel dopředu opravdu brzy oči jsem měl ještě na časomíře na ní 1 s do startu a on už šel naplno vpřed takže min. o 0,5s dříve. to Bohuš: V kterých místech končil Jarda?Kolem mě,kousek od Bušů projel v plné parádě!
          Naposledy upraveno fridrich; 20-10-07, 20:00. Důvod: chyba

Komentář

Původně odeslal fridrich Zobrazit příspěvek
            Vlčkův předčasný start jsem viděl osobně,šel dopředu opravdu brzy oči jsem měl ještě na časomíře na ní 1 s do startu a on už šel naplno vpřed takže min. o 0,5s dříve. to Bohuš: V kterých místech končil Jarda?Kolem mě,kousek od Bušů projel v plné parádě?
            Asi 2 km dále je horizont a hned levá.Kdysi tam skončil i Štěpánek.
            Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

od bušů tak 2km v táhlé levé přes horizont

Komentář

Nejvíc mě pobavil nápis na přední masce Březíkovi feldy "vano uhni!!!"

Komentář

Na zaver sezony moc pekny a dramaticky zavod.
                  Dival jsem se na casy, ktere dneska posadky zajizdely a Orsakovy casy na poslednich RZ mi proste nejak do kontextu zavodu nezapadaji.
                  Na Bystricce se ve druhem prujzedu zlepsil o neskutecnych 20s na 14 Km na poslednim Vesniku si dal 13s na 10 km oproti prvnimu prujezdu.
                  Semerad neni zadne orezavatko a slo mu o vitezstvi a urcite jel posleni RZ na krev a presto mu Orsak dal 6.8s!?
                  Proste mi to nejak nejde dohromady. Pevne verim, ze Orsak vyhral poctive a jedna se jen o muj dojem
                  kdyby neco, tak nic...

Komentář

Velká gratulace Jarinovi,v té poslední RZ musel jet neskutečnou palbu!Jinak Done parádní fotky!
                    www.janpavlicek.com

Komentář

Původně odeslal Pawel Zobrazit příspěvek
                      Na zaver sezony...
                      Podle mě tam museli v servisu dát dveře z EVO VIII!!
                      Naposledy upraveno pejda; 21-10-07, 09:31. Důvod: zkrácení citace

Komentář

Mé foto ze soboty zde : http://www.rallyphotos.estranky.cz/f...-rally-vsetin-
                        Ukaž že jsi na RALLY! https://www.facebook.com/jsemnarally/

Komentář

Done, jako vždy paráda!

Komentář

Původně odeslal fanda hájek Zobrazit příspěvek
                            Podle mě tam museli v servisu dát dveře z EVO VIII!!
                            No tak ono to zase takova ***** neni
                            kdyby neco, tak nic...

Komentář

Bože můj, Pawel ty jsi případ pro Chocholouška! Běž jim to říct do očí, hrdino
                              ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                                Bože můj, Pawel ty jsi případ pro Chocholouška! Běž jim to říct do očí, hrdino
                                protri si oci chlapce, realita byva nekdy dost drsna

mne osobne je to u zadku, ja nejsem souper ktery jede jako o zivot proti nekomu kdo podvadi....ale co ti souperi co jedou jako o zivot

rally delaji lide....
                                Naposledy upraveno Pawel; 21-10-07, 11:13.
                                kdyby neco, tak nic...

Komentář

Working...
                                X