Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

KRESTA jede taky!!!!!!!

Komentář

Původně odeslal pelikan Zobrazit příspěvek
      A mluvilo se přeci také o Bryndovi na Oktě.
      No jo vlastně, na toho jsem zapomněl. Takže z mojí spekulace škrtněte Drotára a nahraďte Bryndou
      Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Kresta pojede s myšákem, nebo by mohl teoreticky usednou i do jiného vozu??
        Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Kresta pojede se "svou" devítkou

Komentář

Ášín by měl jet taky se svým standartním vozem.
            ewrc-results.com

Komentář

To je vysloveně škoda
              Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

čekal jsem po minulém roce že ášín pojede znovu s WRC tak nic je to škoda
                Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Tak letos mě Starosta nenaláká ani na jeho kulturní vložky mezi eRZetama...

Komentář

Mae, jen počkej, až Stanis ohlásí, že má hotovej kalendář. To se Star hned ozve a zapomene na nějakou plánovanou šumavskou tůru a vyšplhá na Strahov rychleji, než moje tatranská sestřenka na Ďumbier.
                    ... a přeci se točí!

Komentář

no jestli bude stanis dělat kalendář, tak by mohl o tom podati informace dopředu, né jako vloni...
                      ewrc-results.com

Komentář

Loni jsem si na strahově koupil kalendář, ale nadšenej jsem z něj doma nebyl. Určitě by měl vyšší užitnou hodnotu, kdyby v něm byly zaznamenány všechny podniky co se pojedou. To je jen takovej návrh, kterej asi není možný zrealizovat, protože největší kupní sála bude na strahově a to asi ještě termíny známy nebudou a pokud ano, nebyl by čas to vytisknout.
                        Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Původně odeslal zajic Zobrazit příspěvek
                          No jo vlastně, na toho jsem zapomněl. Takže z mojí spekulace škrtněte Drotára a nahraďte Bryndou
                          Drotár pojede.
                          http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

Jestli jede s WRC Drotár, tak nejede Emil. Jsou dva na jedno auto.
                            MravenecZ

Komentář

Rozhovor Romana Kresty. http://deniksport.blesk.cz/clanek/60...-klouzalo.html . Mimojiné je tam že se spekuluje o návratu Marcuse Grönholma.

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                                Jestli jede s WRC Drotár, tak nejede Emil. Jsou dva na jedno auto.
                                Já bych nejradši viděl na trati oba. I když jako divák u trati bych si určitě více vychutnal Emila, onboard doma radši Drotára.

To je tu těch wrc tak málo?
                                Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Working...
                                X