Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Dnes na nově zase ujáží reportáž o tý osudný havárii.

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
      Ono už z on-boardu Pecha jsou u cile RZ slyšet divné zvuky.
      Ty zvuky jsou defekt. Jel po ráfku.

Komentář

Původně odeslal ufozt Zobrazit příspěvek
        willy2.0: omlouvám se, že se do toho pletu, ale standa a aleš jsou tihle dva blázni od nás ze vsi: http://www.ewrc.cz/images/2008/wrc/d...tmosfera_1.jpg
        Ju tak kluky si pamatuju..Jinak ještě něco napíšu k tomu...Když vidím jak se media,mluvčí Pátl a všichni hádaj kde je pravda..Tady je.
        Bylo to šílený,stát se to znovu,bejt u toho,přestanu Rallye mít rád...Tak moc tuhle soutěž"miluju,ale včera jsem to chvíly nenáviděl,sen,touha to jezdit...byl na chvíly ta tam...Když jsem pak v depu viděl,některé jezdce se smát...normálně hovořit,řešit normál věci,uvědomil jsem si,jak blízko jsou k tomu,aby něco co dělaj a milujou,jim může zkazit život",udělat je neštastnejma,nevěřím,že se Jazsek" jentak vrátí...jestli,tak za hodně dlouho,seděl tam a plakal...
        V tu chvíly,když,tam vidíš ty lidi ležet a sténat,zjistíš...dle mě si připadáš jak VRAH,TAK JSEM TO CÍTIL,PANEBOŽE NECHTĚL BYCH BÝT V JEHO KŮŽI!!!!!Nemůže za to...!
        Věřte mi,byl jsem tam,nezvládli to činovníci...mlíko tam ani nebylo,bylo u pole..ani zaváděcí auta je nevyhlásily!a ti 3 vojáčci,chodily jen sem a tam...Že poláci,maminka s dítětem a dalších cca 25lidí byli mimo a pak přiskočily k trati jak píšou v novinách,či někdo hlásil ve zprávách??nesmysl a blitky,byli tam odzačátku,nikdo je nevyhnal,nikdo nepoužil píštalku,nikdo neotevřel hubu a nevyhodil je...
        Nedávno na rallye Koneprusy-Tetín,na nás byli jak psi,precizně hlídali.Tady?...Tady dole,dle mě v nejhorším místě,nikoho ani nenapomenuly..Je to smutný..Až třetí zaváděcí auto,ještě kus vejš,už u přejezdu přes dálnici NĚKDE,jsem slyšel,že napomínaj někoho at jde ze silnice...To je celé..To je celá pravda.Pořadatelé hrnou pod stůl průser jak vrata........
        Nemá to cenu rozmazávat,životy těm dvoum to nevrátí,jen si přeju,at se z toho brzy Lezsek dostane...!!!
        A panebože,at ty org.činné v trestním řízení"u nás,ho snad nebudou chtít nějak obvinit,jak se o tom v TV mluvilo,kde to sme?!
        Já si jen přeju jedno...Budou chtít někoho odsoudit..Lezsek Kuzaj???NE!!!!!
        POŘADATELÉ!!!!!!!!ON SI JEN PŘIJEL ZAZÁVODIT!!!!!!!!!!
        PS:K vystoupení závodníka na nově...to co předved JUPA"k tomu se nebudu ani vyjadřovat...Tady nešlo o neukázněné diváky,znovu připomínám,tady šlo o maminku s dítětem,třeba..Ta netuší,kam si stoupnout..jako 98procent lidí,kteří nejezdí,netuší,kam může auto vyletět,přišli se jen podívat..A od toho maj být řádně označený místa a činitelé mudí fungovat,ne se zahřívat chozením!!
        Naposledy upraveno willy2.0; 07-12-08, 18:54.

Komentář

Mirek 607:je to Tvůj definitivní comeback na eWRC?Esi jo,dobrá zpráva:-)

Komentář

Rally sleduji mnoho let ale o "profesionálním " závodníkovi jmenem J.Jupa který se zviditelnoval ve zprávách jsem dnes šlyšel poprvé
            Naposledy upraveno veverka; 07-12-08, 18:54.

Komentář

Je to okruhář.

Komentář

Mirku napovídáš Primě nebo tě jen čtou?
                www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Podle nekterych osob a zprav doslo k zapaskovani az po nehode. Dovolte mi, abych se i pri tak smutne udalosti zasmal. Na miste jsem byl v dobe prijezdu zachranek a hasicu a mohu 100% za sebe rici, ze zapaskovano bylo. Resp. paska se valela po zemi, protoze ji auto pretrhlo. Uz vidim, jak behem ozivovani a pri takovem chaosu nekdo jde "aranzovat" pasku na zem. Vyvedte me prosim z omylu, ale dle meho zapaskovano opravdu ze strany divaku bylo. Pokud ne, tak se omlouvam
                  Matěj Skalník
                  www.matejskalnik.cz

Komentář

http://www.dovrchu.cz/default.asp?p=...8-d05c153c272d
                    www.jirizapletal.cz:Fotky nejen z rally

Komentář

Původně odeslal Spangler Zobrazit příspěvek
                      Podle nekterych osob a zprav doslo k zapaskovani az po nehode. Dovolte mi, abych se i pri tak smutne udalosti zasmal. Na miste jsem byl v dobe prijezdu zachranek a hasicu a mohu 100% za sebe rici, ze zapaskovano bylo. Resp. paska se valela po zemi, protoze ji auto pretrhlo. Uz vidim, jak behem ozivovani a pri takovem chaosu nekdo jde "aranzovat" pasku na zem. Vyvedte me prosim z omylu, ale dle meho zapaskovano opravdu ze strany divaku bylo. Pokud ne, tak se omlouvam
                      Mlíko tam bylo,bylo to vidět z onboardů Kresty,Pecha...
                      http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

Take si to myslim, bohuzel jsem se o tom z onboardu nemohl presvedcit, nebot je uz mediasport upravil
                        Matěj Skalník
                        www.matejskalnik.cz

Komentář

Už ten rozhovor začal : http://web.nova.cz/rozhovory/?288085c=~&288085e=297194&

Komentář

Původně odeslal Spangler Zobrazit příspěvek
                            Take si to myslim, bohuzel jsem se o tom z onboardu nemohl presvedcit, nebot je uz mediasport upravil
                            Já sem na to koukal včera...
                            http://www.youtube.com/watch?v=Qm5Ew-QtKH8

Komentář

• Fotky - Martin Stanislav

Komentář

To co bylo vidět z auta, nemá nic společnýho se zapáskováním zakázaného prostoru. Ten vypadá asi trošku jinak a kdo někdy na rallye byl, tak to i viděl!
                                Původně odeslal Ronin Zobrazit příspěvek
                                Mlíko tam bylo,bylo to vidět z onboardů Kresty,Pecha...
                                ... a přeci se točí!

Komentář

Working...
                                X