Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Původně odeslal Martin Zobrazit příspěvek
    komentatora (myslim toho na cilove rampe) bylo loni slyset jen kdyz clovek stal bud u neho nebo uchem primo u repraku... ja za sebe muzu rict, ze vloni jsem ho neslysel ani prd... ale pokud bude audio system lepsi, tak proc ne...
    Moderátor na rampě moderuje rampu a ne kolečka, a proto i reproduktory jsou umístěny tak, aby bylo slyšet hlavně kolem rampy. Ale souhlasím s tím, že by bylo dobré plac pro kolečka trochu více zorganizovat - ideálně ve spolupráci s pár pořadateli...

Komentář

Původně odeslal MPI Zobrazit příspěvek
      A při poslední bohemce, kdy ještě jela WRC (v rámci super race), tak ten focus T.Schie byl 03 nebo 04? Oni nejsou od sebe moc k poznání....
      Máš pravdu, tenhle start mi naprosot vypadl a to jsem tam byl dokonce sám fotit Byla to 03 (soudím podle mých fotek)
      Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Podle mě letos kolečka pod rampou nebudou. Organizování většího prostoru je tedy bezpředmětné. Mám pro to dva důvody:
        1) v místě rampy a kolečkoviště bude letos servis
        2) poslední erzetou je stadion a tak se nabízí rampa na stadionu a kolečka tam.
        MravenecZ

Komentář

kdyz jsem videl tu trat na stadionu, tak tam dle myho nazoru moc mist na kolecka nebude.... kdyztak par servisnich stanu polaci rozdupou
          www.mtfoto.cz | www.fb.com/martintrdlaphotography

Komentář

Původně odeslal aidam Zobrazit příspěvek
            Na webu se vyrojily spekulace, že Pech jede s autem od Kordy. Teď jsem mu volal (Kordovi) a není to pravda! měl by jet s S7 od stejného pronajímatele, jako si půjčoval corollu.
            No ale ako bude Budai stihat prepravyť subaru z Prahy do Madarska ked s tym istym autom pojde hned na druhy den Turi na Mikulas rally(uz ho v nedelu testoval) a este k tomu musi prestavat podvozok na madarsku sotolinu! Som fakt zvedavy na to subaru a dufam ze s toho napokon nebude Mišiak! Ale najradsej by som bol keby to bola S12 a viac!

Komentář

Kolečka na stadionu i kdyby byly tak nikdy nebudou to co kolečka na obvyklém místě . Jde o ten zážitek když to vidím z několika metrů a né z dvaceti - třiceti metrů. Co se týče rampy na stadionu tak tuhle informaci jsem při psaní předchozího příspěvku neměl.Ono ten stadion je stejně krok vedle (něco jiného by bylo kdyby byla rychlostka roztahaná po celé ploše stadionu to by mělo jinou "hodnotu").

Komentář

Původně odeslal We.er.ce. Zobrazit příspěvek
                Som fakt zvedavy na to subaru a dufam ze s toho napokon nebude Mišiak! Ale najradsej by som bol keby to bola S12 a viac!
                Z toho bych strach neměl, myslím, že by to subaru neavizovali, kdyby nebylo jisté.
                Honza Šnábl
                www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Původně odeslal aidam Zobrazit příspěvek
                  Na webu se vyrojily spekulace, že Pech jede s autem od Kordy. Teď jsem mu volal (Kordovi) a není to pravda! měl by jet s S7 od stejného pronajímatele, jako si půjčoval corollu.
                  Auto by mělo být od Kordi.
                  http://www.youtube.com/watch?v=A2LHFQWEmDE
                  Rally Fans Mariánské Lázně

Komentář

Nene, Pechovo auto od Kordy nebude určitě, to by nám Korda řekl. Auta mají 3, takže možná na tom sprintu v Maďarsku pojede s jedním z těch zbývajících. I když, když jsem byli na testování, tak Korda řikal, že chtějí jet s tímhle "našim". Přijde mi to ale časově nereálný, tak uvidíme. Každopádně Pech má S7. Co se týká N12, tu by měli na konci roku vyměnit za dvě S9, takže možnost startů s S12 příští rok tu je

Komentář

Tak auto pro "Dodiho" je již hotové : http://www.trtrally.estranky.cz
                      http://www.trtrally.estranky.cz

Komentář

Hezkej "barbie car"
                        Honza Šnábl
                        www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Hello,

i have a question - the ticket for 300CK is only for stadium or for all stages. i always find some different infos.

Some say 200CK for outside and 300 for inside??

Please help

Thanks

Komentář

Původně odeslal MPI Zobrazit příspěvek
                            Hezkej "barbie car"
                            A když se podíváš na diskuzi u konkurence, bute tam i Barbie, která jede s Dodim. A není to špatné. :-))))

Komentář

možná se zeptám blbě,ale bude možnost někde vidět zavodní vozy v pátek před 1rz na Strahově?V servisu?nebo někde jinde?Abych si je mohl v klidu prohlednout a pak stihnul 1rz??díky

Komentář

Já do toho zase tolik nevidím, ale podle mě musejí být k vidění v servisu a to huž hodně před začátkem první RZ.
                                Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Working...
                                X