Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Würth Partr Rally Vsetín 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• dřevěná srnka
    replied
    Re: Würth Partr Rally Vsetín 2007

prog: Podívej se prosím, na kterou část tvého příspěvku jsem reagoval, díky ;-)

Zanechat komentář:

• prog
    replied

2 dřevěná srnka: já jsem se slušně zeptal, na oficiálních stránkách se mluví jen o rozmarech počasí a sněhu, v 8h kdy auta měly vyjíždět do 2. etapy a muselo být už s předstihem rozhodnuto, tak na flash zprávách ještě nic nebylo. Místní pořadatelé taky nic nevěděli, jen něco od lidí z ČT.

Zanechat komentář:

• nowi
    replied

Tady je má trocha fotek do mlýna http://www.rally-mania.cz/galerie.php?g=295&au=0

Zanechat komentář:

• Červ
    replied

Bláto a sníh ve Vsetíně [F. Červenka]

Zanechat komentář:

• dřevěná srnka
    replied

Myslím, že už mockrát tu padlo, že to nebylo primárně kvůli sněhu, ani kvůli zimním gumám, ale kvůli tomu, že záchranáři byli v akci jinde a tudíž nebyli k dispozici na erzetách. To se občas staně, že život má přednost před sportem. Kurnik, to fakt neumíte číst? Nebo jak jinak vám to jde vysvětlit?
    Původně odeslal prog Zobrazit příspěvek
    ale stejně mi není jasné, proč museli zrušit celou dopolední sekci, když neprůjezdná byla jen RZ Kunčice.

Zanechat komentář:

• prog
    replied

Napínavá soutěž, spousta krizovek, i to počasí se celkem zklidnilo, ale stejně mi není jasné, proč museli zrušit celou dopolední sekci, když neprůjezdná byla jen RZ Kunčice. Krátce po 9h jsme jeli po RZ Bystřička a sníh byl jen na trávě, cesta pouze mokrá. A to jsem se kolem 8h díval na inet, jestli nejsou ranní flash zprávy a nikde nic.

Zanechat komentář:

• prog
    replied
    Orsák na RZ10

Jak už tady někdo výše uvedl Orsák měl na RZ10 defekt a proto ten horší čas. Důkaz na foto zde http://tinyurl.com/yvvjxv, je to nad klesáním do Vesníku.

Zanechat komentář:

• by_Macek_WRC
    replied

páru fotek postupně ještě přidám
    http://fotosrazy.nolimit.cz/galerie/...ly-vsetin.html

Zanechat komentář:

• maevad
    replied

Původně odeslal Ondra z VM Zobrazit příspěvek
    Na mediasportu je srovnani Jarina a Semiše tak snad se to tu uklidni...
    Super srovnání, jen by bylo fajn, kdyby se zobrazoval aktuální rozestup (příp. časy jednotlivých jezdců).

Zanechat komentář:

• Červ
    replied

Původně odeslal FIA Zobrazit příspěvek
    Tlusták A. neodstartoval z Úp
    Antonín Tlusťák odstoupil v servisu před RZ 8, v UP nenastartoval auto.

Takhle je to teda správně. Proto bylo auto v servisu.

Zanechat komentář:

• FIA
    replied

Původně odeslal instinkTT Zobrazit příspěvek
    Tak to vypada na chybu rozpisu(utahne), nebo to pneumatiky na tom mokru nezvladly. Skoda toho, jel vyborne (teda podle casu). A snad ani auto by nemuselo byt moc potlucene, jak je videt z videa.
    BLbě přezuto

Zanechat komentář:

• FIA
    replied

Tlusták A. neodstartoval z Úp

Zanechat komentář:

• instinkTT
    replied

Vyborne srovnani. Doporucuju mrknou se na cas 2:55 a dal, kde je prujezd mirnou pravou ve velke rychlosti a Jarin tam ma docela krizi. Ta byla způsobena tím, že si před zatackou, narozdil od Semise, nepodradil (a kdo ví jestli vůbec brzdil) :-) Vubec se mi zda, ze v tech rychlejsich pasazich to oproti Semeradovi vice drzi na krev a tim ziskava cenne desetiny.

Původně odeslal Ondra z VM Zobrazit příspěvek
    Na mediasportu je srovnani Jarina a Semiše tak snad se to tu uklidni...

Zanechat komentář:

• Pawel
    replied

Původně odeslal Laco Zobrazit příspěvek
    Zdar, trochu mně udivuje,že se nikdo z vás nepozastavuje nad skvělým výkonem Romana Michalíka.Na to , že jel druhou soutěž v životě a první s velkým enkem tak pro mně hvězda rally.
    Ano souhlasim s tebou, ale taky mel skveleho navigatora......:-)

Zanechat komentář:

• Laco
    replied

Zdar, trochu mně udivuje,že se nikdo z vás nepozastavuje nad skvělým výkonem Romana Michalíka.Na to , že jel druhou soutěž v životě a první s velkým enkem tak pro mně hvězda rally.

Zanechat komentář:

Working...
X