Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
    Jestli jede s WRC Drotár, tak nejede Emil. Jsou dva na jedno auto.
    V tomto článku http://autosportfoto.sk/index.php?mo...ticles&id=1347 Igorovi přejí hodně štěstí na pražském rallysprintu, takže to vypadá, že by měl jet.
    http://jannidlrally.rajce.idnes.cz/

Komentář

Původně odeslal dřevěná srnka Zobrazit příspěvek
      Mae, jen počkej, až Stanis ohlásí, že má hotovej kalendář.
      Neohlásí.

Původně odeslal ufozt Zobrazit příspěvek
      no jestli bude stanis dělat kalendář
      Nebude.

Původně odeslal hafieror Zobrazit příspěvek
      Určitě by měl vyšší užitnou hodnotu, kdyby v něm byly zaznamenány všechny podniky co se pojedou.
      To není špatný nápad, třeba někdy příště...
      Naposledy upraveno stanis; 10-11-08, 18:57. Důvod: abych vás jen tak neodbyl: nejsou čas a peníze na výrobu ani moc velká chuť po loňských mnoha hodinách papírování a posílání

Komentář

Měl jsem také za to, že s Cvrčkovým autem jede Emil, a Drotár nejede...

Komentář

Doufám že Drotár předvede pěknou šou
          Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Mně by se konec konců líbila varianta Triner - 130 rs, Drotár - Octavia WRC. O nikoho bychom nepřišli a zábava zajištěna...

Komentář

Tak uz je to par tydnu co jsem zadost o akreditacni "formular" odeslal. Bohuzel zadna odpoved. Doufam ze jini budou mit vetsi stesti

Kazdopadne se tesim a doufam ze bude prostor pro fotky i z pozice divaka
              Matěj Skalník
              www.matejskalnik.cz

Komentář

No pokud se vše poveze ve stejném duchu let minulých, tak se není čemu divit. Pak bych ještě zkoušel přímo zavolat. Ale nečekej, že se dozvíš nějakou hodnotnou informaci

Komentář

Zkusil sem jeste jeden email a kdyz to nevyjde, tak holt budu za paskou
                  Matěj Skalník
                  www.matejskalnik.cz

Komentář

Psal jsem Pavlu Jelínkovi, tak to vidí spíš na chaos let minulých. Ale uvidíme, jestli se mu podaří pána principála nějak usměrnit...

Komentář

Jakožto divák nefotograf si neodpustím jízlivou poznámku že mě strašně trápí když bude o něco menší šance že si mi minutu před startem stoupne do výhledu vestičkář, na což jsem na PR měl v minulých letech opravdu neobyčejné štěstí

Komentář

AE86: asi si neumíš vybrat ideální místo na koukání.

jako divák takovéhle problémy nemám, nebo nejsem tak vybíravá a stačí mi asi méně.
                        Naposledy upraveno ufozt; 13-11-08, 10:10.
                        ewrc-results.com

Komentář

Myslím, že většina fotografů je ochotna o kousek uhnout, pokud ten za ním má chuť se slušně domluvit. Pokud začne křičet a rovnou nadávat do debilů, ochota jde rychle k šípku...

Komentář

U Charouzů mají málo aut a moc zájemců o ně. Jisté je, že pojedou čtyři auta, víc jich na Žebráku není. Tím pádem se rapidně snižují šance na start Toméše Engeho.
                            MravenecZ

Komentář

Jestli se jedná o startu Tomáše Engeho, tak držím palce a doufám, že se nějaké volné auto pro něj najde!

Komentář

Loni jsem byl v Praze na sprintu poprve a dalo se dobre fotit i bez vesty. Letos to bude komplikovanejsi kvuli tomu stadionu. Tam to bez vesty asi nepujde a je skoda, ze na ukor toho bude min RZ mimo stadion. Napred jsem se na ten stadion tesil s vidinou show jako na stadionech v MS nebo na RoC, ale kdyz jsem videl mapu te RZ na stadionu.....

Tady jsou moje fotky z lonska: http://norri.pravdovi.info/index.php?script=3&id=52
                                eWRC.cz team | pravdafoto.cz

Komentář

Working...
                                X