Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Původně odeslal Roman Zobrazit příspěvek
    To ZOID.

Dík,že jsi to napsal první. mám stejný názor... Normální člověk opět doplácí na neurvalé rádoby pisatele dobytky!!!

To UFOZT.

Proč jsi zablokoval už druhou diskuzi???
    tak to zajima asi kazdeho, chapu ze je jednodussi zablokovat vsechno nez promazat par prispevku, ale to potom muzete (admini) zablokovat vsechno a my si budeme pouze prohlizet videa a fotky...

Komentář

tu první diskuzi jsem nezablokovala já, protože tou dobou jsem byla v Praze. Mimochodem pro Romana - jsem žena, kdyby sis náhodou nevšiml

tuhle diskuzi jsem zablokovala, protože to je o ničem, jen se tam někteří jedinci napadají. Diskutovat se dá zde.
      ewrc-results.com

Komentář

Pro rozhorcene jen jedno info. To co je na TN.cz je neco jineho nez Televizni noviny.

Rada pro rozhlasove a televizni vysilani se nebude urcite zajimat o video na internetu ale pouze o zabery v televiznich novinach.
        V televeznich novinach je video v podstate v poradku. Na Tn.cz to ovsem prehnali.

Nechci a nebudu novu hajit ale delaji svoji praci. I kdyz to co jsem videl mne pobourilo ale ma to vychovny charakter. Kdyby kazdy divak ke vstupence dostal fotky z takove udalosti tak by to mohlo mit efekt.

Mozna by bylo lepsi se ale zamyslet, jak predchazet tomu aby takovych udalosti bylo co nejmene. Kdyz uz tady o tom debatime, zkusme poradatelum pomahat a na divaky zakricet nebo na ne zavolat poradatele. Myslim, ze par jadrnych nadavek je nic proti nejakemu zraneni. Kdyby to zabranilo jednomu zraneni tak je to super.

Budme zodpovedni a respetujme pokyny poradatelu.
        kdyby neco, tak nic...

Komentář

Původně odeslal ufozt Zobrazit příspěvek
          tu první diskuzi jsem nezablokovala já, protože tou dobou jsem byla v Praze. Mimochodem pro Romana - jsem žena, kdyby sis náhodou nevšiml

tuhle diskuzi jsem zablokovala, protože to je o ničem, jen se tam někteří jedinci napadají. Diskutovat se dá zde.
          a to je duvod to cele zablokovat??? zde se napadat nebudou? a kdyz budou tak to take bloknes?

Komentář

JFK6: čus, těžko se posuzuje, co smazat a co ne, každý z redakce na to má jiný pohled, ale když se tam začnou lidi napadat, tak bych toho musela pak smazat půlku. to je o ničem...

PS: Zde se to promazává snadněji, tady to jen "schovám" a když se to ostatním zdá schované zbytečně, tak to zase zobrazí. Pod články se to maže nenávratně, pochop prosím.
            ewrc-results.com

Komentář

Je to hrozná tragédie, Novu vůbec nemá smysl komentovat, ale já absolutně nechápu toho "člověka", co to natočil. Když se něco takovýho stane, tak je z toho většina lidí tak v šoku, že pomalu ani nejsou schopný pomoct. Ale tohle individuum to ještě dokázalo natáčet až do konce a na 99% si myslím, že už to natáčel s tím, že to pošle bulváru Tak z takových hyen je mi na blití

Komentář

Pro redakci eWRC - Nesouhlasím s blokací diskuzí pod články o té tragédii. Pokud se vám něco nezdá, tak to klidně promažte, ale proč blokovat?
                Byla snad zablokována diskuze po tragické Třebíči, nebo loňské Barumce? ...Nechápu

Komentář

Původně odeslal ufozt Zobrazit příspěvek
                  JFK6: čus, těžko se posuzuje, co smazat a co ne, každý z redakce na to má jiný pohled, ale když se tam začnou lidi napadat, tak bych toho musela pak smazat půlku. to je o ničem...

PS: Zde se to promazává snadněji, tady to jen "schovám" a když se to ostatním zdá schované zbytečně, tak to zase zobrazí. Pod články se to maže nenávratně, pochop prosím.
                  ok ok, dnes se hadat nebudu

Komentář

Že jsi ženského pohlaví vím. Jen mi už delší dobu spinká dítě a snažím se být co nejvíc inkognito. Prostě jsem po tmě udělal malinkou chybičku. Doufám že jsem tě nějak neurazil.
                    :-)))

A s tím blokováním - u většiny diskuzí hrozí napadání dopisovatelů mezi sebou a v mnoha případech je to nesrovnatelně horší než teď. Myslím že to není moc dobré takhle do těch diskuzí zasahovat. 95 procent příspěvků je OK a kvůli pěti procentům máme holt smolíka. Je to takhle správně??? Promiň ale myslím že není...

Komentář

Pepa ZL: Po tragédii v Třebíči bylo blokováno několik diskuzí!!!

Druhá věc je o posouzení, co smazat a co ne, opakuji, jeden redaktor to posoudí jako "v pohodě" druhý jako "průšvih-smazat", ale dobrá jdu to odblokovat a promazat holt, ale vy rozumní, prosím na ty "odborníky" nereagujte ! ! ! Budeme pak všichni spokojeni, já to osobně taky blokuju velice nerada, protože né všechno jsou tam jen napadání, jsou tam i konstruktivní věci.

