Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum rally Zlín 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: ***censored*** rally 2008

Sakryš, jak jste to mohli založit beze mne? Já se na to chystám asi tak už od 24.8....
    víte o tom, že se šejk i super speciálka pojedou obráceně, tedy v protisměru?

Komentář

ale musí se to jet na hřebách! Což je ovšem jisté riziko pro Vaška Pechů, který pro pojede na tom nafukovacím myšákovi, co ho měl do včerejška na střeše baráku, ale ode dneška s ním už trénuje.
      Starosta

Komentář

Tak jsem docela příjemně překvapen, že si i lidi o kterých jsem si myslel, že by pro tu svoju***censored rally*** utloukli bratra, když by měl jiný názor, či zapálili sousedovi aut, dovedou ještě dělat legraci i ze sebe. Tu jejich ***censored rally***jim nikdo nebere, jak si ostatní občas myslí, ale občas by to chtělo trochu zvednout hlavu od ***censored rally***a podívat se kolem sebe, že ne vše je bílé a černé a že kromě ***censored rally*** se závodí i jinde. Tak věřím, že nám všem společně vydrží humor až do ***censored rally***2008, abychom pak mohli zase poměřit ***censored rally*** s ***n/a rally*** a Romana ***deleted*** s Janem ***forbiden***.
        PS: tak jak se sakra pojede ten "šejkdoun"? On board bude?
        MravenecZ

Komentář

Chlapi nedělejte si tady z toho legraci. Kudy se pojede shakedown je poměrně vážné a důležité téma (jak již bylo kdesi psane však je to už za necelých 11 měsíců):-):-):-)

Komentář

Kurňa, tak pojede se ten šejk vokolo našeho baráku nebo neééé

Komentář

v žadnem připadku

Původně odeslal Rajle Zobrazit příspěvek
              Kurňa, tak pojede se ten šejk vokolo našeho baráku nebo neééé
              Už jsem viděl mapy ***censored rally*** a ve středních Čechách se zaručeně nepojede šejkdaun.Něco o tom vím a prozradím jen to,že se se včera trať zapáskovala a někteří už tam mají i skládací stoličky.
              My jsme doma všude!

Komentář

No právě a přitom vůbec, ale vůůůbec nevíme, kudy se pojede. Takhle se světová soutěž ze strany fanoušků nikde neodbývá! Takže znalci prozradťe neználkům, kam nejlépe do hvozdů nad Hvozdnou.
                Původně odeslal speed Zobrazit příspěvek
                Chlapi nedělejte si tady z toho legraci. Kudy se pojede shakedown je poměrně vážné a důležité téma (jak již bylo kdesi psane však je to už za necelých 11 měsíců):-):-):-)
                ... a přeci se točí!

Komentář

Původně odeslal Bazalbub Zobrazit příspěvek
                  Už jsem viděl mapy ***censored rally*** a ve středních Čechách se zaručeně nepojede šejkdaun.Něco o tom vím a prozradím jen to,že se se včera trať zapáskovala a někteří už tam mají i skládací stoličky.
                  Já bych to zas tak moc nezatracoval, na mapách určitě nebyl šejkdaun, ten se tam nedává...teda většinou, no! Dyby se jelo tam, tak je to vokolo baráku a zpět by to šlo přes zahradu. Moh´bych na to koukat od nás a nemusel bych pánům Regnerům, Novákům a jiným platit nekřesťanský prachy za vstup!

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                    No právě a přitom vůbec, ale vůůůbec nevíme, kudy se pojede. Takhle se světová soutěž ze strany fanoušků nikde neodbývá! Takže znalci prozradťe neználkům, kam nejlépe do hvozdů nad Hvozdnou.
                    Hvozdy nad Hvozdnou jsou dobré, ale já radši piďuly na Pindule. (maximálně na Březůvkách...)
                    PS: jinak jsem zaslechl, že místo na autobusáku se pojede na vlakovém nádraží. Co pražec, to skok, co šína, to smyk. A ředitel ***censored rally*** prý bude mít titul "přednosta stanice"
                    MravenecZ

Komentář

to už ale tu bylo...
                      Naposledy upraveno stanis; 05-10-07, 07:05.

Komentář

Tak teď jsi mě dostal. Koukal jsem na to jak študák do ***censored***. Chvíli mi to trvalo. Máš 100 bodů.
                        MravenecZ

Komentář

Pánové pozor! To auto na fotce má na sobě nepovolenou (***censored***) reklamu, aby nebyl pvůfer .
                          ... a přeci se točí!

Komentář

hele, neuraž se, ale..

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
                            Pánové pozor! To auto na fotce má na sobě nepovolenou (***censored***) reklamu, aby nebyl pvůfer .
                            já tam vidím jen modrofialové cákance na takovém oranž/žlutém podkladu. Se mně zdá, že vidíš ňák moc dobře.. znamená to snad, viz tvůj podpis..., sorry, dřevěné běhy?
                            fakt very sorry, když jo.. jinak, jak vidíš, já chodím docela obstojně

Komentář

Nevím, co je na tom pravdy, ale prý ten šejkdaun vůbec nebude (asi aby se ušetřilo), startovat do první etapy by se mělo už ve středu v 6.00 AM (prý aby měli větší návštěvnost), druhá etapa by měla být hned po té první a třetí po té druhé. Servis je naplánovaný na sobotu a udílení cen a bůchání šampáněm zůstává tradičně v neděli po večeři.
                              Upozorňuju, že to mám z druhé ruky.
                              Rally Forever! Hor.St.

Komentář

Jo, ještě sem zapomněl dodat, že p. Regner vážně začíná zvažovat účast všech tříd na ***censored*** od N1 až po S2000. Na ***censored*** se bude možno přihlásit pouze s WRC, ostatní vozidla pojedou, ale pouze mimo klasifikaci nebo jako předjezdci. Dobrá zpráva pro všechny wrcaře...
                                Rally Forever! Hor.St.

Komentář

Working...
                                X