Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Würth Partr Rally Vsetín 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Würth Partr Rally Vsetín 2007

To Pawel: Ja někde čet na nějaké diskuzi, že hokejisté v Gottwaldově zobou už od dorostenců amf a podobný bobule. Nemáš s tím také problém?? PS Pawle není účelem konstruktivně vyvrátit ale konstruktivně prokázat a to je na tvijí straně. O úrovni diskutujících, tedy tebe lze opravdu konstruktivně polemizovat. Hlavně směrem k tvému nařčení. Nebo víš něco co ostatní neví??

Komentář

Původně odeslal drdol Zobrazit příspěvek
      A co třeba to bylo tak, že Orsák udělal v prvních průjezdech chybu, která ho stála trochu času? Nebo jeho gumy nebyly na první průjezd tak ideální jako na ten druhý? Jenomže to jsou všechno kdyby, takže Ti nezbude asi nic jiného, než to přijmout, že to tak bylo...
      I to je mozne, jak jsem napsal nezapada mi to do prubehu zavodu.
      kdyby neco, tak nic...

Komentář

Původně odeslal JKura Zobrazit příspěvek
        To Pawel: Ja někde čet na nějaké diskuzi, že hokejisté v Gottwaldově zobou už od dorostenců amf a podobný bobule. Nemáš s tím také problém?? PS Pawle není účelem konstruktivně vyvrátit ale konstruktivně prokázat a to je na tvijí straně. O úrovni diskutujících, tedy tebe lze opravdu konstruktivně polemizovat. Hlavně směrem k tvému nařčení. Nebo víš něco co ostatní neví??
        Nikoho jsem nenarknul, napsal jsem co mi prijde zajimave a co mi nesedi, thats all
        kdyby neco, tak nic...

Komentář

To Pawel cit:
          protri si oci chlapce, realita byva nekdy dost drsna

mne osobne je to u zadku, ja nejsem souper ktery jede jako o zivot proti nekomu kdo podvadi....ale co ti souperi co jedou jako o zivot
          To je tvá reakce na polemiku s tvým předchozím názorem o prapodivnosti časů Orsáka. Tuto nebo obdobnou debatu jsem na eWRC jž z tvojí strany zažil. Něco málo o slušnosti ( protri si oci), něco málo o (jazyku protři si oči) a něco málo o nařčení (ktery jede jako o zivot proti nekomu kdo podvadi....)

Komentář

Sorry chlapče, ale nemám zájem cosi vysvětlovat panu Nejchytřejšímu, jak se tu profiluješ. Podle toho co píšeš teď i dřív, něco o soutěžích víš, takže je ti jasný, co bys měl sám, nebo někdo jiný udělat, pokud se dozvíte o podvodu. Vím, že je těžký přijít jako chlap a říct on podvádí, pokřikovat na internetu je takové chlapské a české (v tvém případě valašské), že? Takže chlapče, nejsme to my, kdo by měl něco vyvracet, ale jsi to ty, kdo by měl dokazovat! Kapišto, chlapče spravedlivý?
            Původně odeslal Pawel Zobrazit příspěvek
            Aspon je krasne videt uroven, zde prispivajicich, misto toho aby mi to nekdo konstruktivne vyvratil, tak mi nadavate a tady se prave projevuje typicka vlastnost naseho naroda

Vznesl jsem pochybnost, na to mam stejne pravo jako vy mi ji vyvracet.

Jen jak k podvodnikovi prijdou jeho souperi, kteri jedou taky jako o zivot.
            ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
              ... pokřikovat na internetu je takové chlapské a české (v tvém případě valašské), že?
              Hele srnko - tímhle urážíš i mně! To jako že typická valašská vlastnost je být anonymní geroj na netu? takže:
              1. Buď nejsu správný Valach, ale to mne irituje :-)
              2. Nebo su správný Valach a měl bych tady vykřikovat ptákoviny :-)

Tak nevím....

Komentář

- napsal jsem ze mi nesedi casy (to je vyjadreni nazoru) vcetne toho ze se muze jednat o muj spatny dojem
                - Napsal jsem srovnani jeho casu
                - Nenpsal jsem ze Orsak podvadel!

