Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Nechci se přít, al já bych tomu i věřil..., ale jasnou pravdu přinese bud někdo seriozní nebo Pražský rallysprint nebo přiští rok...

Komentář

Původně odeslal Čejda Zobrazit příspěvek
      Tak to vypadá že se tam sejde dost aut a bude na co koukat. Ukecam Pinguina a vyrazíme!
      Čejdo přijeď! Budeme se na tebe všici těšit!
      ewrc-results.com

Komentář

Je to přece dobrý pro budoucí sponzory. Igor se objeví ve všech zprávách v hlavním čase a to nejen slovenských.
        Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Původně odeslal standak Zobrazit příspěvek
          Tak WRCa máme (až na jedno) objasněná, tak o čem se bude spekulovat teď?
          Co třeba "hosté" na horkých sedadlech? Tak tedy: Bříza, Čtvrtníček, Vlček... Nějaké překvápko u Igorka, slovenská topmodelka u Beréše... Taky jsem zaslechl, že prý nějaký český olympionik... Kdo dál?
          Jedný co se dá zatim předpokládat je, že se letos budeme muset obejít bez mistra Čtvrtníčka, protože Vojta Štajf už vyrazil na Dakar.. Jedině, že by usednul do nějakýho jinýho subaru..

Komentář

Na Dakar vyrazila Tatrovka, ale jezdci ještě ne

Komentář

rozumim, čekal sem jestli jí nepojedou alespoň kousek vyprovodit

Komentář

Nevím jak Vojta,ale hodně jezdců,spolujezdců a dalších lidí od týmů. By mělo být teďka ve Francii na přejímkách. Pak nalodí svoje nářadíčko,které poputuje směr Argentina a vydají se na pár dní domů-někdy v prosinci.
                "If you no longer go for the gap that exists, you are no longer a racing driver." - Ayrton Senna

Komentář

Prejimky v Le Havru zacaly vcera a konci dnes ve 22:30, nevim co by tam do pristiho patku mel Stajf delat. Tech par dnu doma je doopravdy trosicku vic, auta ted do te Argentiny mesic popluji. Prevezmou si je v Buenos Aires 30. prosince.

Komentář

Původně odeslal Harald Ludanek
                    Tak letos sprint sice bez Topolánka, ale asi se slovenským prezidentem Gašparovičem.
                    Proč tam furt někdo tyhle papaláše cpe
                    A to je akože pravda??? Inak ho moc nemám rád, ale on je aspoň pretekár! Mňa by neprekvapilo keby on šoféroval!

Komentář

Včera jsem pořídil pár snímků nově položeného povrchu na stadionu, kde se v pátek a sobotu pojede speciálka. Měl jsem i možnost se s autem po trati projet a bude to asi sranda. Jsou tam místa široká, kde nebude problém udělat smyk, i místa dost do úzka. Pořídil jsem pár fotek, ale byla už tma, tak alespoň něco. Mám v plánu se tam juknout ještě jednou a za světla.
                      Naposledy upraveno MravenecZ; 27-11-08, 09:27.
                      MravenecZ

Komentář

Tak ten Ašín je jasný.

Komentář

Původně odeslal ufozt Zobrazit příspěvek
                          Čejdo přijeď! Budeme se na tebe všici těšit!
                          Už jsem si vzal v práci volno, takže no problem. Snad se vyvede počasí.

Původně odeslal John Zobrazit příspěvek
                          Další zajímavá spekulace - Macek a Corolla S2K. Ví někdo víc?
                          Ne ne nic takového, zatím se u Karla staví Off Road.
                          http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                          Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Tož ogaři, Cajzlsprint bude tentokrát takový slabší autobusák, už sa těšim!
                            Majitel exkluzivních práv na zakládání témat o Barumce.

Komentář

Režrala, Tak co lezež do toho Cajlzlu, ogare
                              http://www.pprklub.estranky.cz/

Komentář

Zdar pánové, zajímalo by mně, kolik to vstupné bude, případně bylo např. vloni, nikde to jsem to nenašel. A to vstupné se platí pouze na Strahov, nebo všechny RZ ??? díky za odpověď.

Komentář

Working...
                                X