Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Barum rally Zlín 2008 - Star Rally

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Barum rally Zlín 2008 - Star Rally

Co jsi myslíte o Star Rally?

jestly jsem založil téma zbytečně tak jse omlouvám

ODKAZ JE TADY ALE TEN URČITĚ VŠICHNI ZNATE ALE KDYBY NE :

http://www.czechrally.com/2008/press...3&sec=4&lng=cz
    Naposledy upraveno Vojta158; 11-07-08, 18:23.
    RBR Vojta skins , RBR Planet

Re: Barum rally Zlín 2008 - Star Rally

Určitě to téma zbytečné není Na Star rally se už moc těším a jsem fakt dost zvědavej co na Barumku přijede za auta. Kdyby přijel nějakej ten Stratos,037 nebo Quattro,tak by to bylo supr. Já jsem tyto auta nikdy "v akci" neviděl ,tak snad letos na BRZ. Doufám,že jich přijede co nejvíc-třeba aj ta krásná 200RS.
    "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

taky doufám

Komentář

Já jsem ty auta viděl letos na Bohemce a bylo to super a ten zvuk jakej to mělo prostě paráda

Komentář

Na 200RS (pokud myslíš škodovku) asi radši nečekej. Je to muzejní kousek a své si už letos odjela.
          ... a přeci se točí!

Komentář

Jojo-myslím škodovku. Tak to je škoda Ale i takovej Ford RS200 by byl supr.
            "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

škoda

Komentář

Hezké by bylo, kdyby jistý pan A.Ch. půjčil aspoň pár aut ze své sbírky v Lánech...
                Když tam tvrdí, že každý exemplář je v provozuschopném stavu... Ale toho se určitě nikdy nedočkáme.
                Just Rally

Komentář

To by mohl,ale pan CH. je pan CH. Radši zajistí Engemu (kterej už skoro nic nejezdí-býval lepší) nějaké angažmá v cizině než aby udělal šou pro diváky na Barumce.

Komentář

Jako rodilého zlíňáka to Toníka na Moravu fakt táhne a rallye miluje nadevše...
                    ... a přeci se točí!

Komentář

To Slausek : se divím, že když tolik toužíš vidět Stratosy,Quattra apod. jsi nic neudělal proto, aby si se mohl na nich pokochat na Bohemce. Byl jsem se tam podívat na ně v servisní zóně, kde jsem se dostatečně na ně pokochal, nafotil i viděl jejich jízdu.....
                      Ale s jednou věcí je nutné se smířit, že v životě je neuvidíme "naostro", protože ta auta jsou již "exponáty" a jezdí exhibičně.Já je viděl na tehdejší Rally Škoda (dnes Bohemia) ty Lancie rally 037, kdy jedna z nich i vyhrála (Patrick Snijers)a to samé i na Barumce Audi Quattro s Pavlíkem a můžu říct, že to opravdu bylo "jiné kafe"........

Komentář

Původně odeslal Vojta158 Zobrazit příspěvek
                        Co jsi myslíte o Star Rally?

jestly jsem založil téma zbytečně tak jse omlouvám

ODKAZ JE TADY ALE TEN URČITĚ VŠICHNI ZNATE ALE KDYBY NE :

http://www.czechrally.com/2008/press...3&sec=4&lng=cz
                        Cca 75 ostrých kilometrů mezi servisy. Techniku nehorázně huntující Pindula v harmonogramu. To jsou dva celkem zásadní důvody, proč bych, mít historika, nejel.

Komentář

Původně odeslal Mickey.nj Zobrazit příspěvek
                          To Slausek : se divím, že když tolik toužíš vidět Stratosy,Quattra apod. jsi nic neudělal proto, aby si se mohl na nich pokochat na Bohemce. Byl jsem se tam podívat na ně v servisní zóně, kde jsem se dostatečně na ně pokochal, nafotil i viděl jejich jízdu.....
                          Ale s jednou věcí je nutné se smířit, že v životě je neuvidíme "naostro", protože ta auta jsou již "exponáty" a jezdí exhibičně.Já je viděl na tehdejší Rally Škoda (dnes Bohemia) ty Lancie rally 037, kdy jedna z nich i vyhrála (Patrick Snijers)a to samé i na Barumce Audi Quattro s Pavlíkem a můžu říct, že to opravdu bylo "jiné kafe"........
                          Bohemka je pro mě celkem daleko,takže to bude asi tím :-/

Komentář

Z Přerova bys to zvlád

Komentář

To Slausek : Já tu Bohemku mám ještě dál a zmáknul jsem to......jen člověk musí chtít...Na Barumce moc nedoufám, že ty Stratosy apod. tam uvidíme, to by museli organizátoři přizvat německý i italský klub historiků, aby své exponáty zde představili. Ale rád bych se mýlil......
                              Naposledy upraveno Mickey.nj; 14-07-08, 19:49.

Komentář

Working...
                              X