Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Würth Partr Rally Vsetín 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Würth Partr Rally Vsetín 2007

Původně odeslal Pawel Zobrazit příspěvek
    protri si oci chlapce....
    No to je teda fakt síla ... udělat s kluka, jedoucího jako o život, podvodníka jenom proto, že se na osýchájící trati 14 -ti kilometrové RZ zrychlil o 20 s proti prvnímu prujezdu a dovolil si nadělit Semerádovi 6,8 sekundy...
    Naposledy upraveno pejda; 21-10-07, 09:30. Důvod: zkrácení citace

Komentář

Původně odeslal bohuš Zobrazit příspěvek
      Vančík šel před náma do stromů a přes boudu a zůstal na boku,tak jsme ho musely překulit,posádka byla OK ale auto to docela odneslo
      Bohušu,jak to děláš?Kdekoliv příjdeš,tam se něco semele.Už se těším na video.I když si taky nemám na co stěžovat.Byl jsem asi o 5 km dál a se svařákem v ruse jsem sledoval krizovku Semeráda,,úspěšný pokus Volfa o zrušení asi 50 metrů ohradníku,či Kůrkovy hodiny.
      My jsme doma všude!

Komentář

Onboardy ze Vesetína včetně Vančíkovo crashu na www.mediasport.cz

Komentář

Tak to vypada na chybu rozpisu(utahne), nebo to pneumatiky na tom mokru nezvladly. Skoda toho, jel vyborne (teda podle casu). A snad ani auto by nemuselo byt moc potlucene, jak je videt z videa.

Původně odeslal maevad Zobrazit příspěvek
          Onboardy ze Vesetína včetně Vančíkovo crashu na www.mediasport.cz

Komentář

Původně odeslal Renda Zobrazit příspěvek
            No to je teda fakt síla ... udělat s kluka, jedoucího jako o život, podvodníka jenom proto, že se na osýchájící trati 14 -ti kilometrové RZ zrychlil o 20 s proti prvnímu prujezdu a dovolil si nadělit Semerádovi 6,8 sekundy...
            Přesne tak. Jarin jel tu posl. RZ skvěle a proti tomu žádná. Ale to by přece nebyl Český národ, aby někdo neremcal.
            NO INJECTOR, NO ABS, NO COMPUTER, NO PROBLEM

Komentář

nechápu co tím ten Pawel myslel, ale jestli tak uvažuje, tak to o něčem vypovídá. Ten Jarek se opravdu snažil, dal do toho všecho, je to jeho l.větší vítězství a proto mu to přeji.Takové úvahy si Pawle strč do p.dele.

Komentář

• Fotky - Petr Sagner

Komentář

Nevíte, proč odstoupili Jan Dohnal a Antonín Tlusťák?
                  A z jakého důvodu nenastoupili do 2. etapy Grzyb a Červenka?

Komentář

Původně odeslal Bazalbub Zobrazit příspěvek
                    Bohušu,jak to děláš?Kdekoliv příjdeš,tam se něco semele.Už se těším na video.I když si taky nemám na co stěžovat.Byl jsem asi o 5 km dál a se svařákem v ruse jsem sledoval krizovku Semeráda,,úspěšný pokus Volfa o zrušení asi 50 metrů ohradníku,či Kůrkovy hodiny.
                    Tak to jsem stál kousek od tebe.Ta Volfova a Semišova krizovečka byla pěkná.Někdo tu zmiňoval Trndu.Myslím,že na mistra sprintů to byl opravdu velmi slabý výkon a na pohled snad nejhorší čtyřkolka.A co se týká Orsáka tak při sledování jeho jízdy,agresivitě,schopnosti brzdit na poslední chvíli atd.je tvrzení,že auto není čisté velmi smutné.Tak se jezdí o vítěztví.

Komentář

Původně odeslal maevad Zobrazit příspěvek
                      Nevíte, proč odstoupili Jan Dohnal a Antonín Tlusťák?
                      A z jakého důvodu nenastoupili do 2. etapy Grzyb a Červenka?
                      Si myslím,že nepřipravenost na sníh i když na RZ už nikde nebyl.
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

• Würth Partr Rally Vsetín 2007

http://emk.cz/?p=452 - foto Budgie [21 fotek]

Komentář

Původně odeslal Renda Zobrazit příspěvek
                          Pawlovi určitě nevadí a ni to, že porazil Semeráda, ale že Caise...
                          ML

Komentář

Aspon je krasne videt uroven, zde prispivajicich, misto toho aby mi to nekdo konstruktivne vyvratil, tak mi nadavate a tady se prave projevuje typicka vlastnost naseho naroda

Vznesl jsem pochybnost, na to mam stejne pravo jako vy mi ji vyvracet.

Jen jak k podvodnikovi prijdou jeho souperi, kteri jedou taky jako o zivot.
                            kdyby neco, tak nic...

Komentář

Původně odeslal Marec Zobrazit příspěvek
                              Pawlovi určitě nevadí a ni to, že porazil Semeráda, ale že Caise...
                              Ano, stejne tak Barvika a Vlcka.
                              kdyby neco, tak nic...

Komentář

Původně odeslal Pawel Zobrazit příspěvek
                                Aspon je krasne videt uroven...
                                A co třeba to bylo tak, že Orsák udělal v prvních průjezdech chybu, která ho stála trochu času? Nebo jeho gumy nebyly na první průjezd tak ideální jako na ten druhý? Jenomže to jsou všechno kdyby, takže Ti nezbude asi nic jiného, než to přijmout, že to tak bylo...
                                Naposledy upraveno pejda; 21-10-07, 12:41. Důvod: zkrácení citace

Komentář

Working...
                                X