Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Würth Partr Rally Vsetín 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Ondra z VM
    replied
    Re: Würth Partr Rally Vsetín 2007

Na mediasportu je srovnani Jarina a Semiše tak snad se to tu uklidni...

Zanechat komentář:

• Pawel
    replied

Původně odeslal Laco Zobrazit příspěvek
    K tomu Orságovi. Jestli si to dobře pamatuju ze startu poslední Bystřičky,tak měl on jediný obuté prořezané sliky. U ostatních převažovaly mokré a nebo intermédia.Takže než se někdo začne pouštět do komentářů , tak by asi měl být trochu v obraze o všem.
    Verejne se omlouvam za sve pochybnosti! Nebyl jsem tam a proto jsem napsal takovou, ted uz vim, ze hloupost.
    Mel jsem za to ze se to cele jelo na vode. sypu si popel na hlavu

Zanechat komentář:

• Danys
    replied

To JKura:
    Hmm, tak ještě jinak...Já neobhajoval Pawla... Já se nepřipojil ani k tvrzení, že jel někdo nečestně. Dyť já ani nerozumím tomu, "co se může a co nemůže"!!! Já se jen zastával Mirka, protože jeho příspěvky jsou rozumné a sympatické. A Ty jsi na něj podle mne zbytečně vyjel... Tak jsem to pochopil já... Ale to v podstatě není až tak důležité.

Zanechat komentář:

• Pavčik
    replied

35 fotek ze zasněžených valašských kopců: http://pavcik.ic.cz/cpg143/thumbnails.php?album=56

Zanechat komentář:

• JKura
    replied

Původně odeslal Danys Zobrazit příspěvek
    To JKura:
    No tím příspěvkem směrováným Mirkovi-607 jsi teda fakt přestřeli. Pročti si to ještě jednou a pak jsem zvědavý, jestli změníš názor...
    Já jsem nestřílel, takže jsem nemohl ani přestřelit. Pawel se zde zabývá "nějakými" spekulacemi o čistotě Orsákova auta. Mirek cit."Pawel ví, o čem mluví. Bohužel, je to realita (byť dříve to bylo asi mnohem rozšířenější a sotva se najde někdo s úplně čistým svědomím, kdybychom zabloudili pár let zpět)."
    Tyto nijhak nepodložené spekulace ještě přiživuje. Pokud se nejdná o spekulace, tak ať mirek jak jsem již psal vysvětlí nebo řekne co ví. Jsem si jistý, že si jen ale myslí a myslet znamená houby vědět. Bavme se kontrétně a ne spekulativně. Pokud máš jiný názor nebo konrétně něco víš tak mluv resp piš. Jinak se jedná pouze o pomluvy a nařčení, které velmi špiní pěkný výkon Orsáka. To je to co mne štve. Mluvit a psát v tajenkách nebo jedna paní povídala a co kdyby mi připadá docela zcestné a od tebe Danysi mne takové myšlení docela překvapuje.

Zanechat komentář:

• pinipini
    replied

Pánové jestli toho jarka dobře sledujete, tak jde výkonnostně nahoru závod od závodu. Takže je jasné, že jeho 1. vítězství muselo přijít. Nebýt defektu, tak už přišlo na rally Jeseník, kde vyhrál téměř všechny rz! A udělat na někoho 1-2s na kilometr za takových podmínek jak panovaly ve Vsetíně přece není nic divného. Tak nevím co tady řešíte!

Zanechat komentář:

• Laco
    replied

K tomu Orságovi. Jestli si to dobře pamatuju ze startu poslední Bystřičky,tak měl on jediný obuté prořezané sliky. U ostatních převažovaly mokré a nebo intermédia.Takže než se někdo začne pouštět do komentářů , tak by asi měl být trochu v obraze o všem.

Zanechat komentář:

• Danys
    replied

To JKura:
    No tím příspěvkem směrováným Mirkovi-607 jsi teda fakt přestřeli. Pročti si to ještě jednou a pak jsem zvědavý, jestli změníš názor...

Zanechat komentář:

• Červ
    replied

V servisu to auto 100% bylo. A dokonce jsem ho slyšel i vrnět a ten zvuk se mi zdál nějaký nezdravý, kolem bylo hodně lidí, že jsem ani pořádně nepostřehl auto. Jenže jsem zrovna letěl jinam. Když jsem se vrátil, tak už jen pár mechaniků, auto a Tonda. A myslím, že v servisu by mu pomohli nastartovat za těch 15 minut.