Nikdo az na jednoho mi nenapsal, ze to mohlo byt pocasim, volbou pneumatik atd, coz jsem uznal a napsal, ze to tak muze byt taky.

Proste misto konstruktivni debaty jsem oznacovan, za blbce, za nejchytrejsiho atd atd.
                Jako dukaz sve pochybnosti jsem uvedl casy, krome drdola nikdo nenapsal dukaz toho ze se seredne mylim.

Nehnevejte se ale umite jen nadavat a urazet lidi s jinym nazorem.
                Nepisu sem proto abych se Vsem alibisticky zalibil (jako jini), ale abych napsal svuj nazor
                kdyby neco, tak nic...

Komentář

To Pawel
                  "Nehnevejte se ale umite jen nadavat a urazet lidi s jinym nazorem." to sedí tak tohle určitě není tvoje vlastnost. To máš uřčitě odněkud převzatý co??? Pawle děláš tady ze sebe blbal. Nech toho běž to rozchodit. Doporučují Jižní svahy vrchem.
                  To Šedivec. Je rozdíl mezi valachem a valachem. Ty jsi valach. Slyšíš ten rozdíl joo?? valach. nééé valach ale valach jo slyšíš to jo??

Komentář

Prdlajs, Pawel psal o typických vlastnostech jeho národa a já jen prozradil odkud je, aby v tom nebyli třeba Pepíci, Chodové, či Slezané nevinně . Vy už si to tam vyřídíte po svém a mezi sebou. O urážku nešlo, protože já neházím všechny do jednoho pytle a ty zase nejsi vztahovačný .
                    Původně odeslal Šedivec Zobrazit příspěvek
                    Hele srnko - tímhle urážíš i mně! To jako že typická valašská vlastnost je být anonymní geroj na netu? takže:
                    1. Buď nejsu správný Valach, ale to mne irituje :-)
                    2. Nebo su správný Valach a měl bych tady vykřikovat ptákoviny :-)

Tak nevím....
                    PS pro scubyduu: Není Valach, jako valach, bacha na to, tady už by se Šedivec urážel právem!
                    Naposledy upraveno dřevěná srnka; 21-10-07, 12:51.
                    ... a přeci se točí!

Komentář

Ja su valach byl jsem valach a budu asi prazsky valach, proto se to ve mne tak mele. Budte proto schovivavi, prosim....
                      kdyby neco, tak nic...

Komentář

Jo, tak to je mi tě docela líto, fakt. Ale oceňuju, že jsi ochoten to takhle veřejně přiznat
                        Ja su valach byl jsem valach a budu asi prazsky valach, proto se to ve mne tak mele. Budte proto schovivavi, prosim....
                        ... a přeci se točí!

Komentář

Pawel ví, o čem mluví. Bohužel, je to realita (byť dříve to bylo asi mnohem rozšířenější a sotva se najde někdo s úplně čistým svědomím, kdybychom zabloudili pár let zpět).

Nicméně, jelikož je to téměř neodhalitelné (pokud komisaři nevyrazí na přepad do terénu), nemá podle mě žádný smysl vytahovat to na fórum! Ti, kterých se to týká (ať už z jakékoli strany), o tom vědí všichni a je více méně na svědomí každého, jak se k tomu postaví. Internetové fórum rozhodně nevyřeší nic, maximálně se zase jako vždy pohádá. V podstatě zbytečně, protože většina netuší, o co jde.

Pawle, takové věci na fórum nepatří, to by se mělo řešit jinde. A už vůbec v souvislosti s tím nepatří na fórum žádná jména.

Komentář

Kápni božskou, že tys umazal kus příspěvku cos napsal včera v noci, viď? Nebylo tam cosi o ventilu ve spojení s vítězem, což?
                            Nikoho jsem nenarknul
                            ... a přeci se točí!

Komentář

Ventil u turba, nebo něco podobného co přidá výkon. Taky jsem to hledal a je to pryč.

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                              Kápni božskou, že tys umazal kus příspěvku cos napsal včera v noci, viď? Nebylo tam cosi o ventilu ve spojení s vítězem, což?
                              NO INJECTOR, NO ABS, NO COMPUTER, NO PROBLEM

Komentář

Konrád říkal, že nejlepší je dynamit!?!

Komentář

Working...
                                X