Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2007

Jo, to jsou tady schopní nasypat i do 10 cm sněhu (viz předloni na Strahově), nedá se v tom pak chodit, protože je z toho akorát hluboká kaše... ale že by solili včas předem, to ne, spíš dodatečně posolí všechno.

Komentář

Buďte rádi, tady v Brně to pro jistotu včera posypali šterkem, když už skoro nebylo třeba

Komentář

Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
        Pražskej sice nejsem, ale myslím že kdyby v Praze hrozil sníh, tak to posolí takovým způsobem, že ti to rozežere boty i s ponožkama... Jedině, že by byl tuhej mráz a sůl jim byla naprd!
        Nedělej si iluze, v Praze je tolik ulic (asi), že na některé se dostane až druhý den, když už led a sníh není. A zrovna kolem Řeporyj a Strahova bývá často ani ne tak sníh, jako spíš náledí, pravidelně i v době, kdy kolem Kladna neboi Smíchova prší a o zimě nic nevědí...
        ML

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
          Na Strahově občas sníh je a občas sem ani nevyjede MHD Ale zatím tu jen prší (ráno jakési pozůstatky byly).
          Zdravím strahováky.
          Sněhu v Praze je všeobecně většinou málo.
          Mynulí rok tady mimo termín byl docela sníh.A ve dvě v noci si to na strahovském okruhu rozdavalo subaru s mišákem.A na to,že to byli jen nějací amatéři byl na ně pěkný pohled.

Jinak potrvzuji velkou zimu i když jinde v republice bude +10 oblecte si na sebe co můžete 90% roku tady strašně fouká.

Vůbec se mi nelíbí vybírání vstupného,které se aplikuje v posledních letech čím dál tím drastičtější formou.

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
            ... (na kloubáky je navíc super pohled)
            Horší je, když sedíš v něm. To už tak super neni. Mám to z vlastní zkušenosti, jezdil jsem 4 roky na Prosek a stačil 1 cm sněhu a byl problém

Komentář

Původně odeslal Cypher Zobrazit příspěvek
              ...a ve dvě v noci si to na strahovském okruhu rozdavalo subaru s mišákem.A na to,že to byli jen nějací amatéři byl na ně pěkný pohled...
              Mravenče, nebude to ta osoba o které jsme se bavili včera na motokárách? Já jen, že ten popis sedí přesně...
              FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
              Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
                Mravenče, nebude to ta osoba o které jsme se bavili včera na motokárách? Já jen, že ten popis sedí přesně...
                nic nevím, nikoho neznám
                MravenecZ

Komentář

Nezatloukej!!!

Komentář

Původně odeslal Jan Nídl Zobrazit příspěvek
                    Ať je kolaps v dopravě třeba, ale aspoň to bude klouzat a třeba Pepa Semerád si to patřičně užije - a my taky

Na Strahově sníh nebude, ale na Řeporyjích to není vyloučené. Pořád lepší sníh než jeden traktor.
                    http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Osobně bych uvítal, kdyby se v rámci pražského rallysprintu někdy jela nějaká nová klasická erzeta. Radotín sice není špatný, ale je tak nějak pořád stejný . Je mi jasné, že je těžké najít v blízkosti Prahy vhodnou trať, můj tip je třeba vložka Zbraslav - Točná - Dolní Břežany - Zbraslav (viz přiložená mapka). Úvodní dva kilometry "Korsika" z vracáku do vracáku na úzkém, pak palba z Točné do Břežan, v Břežanech nějaké to "divácké místo" a motanice v obci a pak břežanským údolím na rychlém asfaltu z kopce se spoustou protahováků zpět do Zbraslavi. Návaznost na "cementárenskou" vložku skoro perfektní - přejezd na start do Radotína max 5 km....

Komentář

To vypadá moc pěkně...super nápad !

Komentář

jenom technicka asi jsem nepozornej neduslednej nebo blbej jak to bylo s tim traktoristou?
                          asi blba otazka a asi pozde tazana ale preci

Komentář

Pokud vím, tak traktorista byl traktoristou a majitelem pole přilehlého k trati v jedné osobě. A jelikož pořadatelé vymezili na (jeho) poli, kde bylo zaseto (jeho) obilí či co, diváckou zónu, aniž by se (jeho) zeptali, pořadateli opomenutý traktorista se připomněl tím, že zaparkoval traktor na trati a tím RZ skončila. Tak alespoň tu story znám já.

Jinak - sníh bych si v Praze na rallyesprint nepřál, byl by strašný bordel a rallye by to mohlo spíš pokazit (zpoždění při přesunech, doprava diváků, etc.). Pro mimopražské je to možná směšné, když u nás napadne pár cm sněhu a je tu binec, ale těch aut je tu prostě neuvěřitelně hodně a do toho MHD, někde jsou dva pruhy, ale jinde taky osm, takže k nějakému ťukanci dojde hodně snadno. A dnes už s ohledem na hustotu provozu bohužel platí, že když jsou v Praze dvě bouračky na různých trasách (typu "magistrála + Barranďák"), stojí prakticky celá Praha, stejné je to při příležitostech ala derby na Letné apod. Před Vánoci to nebude o mnoho lepší ani o víkendu.

Sportu zdar a rallye zvlášť!
                            Starosta

Komentář

nevim zda to nepíšu z křížkem po funuse kdyžtak se omlouvam, ale EMIL jede v Praze s Oktávkou WRCem..hip hip hip hůrá

Komentář

Diskutovaná akce s českým vlastníkem Ralliartu je zřejmě již passé. Znělo to hezky, ale bylo to asi dost nereálné.
                                S Kopejdou s Fábií WRC je také v Praze je to také nejspíš tak.
                                MravenecZ

Komentář

Working...
                                X