Zanechat komentář:

• maevad
    replied

Původně odeslal Červ Zobrazit příspěvek
    Tlusťák zůstal v servisu. Nějaké problémy s motorem (nejel na všechny válce).
    Já jsem někde četl, že se mu nepodařilo nastartovat. Divný, ale fakt jsem to četl.

Zanechat komentář:

• Červ
    replied

Původně odeslal Koukola J Zobrazit příspěvek
    Viděl jsem Vančíka,Vlčka,ale chyběl mi Petákův Renault a Tlusťák.Nevíte co se jim přihodilo?
    Jinak Kopec předváděl super jízdu.Dobře i Z.Vlček , jenom škoda toho startu........
    Tlusťák zůstal v servisu. Nějaké problémy s motorem (nejel na všechny válce).

Zanechat komentář:

• Mirek-607
    replied

JKura: Tak to by mě zajímalo, čím jsem zrovna Tebe urazil...

Psal jsem Pawlovi, aby sem takové věci netahal, že to na fórum nepatří, ničemu to nepomůže a víc to uškodí. O co konkrétně jde, tu napsané bylo, prý už je to smazané, ale za to nemůžu (viz Barumka 2003, z 24 na startu v cíli N4 klasifikovaní jen Jandík, Votava, Higgins a Barvík). A Pawla neznám. Zkus mě nevidět vždycky rudě, třeba Ti to pomůže pochopit, co píšu.

Zanechat komentář:

• Červ
    replied

Původně odeslal Pawel Zobrazit příspěvek
    Na zaver sezony moc pekny a dramaticky zavod.
    Dival jsem se na casy, ktere dneska posadky zajizdely a Orsakovy casy na poslednich RZ mi proste nejak do kontextu zavodu nezapadaji.
    Na Bystricce se ve druhem prujzedu zlepsil o neskutecnych 20s na 14 Km na poslednim Vesniku si dal 13s na 10 km oproti prvnimu prujezdu.
    Semerad neni zadne orezavatko a slo mu o vitezstvi a urcite jel posleni RZ na krev a presto mu Orsak dal 6.8s!?
    Proste mi to nejak nejde dohromady. Pevne verim, ze Orsak vyhral poctive a jedna se jen o muj dojem
    Orsák jel první sobotní průjezd RZ s cílem ve Vesníku s pomalým defektem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na to, že měl tu gumu ušlou jel hodně rychle. Takže zrychlení při druhém průjezdu je skutečností!!!
    A RZ Bystřička není moc směrodatná. Tam jde na fotkách vidět, že je tam napoprvé sníh a voda. I menší chybka se nedá vyloučit.

Ty časy co vám svítí na monitoru jsou jen informacemi navíc. A ne, že tady hned někdo plácne něco ne zrovna moc fér.
    Naposledy upraveno Červ; 21-10-07, 15:36. Důvod: Add: Bystřička

Zanechat komentář:

• JKura
    replied

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
    Pawel ví, o čem mluví. Bohužel, je to realita (byť dříve to bylo asi mnohem rozšířenější a sotva se najde někdo s úplně čistým svědomím, kdybychom zabloudili pár let zpět).

Nicméně, jelikož je to téměř neodhalitelné (pokud komisaři nevyrazí na přepad do terénu), nemá podle mě žádný smysl vytahovat to na fórum! Ti, kterých se to týká (ať už z jakékoli strany), o tom vědí všichni a je více méně na svědomí každého, jak se k tomu postaví. Internetové fórum rozhodně nevyřeší nic, maximálně se zase jako vždy pohádá. V podstatě zbytečně, protože většina netuší, o co jde.

Pawle, takové věci na fórum nepatří, to by se mělo řešit jinde. A už vůbec v souvislosti s tím nepatří na fórum žádná jména.
    Tak nám neznalým troubům nebo za co nás považuješ vysvětli vo co gou. Rád se od takového odborníka jak se děláš nechám vyučit. A nebo za to tady na tom foru ani nestojíme?? My to nepochopíme zato ty a Pawel víte jak to je že?? No opět si připadám nějka méněcenný. No ona je i ta srnka nějak špatně vyřezaná a Rajle neví že Konrád je cizinec tak se píše Conrad že : Holt my pitomci nestojíme ani za kus slova. Tak si s Pawlem pošpitejte někde jinde a neotravujte okolí. Tyto zaručené zprávy mám rád. Pokud něco víš, tak to práskni tam kde máš a neotravuj svými rádoby chytrostmi fora. HOWG

Zanechat komentář:

• Rajle
    replied

Konrád říkal, že nejlepší je dynamit!?!

Zanechat komentář:

Working...
X