Znova opakuji, chápu vaše argumenty, dobré by bylo, aby fungovalo, že se to zablokuje na "zápis", ale "zobrazení" zůstane, to by se mě osobně líbilo, ale to je jen můj názor.
                      ewrc-results.com

Komentář

No, co říct....my jsme osudnou havárii slyšeli ze skály nad Řeporyjemi (bezpečné místo, pokud není bouřka a nesundá vás vrtulník...)
                        Přímo na místě, kde se stala nehoda, jsem byl dvakrát, naposledy loni. I loni tam v tomto extrémně nebezpečném místě stáli takhle nějací lidé, i když zakázaný prostor tam samozřejmě byl, ale nepříliš razantně hlídaný - ono tam je to taky težké tam lidi ohlídat, to místo je přístupné ze dvou stran, vlastní pořadatelská zkušenost mi říká, že v tomto míste bych rozhodně pořadatele dělat nechtěl (už ani jinde, dvakrát mi to stačilo, za ty nervy a hádání se s divákama mi to nestojí-ale to by bylo na samostatný článek).

Letos to zde bohužel Kuzaj podle videa krutě přehnal, vylétl zde o dost dříve než v roce 2000 Vojtěch, ještě před utažením zatáčky. V roce 1997 zde šel na kluzku do příkopu také Peták s Protonem. Auto se dostalo skoro cca 38 metrů od trati, hodně daleko, tam vzadu už bych byl schopen představit, že stojím také.

Když jsme po delší době dorazili na místo tragického incidentu, tak nás docela intenzivně otravovali lidé z Novy/Primy (dělají to pro obě televize ti samí), abychom jim k tomu něco řekli, klidně i zády s kapucí na hlavě když nechceme být vidět, což jsme jakožto všichni ostatní diváci kolem odmítli, až pak ulovili jednoho nešťastníka který se obětoval, který se jim snažil co nejseriózněji odpovědět. Jak už tady psal btravnicek, pak dorazila reportérka z ČT, která se sice nechovala dotěrně, ale zase vůbec netušila která bije (což se dá částečně říci i o těch otatních) a na rally byla evidentně porpvé v životě (holt na ní ve zpravodajství zrovna vyšla na víkend směna), jak jsem se jí pak mimo kameru snažil informovat, aby věděla o rally alespoň něco. To nepíšu jako nějakou kritiku těch lidí, dělají svoji práci, píšu to pro zajímavost.

Soustrast postiženým...
                        rally je známka punku a také nejčistší propojení profánního a posvátného

Komentář

Děcka, takže odblokováno, ale buďte prosím Rozumní!!!
                          ewrc-results.com

Komentář

Původně odeslal Pepa ZL Zobrazit příspěvek
                            Byla snad zablokována diskuze po tragické Třebíči, nebo loňské Barumce? ...Nechápu
                            Jen pro detail...Po lonske Barumce jeste nebylo blokovani diskuzi. A po Trebici nejake blokovane diskuze byly jak uz psala ufozt.

Je pravda, ze by to chtelo stanovit nejake presne pravidla pro blokovani, ale nekdy je potreba zablokovat diskuzi treba z etickych duvodu a pro to se budou presne pravidla hledat velmi tezko...
                            eWRC.cz team | pravdafoto.cz

Komentář

Původně odeslal nomofob Zobrazit příspěvek
                              nelidské! naprosto totálně nelidské! ještě k tomu lži, lži a lži!!!

Mihule není ředitel, dle ZU: Reditel: Jan Cihelka.
                              Od kdy je pan Pátl tiskový mluvčí Autoklubu čr?!?

update: dle mých info přebral prováděčkama ředitelování Minařík (který konkr. nevim)
                              Nevím, od kdy je pan Pátl mluvčím Autoklubu ČR. Byl jsem na ředitelství a na tiskovce, a mám pocit, že díky panu Pátlovi dopadla celkem slušně. Mám pocit, že díky jeho aktivitě se dost eliminovala agresivita nejmenovaných bulvárních zpravodajství.
                              Born stupid? Try again!

Komentář

Původně odeslal bet Zobrazit příspěvek
                                Je to hrozná tragédie, Novu vůbec nemá smysl komentovat, ale já absolutně nechápu toho "člověka", co to natočil. Když se něco takovýho stane, tak je z toho většina lidí tak v šoku, že pomalu ani nejsou schopný pomoct. Ale tohle individuum to ještě dokázalo natáčet až do konce a na 99% si myslím, že už to natáčel s tím, že to pošle bulváru Tak z takových hyen je mi na blití
                                Nevím, já být na jeho mýstě, tak pokud by mě nebylo třeba někde jinde a k záchraně kohokoliv bych spíše překážel, tak bych točil taky. Otázka je, co vlastně nova zvěřejnila a co ještě ne. Je dost pravděpodobný, že v tom jejich sestřihu nejsou ty nejošklivější záběry a že to co pustili do světa jejich pohledu ostříháno dost. Ale to nevím, to jen hádám. Nechci se zastávat novy, ale jejich reportáž byla o dost kvalitnější než ta na čt, aspoň pro mě. V každým případě by ale tyto záběry a jim podobný měli být k dispozici k zhlédnutí, a to nejlépe v nějakém odborném specializovaném médiu, třeba zrovna zde na ewrc. Samozřejmě se souhlasem dotčených osob. Podobná videa se na netu najdou a nemusí se ani moc hledat. Na pár takových videí by se měl před každou soutěží podívat každý. Snad by potom měli lidi větší respekt k rychlím strojům a víc by přemýšlely.

Komentář

Working...
                                X