Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2007

Asi nebude tak blbý...
    Původně odeslal morgan... Zobrazit příspěvek
    Hej tak dneska by mohl být rallysprint na Nově v Televizních novinách.... A všechno jenom k vůli blbýmu Topolánkovi
    ... a přeci se točí!

Komentář

bohuzel sem v praze nebyl
      www.rallyphotos.cz

Komentář

Don: Nevadí, jen se ptám

Komentář

Odkdy mrzne při teplotách nad nulou a na sluníčku?
          Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
          Mirku v Praze jsem nebyl,ale myslím si,že to je o něčem jiném než jen zajet nej... čas.Trochu pobavit zmrzlé diváky atd.A to asi od Trndy opravdu čekat nemůžeme ,i když nejde o čas.
          ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal Koukola J Zobrazit příspěvek
            AlesGute: díky za komentář,docela dobrý.Jaký máš pohled na dvoukolky?A jak se jevil Peták?
            Tak dvoukolky, když vynechám jinou kategorii jedoucího Prokopa, tak ono na Strahově je těžký zaujmout s předohrabovou dvoukolkou...Mölder pěkný, hodně se nám líbil i Zedník, hlavně ráno v Řeporyjích, Matys nad očekávání pěkně s C2 R2, to auto jelo jak z praku jak už tady spoustu lidí říkalo a celkově to působilo, že funguje pěkně. Divoké smyky Pondělíček s Feldou. Punta Minařík a Starý a Fábie Kneifel a Brezík tak normálně, Strahov pro ně není ideální. Víc jsem, vzhledem k jejich famóznímu jízdnímu projevu na standartních rallye, čekal od vyšší kategorie vozidel testujících Křížka a Dohnala, ale nějak mi protentokrát zapadli v davu.
            Peták - už jsem psal v dlouhém příspěvku - super. Celkově na mě na Strahově S2000 působila při točení se kolem redardéru jako přesně jako WRCčka, ale puštěná ve zpomaleném filmu.
            Jo a Milan Blahout předvedl nejlepší průjezd až ten úplně poslední, Žigul vylétl ze široké zatáčky od VŠ kolejí po čumáku až ke krajnici ke stromům, jako když jezdila WRC a odvážná eNka :-) Vzrůšo.
            rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Tak teď trochu jinak. Blahopřeju vítězům ze sázky Březík, Kneifel, Dohnal. Honza jel uplně s "novou" technikou na kterou si chvíli zvykal sice nejel uplně pro lidi, ale když teda podle mně nebyl uplně zžitý s cliem tak to přece nepošle na první vobrubník. jeho jízda byla velice čistá a rychlá to dokazuje i na jakém místě skončil(ikdyž tady pořadí se příliš neřeší) Už se teším na přístí rok myslím že to bude dost vyrovnaný souboj šestnáctek a že se máme naco těšit. Škoda že tyto vozi neumí projíždět zatáčky plynule po dveřích, ale zvuk těchto skvostu je uchvacující a to aspoň mi nahrazuje tak trochu WRC!
              WRC FOREVER

Komentář

Kde bereš jistotu, žes platil Kulhanovi?
                Původně odeslal Starosta Zobrazit příspěvek
                Za tuhle zábavu jsem taky platil. Tolik argumentum per analogiam.
                Kdybychom nemohli soudit, tak není třeba tohle fórum, a jak jsi uznal, plevel jel.
                ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal Petr Ptáček Zobrazit příspěvek
                  Uveřejníš ho někde?
                  asi to hodím na stream, někdy v průběhu týdne-zítra (resp.dnes) pracuju a v týdnu taky,takže nevím přesně kdy se k tomu dostanu.
                  Honza Šnábl
                  www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

A jak jel Tlusťák?
                    Karel

Komentář

Trněný měl kliku, že bylo na řeporyjské RZ skoro sucho. I tak na ní byl v jednotlivých průjezdech 3., 10. a 5. Nejlíp mu to šlo na suchých rovinkách na okruhu.

Komentář

bylo to nádherná šou. stojí to za to vidět.

Komentář

Mé foto z prahy zde: http://www.rallyphotos.estranky.cz/f...ky-rallysprint
                          Ukaž že jsi na RALLY! https://www.facebook.com/jsemnarally/

Komentář

pár fotek z Prahy http://www.fotorally.ic.cz/index.htm

Komentář

i já se připojuji s několika fotografiemi zde :
                              http://www.rallyfans.info/gallery2/v/D__da/

Pražský sprint nebyl letos špatný, bohužel každoročně diváky baví čím dál tím méně závodníků..... alespoň že vyšlo počasí....

Komentář

Původně odeslal maevad Zobrazit příspěvek

. Ale škoda stanisova kalendáře, škoda....
                                Chlapi,pochlubte se.Co jste s ním provedli?jak jsem si ho chvíli před tím prohlížel,tak byl ještě v pořádku.
                                My jsme doma všude!

Komentář

Working...
                                X