Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Původně odeslal Andrew Zobrazit příspěvek
    Slyšel jsem, že prej Pražáčci letos vybírali i na Řeporyjské RZ. Při tom, jak si na této soutěži mastí kapsy, by mohli bezpečnost zajistit myslím výrazně lépe. To je přesně to, kvůli čemu jsem do Práglu už letos nejel. Totiž pouze vybírání vstupného je tam perfektně zvládnuté. No a stímhle typicky pražským způsobem se můžeme příští rok "těšit", že se Řeporyje nepojedou radši už vůbec.
    To Andrew: slabé až ubohé. Od doby, kdy mne málem pomočili na Barumce pod mostem na nádraží a házeli tam prázdné flašky od piva, tak na to místo také nechodím. Jezdím tam na rally a za slušnými lidmi. Asi proto se neznáme. Souhlasím s Tvým rozhodnutí nejezdit do Prahy. On se sem už těch "béček" nastěhovalo dost. Platit mi za názor nemusíš.
    Born stupid? Try again!

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
      Béreš jel o 1,7 sekundy na 6,2 km pomaleji než Kresta, což je zřejmě důsledek více než 10 sekund v omezovači za dálnicí (maximálka jen 175). Pomalu opravdu nejel. Víc k tomu nemám co dodat.
      Tak s tim samozrejme souhlasim. Chtel jsem rict, ze neletel hranu, stejne jako ji neletel Kresta ani Pech.
      Vitezne casy z RZ1 Reporyje-Cementarna (6,2 km):
      2008: Kresta-Vlcek, lancer, 3:40,2
      2007: Pech-Topolanek, corolla, 3:34,1
      2006: Trneny-Kulhan, fabie, 3:22,9
      2005: Pech-Topolanek, focus, 3:22,1
      2004: Valousek-Scalvini, focus, 3:33,4
      2003: Pech-Kadlec, focus, 3:15,7

Krestuv cas by podle me letos na RZ1 urcite nebyl tim viteznym.

Komentář

Původně odeslal pleva Zobrazit příspěvek
        Spanglere, ten tvuj smich neni zase tak moc na miste. Mezi stromem a sloupem sice paska byla, ale ta se samozrejme pretrhla. Chvili po nehode ale dorazil jeden clovek (vetsina z vas by ho urcite znala), ktery to misto zacal mlikovat znovu. Ono se staci podivat treba na fotky na iDnesu nebo Novinkach, kde je videt natazene mliko od sloupu smerem dal od trati, tedy v miste kudy proletlo auto. A ver mi, to mliko tam fakt nebylo...

Ty jsi taky trouba. Copak myslis, ze meli jezdci po tomhle chut delat nejaky kolecka a ptakoviny pro divaky? Myslis, ze by je to bavilo? Vsichni na startu jednomyslne se zrusenim souhlasili, ac jim to samozrejme prislo lito. K te Barumce - srovnavas nesrovnatelny, kdyby Pech smetl nekolik divaku na prvni RZ, tak by se taky tezko nasel nekdo s chuti pokracovat.
        taky to bylo od vedení Barumky neprofesiální a barbarký plno lidí včetně jezdů to odsoudilo .Taky to byl co si pamatuji jediný podnik který se nezrušil .Mohlo se udělat jiné řešení a ne lhát lidem . Jak tady někdo napsal , kdyby to udělal někdo z předních jezdců tak závod zastavily ale na jezdce od 30 a výše se na Barumce ser......kromě startovního .

Komentář

Leszek Kuzaj min. přerušil po neštěstí svoji aktivní kariéru.

Komentář

To se dalo čekat Snad se z toho oklepe a vrátí se.
            Honza Šnábl
            www.sik-foto.estranky.cz

Komentář

Barban: Rychlost v Řeporyjích je příliš závislá na stavu povrchu a roky se moc porovnávat nedají.

Komentář

Nepochybně! Taková klouzačka jako letos dlouho nebyla.

Komentář

Leszek Kuzaj asi opravdu končí kariéru. Tento text má na svém webu:

Oświadczenie zespołu STT Racing
                  W związku z tragicznym wypadkiem z udziałem naszej załogi, który miał miejsce podczas 14. Praskiego Rallysprintu - zespół STT Racing wyraża głębokie ubolewanie z powodu tak dramatycznych skutków tych zawodów.
                  Sport samochodowy, a zwłaszcza rajdy, stanowiące nierozerwalną część naszego życia i naszej pasji, przyniosły tym razem bolesne i okrutne doświadczenie, które stało się niezamierzonym udziałem poszkodowanych i ofiar wypadku oraz naszych zawodników.
                  Pragniemy wyrazić nasze najgłębsze współczucie wszystkim osobom, których ten wypadek dotknął.

Jednocześnie informujemy, że Leszek Kuzaj zawiesza swój udział w rajdach samochodowych.
                  Polsky neumím, ale poslední věta je asi docela jasná. Nepřeložil by to někdo přesně?

Komentář

Poslední věta doslovně :
                    "Současně informujeme, že Leszek Kuzaj přerušil svou účast v rallyových soutěžích."

