Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Hustopeče 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Hustopeče 2008

jak hodnotíte poslední ročník a co si myslíte a hustopečskérally??

http://www.agrotecautoklub.cz/

Re: Rally Hustopeče 2008

No z mého pohledu minulý ročník nic moc. Tam kde jsem byl já - zamlíkováno kilometr od trati, nepříjemní, neinformovaní, arogantní pořadatelé. Upřímně i samotné RZ mně přišly takové nemastné neslané. Ale to je můj názor, třeba jsem narazil jen na špatné lidi.
    Naposledy upraveno Romus; 12-02-08, 13:32. Důvod: ta čeština...
    RoAd Rallye Team

Komentář

Já měl opačný extrém, stál jsem na břehu hned nad tratí ( sice jsem byl celý od prachu ) a pořadatele jsem snad ani nepotkal. Nejspíš to bylo vlivem větší prašnosti. :-)

Komentář

Původně odeslal Romus Zobrazit příspěvek
        No z mého pohledu minulý ročník nic moc. Tam kde jsem byl já - zamlíkováno kilometr od trati, nepříjemní, neinformovaní, arogantní pořadatelé. Upřímně i samotné RZ mně přišly takové nemastné neslané. Ale to je můj názor, třeba jsem narazil jen na špatné lidi.
        Já mám bohužel naprosto identické zkušenosti. Loni jsem navštívil sedm soutěží, ale bez rozmýšlení mně připadaly nejméně atraktivní právě Hustopeče. S tím zamlíkováním to někde opravdu odporovalo zdravému rozumu. Co se týče tratí tak taky žádná sláva, nechápu jak je někdo může srovnávat s Deutschland rally.

Komentář

já sem byl na všech ročnících, které se v Hustopečách jeli a mosím říct že loni trochu naštvali, na některé RZ byl kilometr mlíka, ale to jsem vyřešil tím že jsem si přejel na inší RZ kde zas skoro žádné nebylo. Takže, nebylo to nejhorší, letos se sem vrátím, mám to přece jenom za humnama
          www.abrally.wz.cz

Komentář

romus sice máš pravdu že byli pásky zbytečně dalko od tratě ale opravdu to záleží na tom kde seš já sem byl ještě s partou přímo u tati na jednom z úseků a pohodička pořadatel nám nic neřekl mě se osobně rally líbila je to zase jenom můj názor

Komentář

Já jsem hustopečskou soutěž absolvoval v podstatě 3x. Jednou jsem pouze trénoval a pro žaludeční koliku nestartoval, pak jsem ji tedy absolvoval jako jezdec a loni jako bezpečnostní vozidlo.Hustopečská soutěž není alespoň dle mého názoru vůbec špatná, minimální přejezdy, velká servisní zóna, zajímavé i když ano, místy velmi rychlé rychlostky, ale ta rychlá místa jsou vždy vyvážena zajímavými pasážemi v lesích či ve vinicích. Ono totiž není vůbec jednoduché se i mezi vinicemi a poli strefovat do brzdných bodů a orientovat se.Navíc ač brňák, jsem vůbec netušil, kolik je v okolí Hustopeče kopců.Pár věcí se samozřejmě loni nepovedlo,jako např. zbytečné a přehnané vypáskování, ale to nebyla věc pořadatelů,to byl požadavek z jiné strany, dále ten šotolinový sjezd měl být původně vytvořen z jiného materiálu a ne z těch nešťastných křidlic a jiného stavebního šrotu, trochu byla komplikovaná "domluva" s některými obyvateli dotčených obcí......Ale zato mohli mnozí diváci pozorovat Roberta Kubicu , pilota F1, to je taky započítatelné plus .

Komentář

Pěkné zhodnocení, souhlasím s tebou
                www.abrally.wz.cz

Komentář

Původně odeslal Vrátníček Zobrazit příspěvek
                  Ale zato mohli mnozí diváci pozorovat Roberta Kubicu , pilota F1, to je taky započítatelné plus .
                  Kdyby nebyl vázán miliónem všemožných smluv, bylo by určitě zajímavé ho jako velkého fandu rally sledovat i za volantem! Myslím, že by se naši jezdci nestačili divit

Komentář

Mám takový pocit, že ještě před vstupem do F1 jel v Polsku s Lancerem ne?
                    www.abrally.wz.cz

Komentář

Tak moje vzpomínka na loňské Hus. je taková,že po dlooooooouuuuuuhhhhéééé době jsem neřídil a ráno v 8 00h v Kobylí jsme se v místním hotelu maličko (dost) zmatlali z místního Kobylského víno. Tím pádem jsem viděl celou soutěž jiným pohledem(zcela vyjímečně).Vždy se nám podařilo dojet až k pásce,pivo dobré(i po vínu)a klobásky taky.Je pravda,že ta skoro šotolina po střešních taškách byla brutus,ale jinak já mám pěkné vzpomínky
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

Pro neznalé alkoholu to přeložím do lidské řeči.
                        Ráno sme vyjeli do Hustopečí, pro totální dehidrataci jsme v první knajpě zastavili a ochutnali místního vyhlášeného vína. Po uhašení žízně a vypitém demižónku sme pokračovali dál, projeli přes nějaké fábory a kolem nějakých divných lidí ve vestách, kteří na nás mávali a volali nějaké nesmysli o uzavřené trati. Dojeli sme přímo před stánek s čepovaným pívem a s klobáskami a potom si ještě pamatuju, že sme jeli po nějaké skoro šotolině a snažili se předjíždět jakési pomalované auto s číslem na dveřích.
                        Gonzo, nebylo to nějak takhle?
                        Rally Forever! Hor.St.

Komentář

Horste jsi mě rozesmál Ale nebylo to tak hrozné a řidič byl NAPROSTO střízliv.
                          Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

z tiskové informace:
                            Seznamovací jízdy proběhnou ve středu 28. května a čtvrtek 29.května a první etapa v pátek 30. května obsahuje 6 RZ o celkové délce cca 70 km a pojede se v noci. Bude odstartována ve 20:00 hodin tradičně z hustopečského náměstí s předpokládaným příjezdem do cíle zhruba 45 minut po půlnoci. Druhá etapa v sobotu 31. května odstartuje v 9:30 hodin a obsahuje 8 RZ o celkové délce cca 120 km. V cíli by se měla první posádka objevit těsně před 17 hodinou stejného dne.

Komentář

Původně odeslal speed Zobrazit příspěvek
                              Já mám bohužel naprosto identické zkušenosti. Loni jsem navštívil sedm soutěží, ale bez rozmýšlení mně připadaly nejméně atraktivní právě Hustopeče. S tím zamlíkováním to někde opravdu odporovalo zdravému rozumu. Co se týče tratí tak taky žádná sláva, nechápu jak je někdo může srovnávat s Deutschland rally.
                              V cíli se ptali Honzy Kopeckýho jaký je rozdíl mezi Hustopečema a Deutschlandem :-))) Letos by mohli dát zase tu lesní pasáž na Husptopečské rz co se jela v roce 2006 ta byla ale fakt dobrá

Komentář

Working...
                              X