Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Sezóna 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Sezóna 2008

Sezóna 2007 sice ještě není u konce, ale náhodně se ke mne dostaly nějaké zprávy k roku 2008, ale samozřejmě s otazníkama...

Sezóna 2008:
    - pouze 2 šampionáty ???
    - "velký" šampionát 9 závodů ???
    - Jänner NE (ale o tom se tady už asi mluvilo)
    - Vyškov ve "velkém" šampionátu ??? a v zimním termínu na začátku roku ???
    - Šumava někdy v dubnu ???

Tak uvidíme...

Původně odeslal Danys Zobrazit příspěvek
    Sezóna 2007 sice ještě není u konce, ale náhodně se ke mne dostaly nějaké zprávy k roku 2008, ale samozřejmě s otazníkama...

Sezóna 2008:
    - pouze 2 šampionáty ???
    - "velký" šampionát 9 závodů ???
    - Jänner NE (ale o tom se tady už asi mluvilo)
    - Vyškov ve "velkém" šampionátu ??? a v zimním termínu na začátku roku ???
    - Šumava někdy v dubnu ???

Tak uvidíme...
    A prozradíš zdroj?
    Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Šumava

s tou šumavou je to pravda, slyšel jsem to už letos na vltavě. prý chtí sloučit šumavu a vltavu. kvůli sponzorům hledají tratě na plzeňsku, tedy hodně kolem plzně a pak nad hracholuskou přehradou, možná servis i někde v plzni, že by oprášili rychlostky rallye plzeň???, ale kdo ví jak to dopadne, ikdyž překvapení je možné

Komentář

To s tím Vyškovem je někde na úrovni science - fiction...

Komentář

Šumava

Asi je - bohužel - logické, aby se Winter Cup zrušil, když letos přijely na Šumavu jen asi dvě rakouské posádky. Tím padá Jänner, škoda.
          O termínu Šumavy nic nevím, je pravda, že přesun na únor byl kvůli Winter Cupu. Z diváckého a sportovního hlediska by byla škoda rušit zimní soutěž (posouvat ji na jaro). Z hlediska posádek to bude lepší (ušetří na nákladech na přestavbu).
          Přesunu Šumavy k Plzni nevěřím ani trochu, charakter tratí by byl úplně jiný, těžko to klatovští pořadatelé budou organizovat na Hracholuskách, atd. Rallye Šumava by tím prakticky zanikla.
          Ale kdyby se soutěž přesunula na jaro, bylo by spojení s Vltavou z organizačního hlediska možná šikovné, byť by to opět byla velká, velká škoda (přes úpadek je pořád Vltava mezi soutěžemi historiků podle mého jednička - u nás).
          Starosta
          Starosta

Komentář

Informace které mám já tvrdí, že budou jen dva šampionáty. Velé mistráky zůstává to co letos, včetně Janneru a k tomu Hustopeče. Termíny velkého mistráku neznám. Předpokládám ale, že by mohlo dojít k prohození tzermínu mezi Šumavou a Hustopečemi.

Ve sprintech zřejmě bude nejvíce změn.
            MravenecZ

Komentář

No a když už Starosta zmínil ten přesun Šumavy k Plzni, tak na to bych si vsadil. Slyšel jsem tuto informaci přímo od tvůrců. Nedivil bych se ani RZ ve městě...
              MravenecZ

Komentář

A kde v Plzni mají tu Šumavu, že se tak blbě ptám? Aha, hned za městem, vzdušnou čarou nějakých 55 km...

Komentář

A je nutný mít v Plzni Šumavu? V Púchově taky nemají Tatry!
                  Původně odeslal stanis Zobrazit příspěvek
                  A kde v Plzni mají tu Šumavu, že se tak blbě ptám? Aha, hned za městem, vzdušnou čarou nějakých 55 km...
                  ... a přeci se točí!

Komentář

Janner skoro určitě ano. O Hustopečích ve velkém jsem slyšel taky. O tom jestli je jet v zimě bych přemýšlel vzhledem ke kraji,kde se jezdí... Ale Šumavu bych rozhodně přesunul a spojení s Vltavou neni marné. Asi se opravdu pojedou zase jen dva mistráky a pak něco jako volné podniky a řeší se možnost sestupu a postupu. Uvidíme a doufám že brzo, co si nakonec pánové nahoře vymyslí...

Když tady už máme takové téma, tak se můžem bavit i o tom kdo s čím

Kolik tady pojede S2000 příští rok,co myslíte?
                    www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Můj tip jsou S2000 dvě. Peták a Odložilík. Nevím, že by se na to někdo jiný chystal.
                      Naposledy upraveno stanis; 21-09-07, 11:17. Důvod: není tip jako typ... ;)
                      MravenecZ

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                        A je nutný mít v Plzni Šumavu? V Púchově taky nemají Tatry!
                        Labská se taky loni jela v povodí Orlice a Moravy... Apropo, ví už někdo, zda se letos definitivně jede nebo nejede?
                        ML

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                          Můj typ jsou S2000 dvě. Peták a Odložilík. Nevím, že by se na to někdo jiný chystal.
                          A jak je to s tou 207čkou, která se už má nějakou dobu nacházet někde v okolí Příbrami?
                          www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Pokud by Hustopeče postoupily do velkého mistráku, tak já osobně z toho velkou radost mít nebudu a to i přesto, že jako pro studujícího v Brně je to jeden z nejdostupnějších podniků. Ze všech soutěží na kterých jsem letos byl na mě totiž udělaly právě Hustopeče nejmenší dojem. Slabá divácká kulisa, pro mě nezážívné tratě, navíc zcela nepochopitelné bezpečnostní zóny.

Komentář

Původně odeslal Medvěd Zobrazit příspěvek
                              A jak je to s tou 207čkou, která se už má nějakou dobu nacházet někde v okolí Příbrami?
                              Tu tam měli Petákovci jen na omrknutí, aby mechoši viděli, jak takový auto vypadá

Komentář

Working...
                              X