Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Rally Bohemia 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Rally Bohemia 2008

Tak jsem cestou do práce cvičně projel Navarovský údolí, a dřevorubci tam řáděj jak pominutý. Pojede-li se tam i letos, bude vše podstatně průhlednější a přehlednější, včetně zatáček na východním svahu...

Re: Rally Bohemia 2008

dobry pocin, jsem si taky rikal, ze by to tu chtelo probudit... ***censored rally*** uz ma na pet stranek a my furt nic... abych uvedl do deje, tak tato bezespory nejvetsi motoristicka udalost se chysta na prvni prazdninovy vikend, poradatel se tedy vratil k vicemene osvedcenemu terminu, kdyz loni byl citelny ubytek zahranicni ucasti prave diky terminu konani, ktery se Norum apod. prilis nehodil... uvidime jak to dopadne letos, ze hry jsou Polaci, kteri maji v tomto case svuj podnik... jinak spekulovalo se tu o premierove nasazeni nove fabie s2000 prave na bohemce, je to sice cista spekulace, ovsem kdyz by to vyslo, byl by to slusny tahak...ovsem takovych tahaku uz v minulosti bylo a jak to dopadlo...
    www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Alespoň podle https://forum.ewrc.cz/node/350684 mají v Norsku v tuhle dobu pauzu, tak doufám, že opět dorazí v hojném počtu!

Jinak poté, co jsem se na Silvestra byl podívat v našem slavném Vesci (kde tou dobou ještě byl na tratích sníh), tak mě napadlo, že by to bylo výborné místo na superspeciálku! Nevím, jestli je podkladem asfalt a jak jsou ty tratě široké, ale kdyby se zamezilo katování, vytahávání bordelu a ničení té "krásy", bylo by to myslím hodně atraktivní, zvláště pro diváky. Živý TV přenos by tam byl samozřejmostí No, tak zase zpátky do reality...

Komentář

to by Katka Neumannova mela asi obrovskou radost za ten tvuj navrh, ze jim chces nicit jejich investici osobne bych si to tam taky umel predstavit, do servisniho arealu co by kamenem dohodil... ale budme realisti, panove z autodromu by pak pul roku nemeli co jist...
        Naposledy upraveno Martin; 14-02-08, 19:17. Důvod: puvodne jsem tam mel, ze by te vytahala za vlasy za to... priste budu pri psani vic premejslet:)

Komentář

No napadlo mě, že by to nebylo špatné ani v zimě na hřebíkách, ale kdyby kvůli tomu zase museli dovážet sníh, to už by asi fakt vypadalo blbě

Komentář

tak slo by to vid, ale to by se malicko prodrazilo, pac by ho nemohli vozit z Jizerek, ale v lete tak maximalne z Alp a v thermoboxech nebo tam polozit ten kluzkej povrch, co maj pro skolu bezpecne jizdy treba v Sosnovy no ale to si asi zas nerozumi moc s hrebikama... no to je jedno, uz si prestanu delat ostudu

btw prisla mi odpoved na mail z clubu sandra munariho, ohledne jejich ucasti na bohemce... vypada to, ze letos asi nic nebude, nepocitaji s ucasti... nejspis je neoslovil poradatel

Komentář

Má už někdo info o trati?Já jsem slyšel něco o vrácení ke starým (Vinec) a dále o změně na pátek+sobota.Ví někdo víc?
              www.janpavlicek.com

Komentář

k trati nevim, ale vzhledem k tomu, že termín je 3.-5.7.2008, tak to bude určitě PÁ-SO.
                chlebíček - furt ve smyku

Komentář

nějaký novinky budou....... včetně případnejch bonusů audi S1, škoda rs 200 atd

Komentář

Nemcici kdyz jako loni privezou ekipu becek bylo by to fajn a jestli k tomu pribude navic S1 myslim, ze tu 200RS uvidime tak maximalne nekde solichat na volnobeh, popr. jedne, dvou RZ jak tomu bylo loni, preci jenom kousek z muzea by mel odpocivat, pochybuju, ze ho nechaj nekde trapit po nasich rozbijeckach...

Komentář

co když to nebude ta muzejní?

Komentář

Ty škodovky RS 200 jsou dvě. Jedna muzejní a jedna v rukou soukromého majitele, který je majitelem nebo (spolumajitelem? jakožto čtenář fóra ewrc mě možná opraví) i dalších škodováckých skvostů včetně těch s označením WRC. Renovace pokud vím se blíží k závěru a RS 200 by se na Bohemce měla objevit v plné kráse. Ta co loni lezdila po Sosnové je ta z muzea a trochu se jí hádal motor.
                        MravenecZ

Komentář

aha, tak to jste me dobehli nevedel jsem, ze existuje jeste jeden exemplar...

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                            Ty škodovky RS 200 jsou dvě. Jedna muzejní a jedna v rukou soukromého majitele, který je majitelem nebo (spolumajitelem? jakožto čtenář fóra ewrc mě možná opraví) i dalších škodováckých skvostů včetně těch s označením WRC. Renovace pokud vím se blíží k závěru a RS 200 by se na Bohemce měla objevit v plné kráse. Ta co loni lezdila po Sosnové je ta z muzea a trochu se jí hádal motor.
                            Renovace probíhá, ale Bohemka není v plánu. Jako člen organizačního výboru mám právě Historic show na starosti a to se dost dobře neslučuje s možností aktivní účasti. Snad klapne opět muzeum, mám v plánu v nejbližší době zahájit jednání o konkrétních možnostech a doufám že to zase bude.
                            Naposledy upraveno Stan; 17-02-08, 21:59.

Komentář

na nejakych strankach veteran-klubu jsem se docetl, ze krome specialky v Sosnove se historici zucastni dvou 30km RZ druhy den... uvidime jak to bude s obsazenim RCSM v Krumlove vs. Slowly Sideways na Bohemii... je jen dobre, ze poradatele organizuji podobne vlozene lahudky a panuje mezi nimi v tomto i spravna rivalita...skoda jen, ze ty becka nesouperi mezi sebou jako treba na Rally Legends apod., ale vzhledem k cenam skvostu je to zcela pochopitelne...

Komentář

Working...
                              X