Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Mogul Šumava+Vltava Rally Klatovy+Plzeň 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Mogul Šumava+Vltava Rally Klatovy+Plzeň 2008

Zakládám fórum k šumavské rally, sice se pojede až za cca. půl roku, ale už proplouvají na světlo první informace, které se ke mě dostaly formou letáku na Vsetínské rally. Další info se probíralo ve fóru k sezóně 2008. Současně se pojede i Historic Vltava rally.
    program:
    10.4.2008 - 18.00 - předstartovní show - nám. Míru Klatovy

11.4.2008 - 13.30 - start rally Šumava - nám. Míru Klatovy
    - start rally Vltava
    11.4.2008 - 14.30 - RZ - Klatovský okruh - Činov
    11.4.2008 - 22.00 - cíl 1. etapy - nám. Míru Klatovy

12.4.2008 - 09.00 - start do 2. etapy - nám. Míru Klatovy
    12.4.2008 - 11.30 - přeskupení - nám. Republiky Plzeň
    12.4.2008 - 13.30 - super RZ - Štruncovy sady Plzeň
    12.4.2008 - 16.30 - cíl rally - nám. Míru Klatovy

Z toho se dá asi usoudit kolik RZ se pojede na klasických usecích v okolí Vimperka.

Re: Mogul Šumava Rally Klatovy 2008

Nevíte jestli se pojede Šum.Hoštice-Lažiště nebo okolí jako každej rok nebo je to všechno směřovaný na Plzeň??
    http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

Původně odeslal Ronin Zobrazit příspěvek
      Nevíte jestli se pojede Šum.Hoštice-Lažiště nebo okolí jako každej rok nebo je to všechno směřovaný na Plzeň??
      zkus si přečíst první příspěvek znovu, koukni na časy a pak si sám odpověz )
      chlebíček - furt ve smyku

Komentář

tak koukám že Pospíšil, Babka a spol budou muset přijít na brigádu, půl náměstí rozkopáno a druhá půlka je sice nově vydlážděná, ale italský kámen praská a praská ikdyž se po něm jen chodí.

Komentář

Původně odeslal chlebíček Zobrazit příspěvek
          zkus si přečíst první příspěvek znovu, koukni na časy a pak si sám odpověz )
          Tak to asi znamená,že mam po Šumavě
          http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

Původně odeslal Ronin Zobrazit příspěvek
            Tak to asi znamená,že mam po Šumavě
            No já myslím že většinu lidí štve že se Vimpersko zrušilo.
            http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

Já osobně nevidím moc důvodů, proč na Šumavu vyrazit. Zima pryč, Vimperk pryč. Spíš bych měl pocit, že jedu na pohřeb. To víc s chutí pojedu na Švihov a Kramolín nebo něco podobného. Starosta
              Starosta

Komentář

A co rallye? Naše soutěžní hvězdy? Co zážitky z pohledu na pěkný auta i průjezdy? Copa se pojede pomaleji, když se nepojede na Vimpersku? Já osobně věřím, že rád sbalíš celtu a ten velkej klobouk, co mu říkáš širák a spíš pod ním .
                Naposledy upraveno pejda; 23-10-07, 11:17.
                ... a přeci se točí!

Komentář

...

Nějak nechápu, proč se vedle superspeciálky v Plzni pojede ještě Čínov, který je vlastně to samý ještě jednou.

Komentář

Původně odeslal Starosta Zobrazit příspěvek
                    Já osobně nevidím moc důvodů, proč na Šumavu vyrazit. Zima pryč, Vimperk pryč. Spíš bych měl pocit, že jedu na pohřeb. To víc s chutí pojedu na Švihov a Kramolín nebo něco podobného. Starosta
                    A myslíš, že Kramolín a Švihov bude??? Nevím nevím,.... většina z hlavních pořadatelů to letos dělala asi naposled

Komentář

Samý pozitivní zprávy pro příští sezonu
                      Naposledy upraveno alesk; 23-10-07, 14:53.
                      FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Re: ...

Původně odeslal pejda Zobrazit příspěvek
                        Nějak nechápu, proč se vedle superspeciálky v Plzni pojede ještě Čínov, který je vlastně to samý ještě jednou.
                        No stávají se nám z toho závody na okruzích,...... jezdci nechtí jezdit rozbité tratě, při sněhu, při dešti,........ jj kde jsou ty časy když se jezdili na Šumavě v noci a mlze sprint etapy s rychlostním průjezdem 90km/hod.

Komentář

Já bych přespříští rok navrhoval jet šumavu někdy v červenci, první rz by byla z Klatov do Plzně po hlavní silnici a druhá zpět. Stejně už na tom víc zkazit nemůžou.
                          http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

Slušně řečeno potěš koště. Jsem zvědav jaké rychlostky do tohodle harmonogramu zařadí. Hlavně ta sobota. Dopoledme +/- 4 testy a pak už jenom přesun do Plzně tam přehlídka jedna SSS a pak hajdy zpátky do Klatov?

Další věc, jsem možná natvrdlej, ale ta Vltava se má ject ve stejném termínu. To jsem pochopil ale vo tratě? Jiné nebo ty samé RZ? Samozřejmě chápu že je na to ještě brzy.

Komentář

To -zs- : To bude asi jako veteráni při Bohemce nebo Krumlově - pojede se po hlavním poli na těch samých RZ, ale nepojedou se všechny, jen některé RZ. Akorát asi veteránské posádky nebudou příliš nadšené, že pojedou na bordelu vytahaném novými auty, ale zase tak to mají s výjimkou Vltavy na všech soutěžích, takže nic výjimečného. I když teoreticky by se mohlo je také před hlavním polem, jako jel Suzuki cup na Lausitzu, ale to bych netipoval.
                              rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Working...
                              X