Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Pražský rallysprint 2008

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
    Spíš mi nepřijde šťastný čas 16 hodin v pátek odpoledne. To je pro většinu lidí (tím nemyslím pravidelné diváky rally) příliš brzo.
    To je příliš brzo i pro pravidelné diváky rallye. Dovolenou si kvůli tomu brát nebudu, takže já jen v sobotu.

Komentář

Já jsem to teda moc nepochopil, ale předpokládám, že pokud nepůjdu na stadion, tak nic platit nebudu. Předpokládám, že když je to dvoudenní, tak se pojede i v sobotu po tratích jako obvykle nebo se v něčem pletu?
      Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

No, ono se oficiálně vybírá vstupné i na "normálnách" RZ, ale po pravdě po mě ho za poslední 4 roky nikdo nechtěl. A rozhodně to nebyl tím, že bych se nějak snažil utéct výběrčím, v takovém stavu v sobotu ráno nebývám

Komentář

Já mám naopak z posledních dvou let pocit, že na ty vstupenky dost dbají. Taky se jim nevyhýbám, ale vloni jsem získal pocit, že by se jim jednoduše ani vyhnout nešlo. Asi je to o místě, kde stojíš...
          Starosta

Komentář

Souhlasím s tím, že začátek v 16:00 je moc brzo. Včera se pořadatel vyjádřil v tom, že se musí vyzkoušet, jak dlouho bude jedna zkouška na stadioně trvat. Nikdo to zatím přesně neví, ale počítá se, že 60 aut trať projede za přibližně 2 - 2,5 hodiny. To znamená že soutěž "pupek světa, čti Praha" versus "zbytek světa" bude začínat někdy kolem 18:30. Vidět závodit v autě proti sobě třeba brankaře Břízu a Čtvrtníčka může být docela sranda. To taky bude trvat tak hoďku a máte tady konec někdy kolem 20:00. No určitě bych to hodil minimálně start od 17:00. To by asi bylo ideál.

Systém výběru vstupného na ostatní vložky mi zůstal utajen ostatně jako předchozí roky, kdy se vybírá jen někde. Jak to bude letos ví bůh.
            MravenecZ

Komentář

255 Kč není mnoho, ale ani málo. 4 členná rodina vysype 1000. Když se to porovná s cenou ve Zlíně...Na druhou stranu to má být show, tak snad se vše povede. Za většinu kulturních akcí se platí ještě více.

Komentář

Ale to se obávám že právě srovnávat nejde. ve Zlíně si určitě nikdo na několik dní nepronajmul nějaký stadion či autobusák a lidi aby viděli stáli několik hodin kolem plotu u autobusáku. tady přijdeš, sedneš si na očíslovanou židli a budeš sledovat cosi. To cosi píšu schválně, protože ani já nevím jak to nakonec bude vypadat. To kde člověk uvidí větší sport je jasné. Kde větší show to uvidíme až to budeme mít za sebou. Nejsem v pořadatelském sboru a do jisté míry mi to může být jedno, ale tak nějak mi to nedá
                MravenecZ

Komentář

Původně odeslal Starosta Zobrazit příspěvek
                  Já mám naopak z posledních dvou let pocit, že na ty vstupenky dost dbají. Taky se jim nevyhýbám, ale vloni jsem získal pocit, že by se jim jednoduše ani vyhnout nešlo. Asi je to o místě, kde stojíš...
                  Tak hlavne, at Starosto stojis a nepadas

Komentář

Clapi jestli někdo jede a měl by dvě volá místa v autě at mi prosím dá vědět na email haondik@seznam.cz nebo icq 374749732 díky

Komentář

Určitě pronájem stojí nemalé peníze. Ale klasická rally se jezdí na nepoměrně větším území, které je třeba zabezpečit. To taky stojí peníz.

Přemrštěná ta částka není, ani mi nijak zásadně nevadí. Spíše mě trochu štve, že se Řeporyje jedou jen dvakrát. Chápu, že to má být hlavně show, přece jen si ale myslím, že v jádru by mělo z rally něco zůstat. Ať pindám jak pindám, stejně si to beztak nenechám ujít

Komentář

Tak to jsme na tom nakonec oba dva úplně stejně. Já taky radši Řeporyje, ale nenechám si ujít ani stadion. Zvědavost mi nedá.
                        MravenecZ

Komentář

Akorát ta šou tam v posledních cca. dvou letech chybí!! Loni jsem se zařekl, že nepojedu, teď mě láká ten stadion taky... Ale pokud se pojede v ten samej víkend i Mikulas, tak mám jasno
                          www.src.czechrallyeweb.net

Komentář

Původně odeslal Plhus Zobrazit příspěvek
                            Akorát ta šou tam v posledních cca. dvou letech chybí!!
                            Já byl loni poprvý a odjížděl jsem nadšenej, takže vše je relativní. Prostě podle mého názoru to s "rally" moc společného, ale je to akce, kterou si nenechám ujít.
                            Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Původně odeslal barban Zobrazit příspěvek
                              Tak hlavne, at Starosto stojis a nepadas
                              No, to mne taky trápí. Ale letos bude sníh, takže spadnu jen na sníh
                              Starosta

Komentář

Kouknul jsem na oficiální stránky a docela mě pobavilo rozdělení ceny vstupenek. Krytá tribuna 300,- (355,-) a nekrytá 200,- (255,-). Na tom by nebylo ani nic zvláštního, ale jak to u stadionů bývá, krytá část je po vnějším obvodu hlediště, to je tedy dál od "hrací" plochy. Za dvě stovky se tedy dostanu na lepší (bližší) místo než na kterém bych seděl kdybych si ještě připlatil .
                                FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Working...
                                X