Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Pražský rallysprint 2007

Původně odeslal barban Zobrazit příspěvek
    Na ofic. webu je reklama na lonsky rocnik, startovka na ten letosni je uz sice uzavrena a nelze se pry prihlasit, ale ted ji budou sest tydnu nesmyslne tajit ... aaa, blizi se prazsky sprint
    Myslíš, že je teď čas na startovku na soutěž, která se jede v prosinci?
    MravenecZ

Komentář

Startovku vem čert, kdoví ešeli tam bude nějaké to super Super 2000. Super 1600, není dost super a WRC, není super ani podle názvu, ale kurnik šuvink, ani slovo o šejkdaunu. Bude vůbec nějakej??? Není šejkdaun, není rallye!
      Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
      Myslíš, že je teď čas na startovku na soutěž, která se jede v prosinci?
      Vyčteno z obrazovky počítače a odposlechnuto z televize.

Komentář

Původně odeslal Kaliméro Zobrazit příspěvek
        Startovku vem čert, kdoví ešeli tam bude nějaké to super Super 2000. Super 1600, není dost super a WRC, není super ani podle názvu, ale kurnik šuvink, ani slovo o šejkdaunu. Bude vůbec nějakej??? Není šejkdaun, není rallye!
        Znám to aj aj jinak: "Neni penis, neni láska." BTW neměl být Setřesdolů na tom slavném stadijóně?
        To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Docela se těším , jen tu startovku , doufám o brzké zveřejnění.
          Karel

Komentář

Původně odeslal Karbonyl Zobrazit příspěvek
            Znám to aj aj jinak: "Neni penis, neni láska." BTW neměl být Setřesdolů na tom slavném stadijóně?
            Prosím poučte nezkušeného
            ,co znamená BTW?Díky.

Komentář

By the Way = mimochodem
              www.SKODAteam.cz

Komentář

Takže budeme spekulovat. S2000 ? já myslím že minimálně jedno, ale spíš 2-3. WRC ? určitě. Můj odhad je 5 ks. Kdo pojede? Uvidíme. Na to je opravdu čas a i když je místo dopředu obsazené pro tým, tak nemusí být známý jezdec a ve většině případů spolujezdec. Výhodou určitě je, že se jede mimo termín rally GB.
                MravenecZ

Komentář

Myslíš, že se Honza přijede rozloučit???
                  FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Původně odeslal mcatch Zobrazit příspěvek
                    to ti nestačí? kde jsou ty doby kdy na řeporyjskou nechtěli pustit víc jak 35 aut.
                    Přesně tak, 60 je na Prahu pro mě až nepředstavitelně vysoké číslo, na prvním ročníku Pražského rallysprintu v roce 1995 jelo kolem 18 posádek, v roce 1996 (to už byl Strahovský okruh) jelo asi 22 posádek, pak se to dlouho drželo mezi 30-45 posádek, ale 60 to už je na Prahu, se mi zdá, docela nářez. Víte, jak hrozně promrzneme, než se všichni v poslední RZ 2x otočí kolem toho betonu???!!! :-)))
                    rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Původně odeslal AlesGute Zobrazit příspěvek
                      ... Víte, jak hrozně promrzneme, než se všichni v poslední RZ 2x otočí kolem toho betonu???!!! :-)))
                      pravda, ale vzhledm k tomu, že už budu polejvat jazyk 6. svařákem, žádnou zimu neucítim
                      chlebíček - furt ve smyku

Komentář

To chlebíček: Rozumné!

Komentář

Původně odeslal chlebíček Zobrazit příspěvek
                          pravda, ale vzhledm k tomu, že už budu polejvat jazyk 6. svařákem, žádnou zimu neucítim
                          Je vidět, že pán se vyzná
                          MravenecZ

Komentář

Původně odeslal chlebíček Zobrazit příspěvek
                            No já kdybych si dal 6 svařáků, tak asi budu stát spokojeně na stráni nad kostkama ještě hodinu po průjezdu posledního vozidla a nebude mi vůbec nic chybět ke spokojenosti :-)

Komentář

Původně odeslal AlesGute Zobrazit příspěvek
                              No já kdybych si dal 6 svařáků, tak asi budu stát spokojeně na stráni nad kostkama ještě hodinu po průjezdu posledního vozidla a nebude mi vůbec nic chybět ke spokojenosti :-)
                              ovšem taky je možné, že budu celý den střízlivý, oblečen v kosmonautským a napiju se až večer
                              chlebíček - furt ve smyku

Komentář

Jsem zvedavy, kdo letos pojme tento podnik jako exhibici a kdo bude i pres vsechny proklamace o Volnem zavode,urputne bojovat s casem...
                                L3doP5most....ses si jistej???

Komentář

Working...
                                X