Komentář

Původně odeslal Fun Fan Zobrazit příspěvek
                      To Andrew: slabé až ubohé. Od doby, kdy mne málem pomočili na Barumce pod mostem na nádraží a házeli tam prázdné flašky od piva, tak na to místo také nechodím. Jezdím tam na rally a za slušnými lidmi. Asi proto se neznáme. Souhlasím s Tvým rozhodnutí nejezdit do Prahy. On se sem už těch "béček" nastěhovalo dost. Platit mi za názor nemusíš.
                      Tak buď rád, že se v Práglu po mostech nejezdí, protože dle mých zkušeností bezohlednost lidí a takové to hledění si jen sebe sama stoupá s velikostí města. Pohybuju se už pár let v Brně no a když se občas objevím v hlavním městě, které je 3x větší, tak hrůza. Pražský rallysprint do toho krásně zapadá. Vybrat prachy a poslat na rozblácenou mez, postavit SSS ale bacha aby to náhodou nevedlo přes trávu, bylo by to drahé a ty pásky taky něco stojí. Ostatně když už jsi nakousl to močení, tak jsem na Strahově nikdy nějak nemohl najít za 200 wc.
                      Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

To bych se měl asi stydět,že se mi stalo to,že sem se narodil v Praze co?

Komentář

To klidně udělej. Akorát nevím, jestli to bude mít nějaký smysl. Asi to tady nebudu dál rozebírat, protože moderátoři stejně mažou příspěvky mimo tématu. Prostě je to Praha.
                          Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

Původně odeslal Andrew Zobrazit příspěvek
                            Tak buď rád, že se v Práglu po mostech nejezdí, protože dle mých zkušeností bezohlednost lidí a takové to hledění si jen sebe sama stoupá s velikostí města. Pohybuju se už pár let v Brně no a když se občas objevím v hlavním městě, které je 3x větší, tak hrůza. Pražský rallysprint do toho krásně zapadá. Vybrat prachy a poslat na rozblácenou mez, postavit SSS ale bacha aby to náhodou nevedlo přes trávu, bylo by to drahé a ty pásky taky něco stojí. Ostatně když už jsi nakousl to močení, tak jsem na Strahově nikdy nějak nemohl najít za 200 wc.
                            Jak už tu kdosi trefně poznamenal nad tvými "příspěvky", slabé až ubohé... Já sice Prahu taky nemám nijak extra v lásce, ale ty máš realitu posunutou někam do předsudků a komplexů...
                            biker

Komentář

To Mirek: Ja jen napsal, ze si myslim, ze by Krestuv cas nebyl vitezny, tudiz by ani ten Beresuv vykon nebyl az tak senzacni. Minimalni rozdil mezi jejich casy jsme samozrejme v servisu resili, predevsim kvuli osobe Dodiho spolujezdkyne, ktera mu tam moc platna nebyla, spis naopak.

Ale kdyz uz jsme u toho, tak porovnavat se ty casy daji, protoze ta RZ vzdy vede a meri stejne, vzdy se jede ve stejnem terminu, vzdy to tam hrozne klouze. To by se nedalo srovnavat nic s nicim, nic prece neni dvakrat stejne. Obvykle neprsi ani nesnezi - to kdyz tak az pozdeji behem dne. Letos bylo po ranu neskutecne teplo, u vysledku je napsano +4 stupne. Na vsech mnou vyse uvedenych sprintech jsem byl (i na mnoha predtim, akorat se jejich vysledky hur hledaji, tak jsem si s tim uz nehral), obvykle bylo pod nulou, cili tutove namrzlo. Obute intermedia taky nejsou nicim zvlastnim.

To Andrew: Bydlim v Praze od roku 1997, ale jako prazak se moc necitim a spousta veci mi tady vadi. Spousta veci mi ale vadi i v Opave, kde jsem zil predtim, i na Valassku, odkud pochazim.
                              Prazsky sprint je hodne zvlastni zalezitost, jsou za tim hlavne prachy, to mas pravdu. Taky ale hezke startovky a snaha jezdcu pobavit divaky. Vetsina firem tady ma zastoupeni a sponzori to sem proste maji bliz, to nemuzes mit nikomu za zle.
                              Za film nezarucene kvality das v kine temer totez, co tady za cely den rallyove zabavy. Na opicarnu v patek na stadion jsem se ani nechystal, nikdo me ani nenutil. Na nedostatek WC na Strahove jsem si stezoval jeste loni nebo predloni a letos by to bylo jen o malo lepsi. A vypaskovane je to kolikrat taky mizerne, kdysi jsem tady rozebiral situaci pri Komarkove crashi, kdy to bylo podle me vypaskovane naopak, jakoby se melo jet v protismeru. Cili s tebou i castecne souhlasim.
                              Ale jinak mi prijde, ze si tady neco lecis a myslim, ze nejsi na spravne adrese. Zkus diskusi pod nejakym clankem na novinkach nebo idnes, tam se muzes vyrvat do sytosti a urcite se najde i dost tech, kteri s tebou budou nadsene souhlasit nebo se vasnive hadat.

Komentář

na oficialnich strankach se po vice nez sedesati hodinach objevily ctyri radky, ze prazsky rallysprint ukoncila tragicka nehoda...

co me vsak doslova sokovalo je to, ze tiskovy mluvci akce Pavel Jelinek nabizi fotografie z tragedie. co to ma znamenat!!!???

zadna ucta k pozustalym rodinam, tohle je uz opravdu moc, nemam slov

http://www.prazskyrallysprint.cz/cz....ty&aktualita=6

Komentář

Working...
                                X