Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum rally Zlín 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Barum rally Zlín 2008

Původně odeslal PzP Zobrazit příspěvek
    ... ***censored*** rally.
    Peťo, ještě kdybychom teď založili téma ***censored*** rally 2008... Tak to už bychom tady asi vůbec nerozchodili...
    Naposledy upraveno stanis; 03-10-07, 15:47. Důvod: tajné přání Danyse vyslyšeno ;-)

Re: ***censored*** rally 2008

Nevíte někdo, kde se pojede šejkdaun?
    Rally Forever! Hor.St.

Komentář

mě by spíš zajímalo, jestli se pojede v pátek večerní RZ ve ***censored*** a jestli se nejtěžší RZ celé souteže ***censored*** pojede jak přepředloni nebo obráceně

vlastně teď se nejsem jistej, jestli tou nejtěžší je ***censored*** nebo ***censored***, ale samozřejmě myslím tu na počet kilometrů delší

Komentář

Někde sem četl a je to zaručená zpráva, že by měl jet aj Mundl Baumschlager. Dojednávají se poslední drobnosti (můj tajný favorit na první flek ve ***censored***).
        Rally Forever! Hor.St.

Komentář

To je podvod!!!!!

... já jsem žádné takové téma nezaložil!!! Už se tady zase začínají zavádět divné praktiky!!! Že se nestydíte!!!

Komentář

Původně odeslal HorSt Zobrazit příspěvek
            Někde sem četl a je to zaručená zpráva, že by měl jet aj Mundl Baumschlager. Dojednávají se poslední drobnosti (můj tajný favorit na první flek ve ***censored***).
            A prý s WRCem!!!:
            Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

A já se cenzorů nebojím, heč! Ba rum, Ba rum, Barumka má láska :-) Aji tomu WRC věřím, jen aby to někoho zajímalo.
              Karter+Karburátor+Kardan

Komentář

Tak na tohle je i Koudelka slabej
                ... a přeci se točí!

Komentář

Info od papalášú z IRC: autobusák sa pojede asi pětkrát až k Interšpáru, gde bude postavený o moc větší hépanec než ve Slušovicách , palasekmi bude šoférovat novú Fábiju S3000, kerá je eště lepší než Audi A3 WRC a s Kalimérem sa na Kanadě sežereme jak koně . To su sám zvědavý, kam až toto povede. Možná aj do teho mistrovství světa . Enom dúfám, že nám Mira nezakáže to zkúšaní aut v týdňu před ***censored*** rally

Komentář

Zapomněli jste na můj Fiat Punto S22000 :-D (viz někde pod článkem) S ním pojede nový tým ve složení Karel Loprais, Vladimir Čagin, kteří přeci jen s podobnými motory mají víc zkušeností a pohon všech kol jim také není cizí :-)

Ze zákulisí můžu prozradit, že vůz byl kvůli objemnějšímu motoru značky Kamaz upraven. Motor je nově uložen nad druhou, třetí a čtvrtou zadní nápravou, ale víc radši prozrazovat nebudu...

Komentář

Možná je ještě brzo, ale kdyby měl někdo volné místo v autě a jel na ***censored*** z Otrokovic, tož by som sa svézl. Nabídky přijímám až do 20 srpna 2008 a poté si vyberu tu najlepší káru.
                      Rally Forever! Hor.St.

Komentář

Možná je ještě brzo, ale kdyby měl někdo volné místo v autě a jel na ***censored*** z Otrokovic, tož by som sa svézl. Nabídky přijímám až do 20 srpna 2008 a poté si vyberu tu najlepší káru.
                        Horste tak to Tě vezmu z Napálska,ale vezmem to přes Svijany at se trochu projedem a zmatlame

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
                          Horste tak to Tě vezmu z Napálska,ale vezmem to přes Svijany at se trochu projedem a zmatlame
                          Ok, beru flašu slivovice, bednu lahvoňů a ty si vem igelit na potahy...
                          Rally Forever! Hor.St.

Komentář

Ok, beru flašu slivovice, bednu lahvoňů a ty si vem igelit na potahy...
                            To zase bude v álejích nablito!!!

Komentář

Sakra, to jsem nečekal takovou odezvu, ja je vidět, že ***censored*** máte všichni opravdu moc rádi

BTW Danysi sorry, ale potřeboval jsem vyzkoušet, jestli fakt jdou kopírovat jednotlivý příspěvky do nový diskuze

Komentář

Working...
                              X