Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Díky stadionu nebude míň RZ. Ubyla jedna RZ v sobotu nahoru z Cementárny do Řeporyj, ale zase přibyla právě jedna stadionová v pátek. Pojede se tedy stejný počet RZ a stejnými místy jako každý rok. A fotit se určitě dá i bez vest.

Původně odeslal stanis Zobrazit příspěvek
    Jestli se jedná o startu Tomáše Engeho, tak držím palce a doufám, že se nějaké volné auto pro něj najde!
    Mám právě informace že už se o jeho startu dojednalo...
    MravenecZ

Komentář

A nejel se loni Strahovsky okruh 3x s tim ze ten 3. se jel jinak (tocili se kolem te betonove skruze) ?

Update: Tak ten 3. prujezd nebyl Strahovsky okruh ale Subaru – Strahov sever.
      Naposledy upraveno Norri; 13-11-08, 14:03.
      eWRC.cz team | pravdafoto.cz

Komentář

cementárna se jezdila čtyřikrát, pak třikrát, letos už jen dvakrát

z mýho pohledu to nej na celym rallysprintu, a postupně toho ubejvá, bohužel

praha se přibližuje formátu akce pro svátečního diváka a náhodného kolemjdoucího, s rally to má společnýho míň a míň - ale je to asi přirozený vývoj a asi to tak má být

ad enge: měl jet, dost se na to těšil, ovšem s "jeho" vozem pojede kresta, takže v tuto chvíli spíše ne

Komentář

Praha není rally, Praha je šou pro diváky a sponzory, tudíž se nelze divit přesunům z cementárny k betonům a stadionům... Každý rozumný to myslím pochopí, a kdo ne, může vyrazit do Maďarska na šotolinu

S tím Tomášem mě to moc mrzí

Komentář

Tak já osobně jsem radši, že se pojede na stadionu než kolem stadionu.
            Když si uvědomíte, jak to každým rokem vypadá okolo strahova, když tam přijde náhodný Pražák, který vidí rally poprvé (popřípadě jde na rally jedenkrát ročně na tento sprint), vůbec netuší, kam si má stoupnout a stoupne si samozřejmě do toho nejblbějšího místa co se tam najde, a ještě ke všemu se tam takovýchto lidí vydá třeba 80% ze všech diváků. Tak jsem fakt ráda, že si tito lidé sednou na stadion na sedačku a nepadají někteří i opilí z obrubníků autům pod kola. Z toho je mi každým rokem víc a víc blivno, proto trávívám nejvíce času na stadionu buďto v servisu motáním se okolo či u startu, abych neviděla, jaké nebezpečí těm "divákům" hrozí. Pravidelně mi z toho jde mráz po zádech, je to šílenost!!! Takže Pražáci nerallyovci, hurá na tribuny stadionu!
            ewrc-results.com

Komentář

Kdo dostal přednost?
              Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
              Mám právě informace že už se o jeho startu dojednalo...
              Edit: Už to vím, Kresta, ale zas nevím, kdo pojede s Krestovým autem :-)
              Naposledy upraveno dřevěná srnka; 13-11-08, 16:51.
              ... a přeci se točí!

Komentář

srnka: že by si v Žebráku udělali škatulata batulata s auty?
                ewrc-results.com

Komentář

Škatulata batolata? ;-)
                  ... a přeci se točí!

Komentář

Pánové a dámy neví se něco nového ohledně udělování akreditací? Nemá někdo nějaké "zaručené" zvěsti, žeby se obloha rozevřela a osoby(a) zainteresovaná byla osvícena?

Komentář

Vznesl sem ze zoufalosti dotaz primo na magistrat mesta Prahy, kde mi mail preposlali primo nejakemu cloveku, o kterem nic nevim. Nic od toho necekam, ale bylo to snad posledni misto kam napsat
                      Matěj Skalník
                      www.matejskalnik.cz

Komentář

Zkus ještě parlament a Strakovku... Sorry, ale jak tě napadlo psát na magistrát?

Zdenko, ale na Strahově se pojede I na stadionu Evžena rošického, I kolem velkého spartakiádního stadionu. Takže jeden stadion jen přibude, ale trať zůstává stejná jako loni, tedy se budeš bát o diváky stejně jako loni a předloni. Ale zkus to nechat na nich
                        MravenecZ

Komentář

Mravenč[COLOR="Red"]Ž[/COLOR]e, vím, že se to jede i okolo stadionu, ale TAJNĚ DOUFÁM, že ti typičtí Pražáci nerallyovci si půjdou raději posedět na ty tribuny.
                          ewrc-results.com

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                            Zkus ještě parlament a Strakovku... Sorry, ale jak tě napadlo psát na magistrát?
                            Myslim, ze pokud se neco jede v Praze, tak by o tom mel byt magistrat informovany. Evidentne jsou.
                            Matěj Skalník
                            www.matejskalnik.cz

Komentář

OK, neberu ti to, ale o účelnosti toho psát o akreditaci na magistrát mám svoje mínění. Žádost o akreditaci stejně skončí u ředitele soutěže, který rozhodne.
                              MravenecZ

Komentář

kolik bude Auto WRC v Pražský rallysprint 2008 a jim jede. pozdravy z Krakova prosím odpovězte

Komentář

Working...
                                X