Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2007

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2007

Původně odeslal 3lobit Zobrazit příspěvek
    Nevíte nekdo od koho mel Trněný pronajatou tu fábii ?Na sedačce bylo jméno Ree a pokud vim tak to je ta co prodávalí Kopečtí po redbulu a ta Trněnýho není.Vim že s tou jeho bláznil v polsku na něčem podobnym jako je pražský rallysprint Maliczky (co sem viděl na Youtube).
    A já si řikal co to má za divnou SPZ....
    Jestli si dobře pamatuju tak ji koupil právě Felice Re, při googlování jeho jména jsem narazil na docela zajímavou stránku s historií (téměř) každé Fabie WRC - http://www.skoda-motorsport.ic.cz/ewrc.html
    I když koukám podle poděkování na hlavní stránce tak většina lidí z ewrc už o ní ví :-)

Komentář

STI, to je ta nějaká vývojová sekce, jak prosté drahý Watsone
      Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
      ...šéf nějaké vývojové sekce Prodrive...
      ... a přeci se točí!

Komentář

Já myslel, že jí Ree rozbil a poté prodal do belgie, kde sní jel Duval
        Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Komentář

3lobit: Re má, myslím dvě. S jednou jel v Monze Capello a s druhou Re osobně. Ale nerad bych kecal. Zeptej se Saymona.

Komentář

Původně odeslal Plhus Zobrazit příspěvek
            Nevyhral Jen jsi poznal o koho jsem se vsadil!

Takže kdo se vsadí o to,kdo dopadne líp, jestli Kneifel s Fabkou, Březík s Fabkou a nebo Dohnal s Cliem??
            Výherci slivovičky, přihlaste se. Dohnal vyhrál.hurá hurá.
            Plhusi ozvi se na můj email pprklub@seznam.cz a domluvíme se na výhře.
            http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

3lobit: Ano, Fábie byla od Felice Reho.
              hafieror: Donaldson jel s Imprezou jako předjezdec už loni, ale to jel s STI a to bylo lepší.
              Už předloni, při premiéře Imprezy 06.

Komentář

to 3lobit:
                Jj, je to od Felice Re. Sice s ni letos prastil (jak spravne pises), pak byla nejakou chvili na dilnach u First Motorsport, kde ji dali do kupy ale Duval s ni nejezdil. Pred Prahou dostala novou SPZ, na web to dam az s kompletnim mapingem vsech startu vsech Fabii, coz bude doufam uz hodne brzo.
                to Mirek-607:
                Myslim, ze 2 nema. Capello jel 2P8 0151 (cislo kar. 6) ktera patrila Profiku, ale udajne byla prodana nekomu do Italie na kseft s tim, ze ji bude servisovat Profiko s JM.
                http://www.skoda-motorsport.ic.cz/
                Historie Fábií WRC & S2000 ( Stále ještě v rekonstrukci... )

Komentář

Původně odeslal stanis Zobrazit příspěvek
                  Fak to to máš strašně modrý - v tom stínu je potřeba bílou nastavit ručně. Ale i já jsem s tím celý den laboroval a laboruju i teď...
                  Tak neska sem se na to zaměřil a musim vám dát zapravdu,fakt je tam nádech modrý.Bylo to tim,že sem nefotil svojim foťákem,ale pujčenym,takže sem se s nim pral celý den.Zkusim se na to podivat ještě ve photoshopu...
                  www.janpavlicek.com

Komentář

Stanis: Díky za opravu, máš pravdu, ta premiéra 06 byla už před dvěma lety, to to letí...

Saymon: Já nevím, přes Fábie a jejich historii jsi tady expert Ty

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                      STI, to je ta nějaká vývojová sekce, jak prosté drahý Watsone
                      Nepleťme srnky s Trnkama Prodrive je samostatná britská společnost, která staví všechny možné závodní vozy a mimo jiné i Subarka pro rally, zatímco STi (Subaru Tecnica Inernational) je japonská dceřinná firma Subaru a dělá sportovní úpravy pro sériová auta.
                      To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Takže Karbonylu, není pravda, že GD je šéfem projektu STI?
                        Capello jel v Monze auto Profika, je to stejný vůz, který v Jeseníkách útočil na mé sestřenice (dřevěné srnky).
                        ... a přeci se točí!

Komentář

3lobit: Ano, Fábie byla od Felice Reho.
                          hafieror: Donaldson jel s Imprezou jako předjezdec už loni, ale to jel s STI a to bylo lepší. Letos ale to WRX málem poslal do stejné lampy jako Minařík... Jinak, pokud je to ten, co myslím, tak to je šéf nějaké vývojové sekce Prodrive a bývalý šéf Toyoty WRT (1999) a později RalliArtu.
                          To je fakt, na to, že to byla asi sériovka, letěl jako kráva...
                          ML

Komentář

Původně odeslal stanis Zobrazit příspěvek
                            Už předloni, při premiéře Imprezy 06.
                            Ano jel předloni a představoval N 12 a vyváděl podobně.
                            http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Wooden row: GD je z STi, jen jsem chtěl říct, že STi se nerovná Prodrive
                              To máš tak: kúpiš cedník, naleješ do něho vodu - teče. Zalepíš ďúry - necedí... HOFgh.

Komentář

Původně odeslal SAYMON Zobrazit příspěvek
                                to 3lobit:
                                Jj, je to od Felice Re... Myslim, ze 2 nema. Capello jel 2P8 0151 (cislo kar. 6) ktera patrila Profiku...
                                Naprostý souhlas, shoduje se to s tím co vím já
                                FANS OSEK !!!

Komentář

Working...
                                X