Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Fuchs Oil Rally Příbram 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Fuchs Oil Rally Příbram 2007

http://www.rally.pb.cz/
    XXIX. ročník rally se blíží a já začínám fňukat, protože se zároveň blíží konec prázdnin!!!
    Nevadí, podzim je nejkrásnější období roku, tak snad i to rally vyjde!

Tak na světě jsou mapy, celkem nás čeká 15RZ.

http://www.rally.pb.cz/index.php?obr...07/celkova.htm

Komentář

Neřekl bych, že je nějaká změna proti loňsku, alespoň ty jižní RZty jsou stejný. Bohostice budou nářez!

Komentář

Osobně se nejvíc těším na RZ 8/12/14
        Vystrkov - Brodce (ta u Vltavy)
        Jela se už loni ve zkrácené podobě a úsek u Vltavy je opravdu neopakovatelný

Komentář

Sakra, že bych Příbram taky prohlásil za pošumavskou? To bychom asi napřed museli anektovat Brdy...
          Já bláhový naplánoval na tenhle víkend srandaturnaj v pinčesu, ale jindy to nešlo...no uvidíme...Ještě je o co závodit, i když mistr je jasný (tak ať aspoň Vašek předvede něco pro diváky!), myslím, že Příbram bude stát za to. Star.

Starosta

Komentář

Jó, Příbram, tam jsem taky ještě v životě nebyl... A ani letos asi nebudu, když se to tak blbě kryje s rallycrossem v Sosnové

http://rally.stanis.info

Komentář

nevíte, nečetl jsem náhodou někde, že je letos Příbram naposledy?

Díky za každé nové ráno s několika S2000 a sec/km ještě kratší

Komentář

quote:
                Jó, Příbram, tam jsem taky ještě v životě nebyl... A ani letos asi nebudu, když se to tak blbě kryje s rallycrossem v Sosnové

http://rally.stanis.info
                Ježiš marjá Stanisi, takový rally-mág a nebyl na Příbrami, já tě snad někdy pozvu a na moje náklady si projedeme RZty a pak už neodoláš až uvidíš ty, abych se vyjádřil jedním zcizeným žargonem, "špičky mezi diváckými místy!"
                PS: Ale teď zrovna to nebude :-)

Upravil - AlesGute 29 Aug 2007 08:52:54
                rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Tak je tu už i harmonogram.

Pátek
                  RZ1 Velcí - Ohrazenice 16:23
                  RZ2 Komárov - Neřežín 16:53

RZ3 Velcí - Ohrazenice 18:05
                  RZ4 Komárov - Neřežín 18:35
                  RZ5 Sádek - Bohutín 19:14

Sobota
                  RZ6 Sádek - Bohutín 07:39
                  RZ7 Tochovice - Nestrašovice 08:12
                  RZ8 Vystrkov - Brodce 08:44
                  RZ9 Luhy - Velká 09:17

RZ10 Sádek - Bohutín 10:43
                  RZ11 Tochovice - Nestrašovice 11:16
                  RZ12 Vystrkov - Brodce 11:48
                  RZ13 Luhy - Velká 12:21

RZ14 Vystrkov - Brodce 14:05
                  RZ15 Luhy - Velká 14:38

V pátek to na vypadá alespoň na část pole na noční RZ, zato v sobotu se začíná na můj vkus moc brzy.

Jinak doufám že se letošní ročník povede, minulý rok se mi Příbram moc nelíbila.

Komentář

Posádka Votava - Synáč se zúčastní amatérské rally v Hořovicích. Jako přípravu pro Příbram?
                    http://www.askhorovice.cz/rs_2007/posadky_rs07.php

EDIT: Nebude třeba stejná (=podobná) RZ 2/4 Komárov - Neřežín? Ptám se, nikdo nemohu najít mapy či řádný harmonogram Hořovic.

Upravil - maevad 30 Aug 2007 07:50:54

Komentář

žeby zakázaný trénink?
                      těch licencovaných posádek je tam daleko víc, takže Hořovice budou mít asi dost dobrou úroveň.

Komentář

quote:
                        žeby zakázaný trénink?
                        těch licencovaných posádek je tam daleko víc, takže Hořovice budou mít asi dost dobrou úroveň.
                        Pro držitele licencí FAS je to ve smyslu řádů "zakázaný podnik".
                        Už vidím tajtrdlíky na FASu a v komisi rally jak za zavřenými dveřmi vyskakují a ukládají své ortely...
                        Až vyjdou ven, nedovolí si nikdo z nich říst ani slovo - inu rozvinutá forma schizofrenie.

Komentář

quote:
                          Osobně se nejvíc těším na RZ 8/12/14
                          Vystrkov - Brodce (ta u Vltavy)
                          Jela se už loni ve zkrácené podobě a úsek u Vltavy je opravdu neopakovatelný

Tato RZ bude opravdu perlou Příbrami. Už loni, když se k exoticky malebnému a obecně vychvalovanému úseku přímo na Orlíkem přidala i neméně zajímavá (jezdecky i divácky) část Smolotelské RZty kolem Bohostic a Cetyně, tak jsem byl nadšen. A říkal jsem si, že je škoda, že to nevede ještě dál, přes kopec do Smolotel, protože to je další exklusivní úsek. A vida, ono už je to letos tady. Takže nyní má tato RZ přes 20 km a bude poměrně náročná už i svojí délkou - nedivil bych se, kdyby se na Příbrami lámal chleba právě tady!

rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

to AlesGute: Chleba se tam lámal již loni. Karel Trojan tam přišel o titul vicemistra

Komentář

Tady někdo fňuká na konec prázdnin!UF!Docela by mne zajímalo s kým tu někdy občas mám čest,na čí příspěvek reaguji.Nebylo by špatné uvést u jména či přezdívky i věk tady na diskusi.Co řikáte?To aby jsme někdy věděli jestli máme někomu raději "nabacat"než tady ztrácet čas.......Jistě mi rozumíte.

Komentář

Working...
                              X