Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Mimochodem, je tu někdo kdo by mě poradil, kde by se dalo nějak rozumně fotit? (bez vesty)
    Okolo stadionu je to asi zabitý (nebo není??), tak co někde na radotínský RZ? (odpovědi klidně do SZ).
    Honza Šnábl
    www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

U stadionu se dá a na radotinský rz se dá u cementárny s dobrou optikou ale jinak supr místo je levé odbočení na Zadní Kopaninu. Pojede se jen dolu, tak by to šlo někde od zastávky MHD nebo z pole.
      http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

U zastávky MHD určitě ne, tam je vždy zakázaný prostor. Foti se ale určitě v Praze dá i bez vesty, stejně jako všude na rally. Chce to jen trochu víc námahy.
        MravenecZ

Komentář

Já myslel za zastávkou ve směru dolů vpravo na travnatém kopečku. Tam zakázaný prostor loni nebyl a to se jelo i opačně.
          http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Velrypka (nazdar Palásku) bude dobrá a ten kuchtík za volantem taky. Škoda jen, že to asi uvidím jen ve čtverečku, ale zas mi nebude zima.
            ... a přeci se točí!

Komentář

A s čím by měli jet Poláci?

Komentář

Původně odeslal MravenecZ Zobrazit příspěvek
                U zastávky MHD určitě ne, tam je vždy zakázaný prostor. Foti se ale určitě v Praze dá i bez vesty, stejně jako všude na rally. Chce to jen trochu víc námahy.
                Však já vím že to jde všude, vestu jsem měl všehovšudy dvakrát a to na Erzetce a Slippery v Sosnový, na mistráku a podobnejch akcích nikdy, a proto jsem vznesl ten dotaz jesti někdo nemá typ, kde by to šlo
                Honza Šnábl
                www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Tak Emilek jede Octávu po Trojanovi! Tak že by přece jen jel Igorek s octavou od Cvrčka?

Komentář

Řekl bych, že je to víc než pravděpodobný, ostatně Drotára slibujou v tiskovce a pochybuju, že by jel s jiným autem. Spíš jsem zvědav, s čím tedy nakonec pojede Venca Pech
                    Honza Šnábl
                    www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Jak je to s vstupným? Na ofi stránkách něco je,ale nerozumím jestli to platí jen na RZ 1,6 nebo se platí na všechny RZ?
                      Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

těžko říct ale je možné že to bude platit na všechny RZ
                        Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Na Polském fóru se objevilo,že Kuzaj s Focusem WRC

Komentář

Drotár s autem od Cvrčka. Zajímavý bude hlavně spolujezdec, pokud to klapne. Igorko chce trumfnout Pecha...
                            MravenecZ

Komentář

No, Véna vezl premiéra, tak Igor poveze prezidenta?
                              Honza Šnábl
                              www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Tak to jsem zvědavý, kdo to bude. Jsem rád, že Igor pojede, přesto bych radši v Praze viděl zdravého Karla...

Komentář

Working...
                                X