Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Původně odeslal Chotis Zobrazit příspěvek
    Jak už tu kdosi trefně poznamenal nad tvými "příspěvky", slabé až ubohé... Já sice Prahu taky nemám nijak extra v lásce, ale ty máš realitu posunutou někam do předsudků a komplexů...
    Jak mimo realitu? To vysvětlení je nereálné? Já si za tím teda stojím i přes tyto plané výkřiky.

Původně odeslal rychtyk Zobrazit příspěvek
    na oficialnich strankach se po vice nez sedesati hodinach objevily ctyri radky, ze prazsky rallysprint ukoncila tragicka nehoda...

co me vsak doslova sokovalo je to, ze tiskovy mluvci akce Pavel Jelinek nabizi fotografie z tragedie. co to ma znamenat!!!???

zadna ucta k pozustalym rodinam, tohle je uz opravdu moc, nemam slov

http://www.prazskyrallysprint.cz/cz....ty&aktualita=6
    Už mlčím, nic neříkám, dělo by se to na kterékoliv soutěži.
    Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

Rychtyk: Ta výzva se týká předpokládám pozůstalých, rozhodně je nebude rozdávat komukoli, kdo si napíše.

Barban: Že mrzne neznamená nutně pomalejší trať, neboť když mrzne, je nezanedbatelná část trati rychlejší, protože je suchá. Rozhodně bych si to netroufl srovnávat rok s rokem.

Komentář

Mirek: a dal uz radsi v SZ

Komentář

Původně odeslal Andrew Zobrazit příspěvek
          Jak mimo realitu? To vysvětlení je nereálné? Já si za tím teda stojím i přes tyto plané výkřiky.
          Dub zůstane dubem. Nikdy neuzná, že udělal chybu, nikdy se za svoje neurvalé a hlupácké výkřiky neomluví. Jen si bude dál stát za svým. Slušný člověk by se hanbou propadl, když by si přečetl co si o něm ostatní myslí. Krásně to do sebe zapadá.

Komentář

Původně odeslal bet Zobrazit příspěvek
            Tak s tím nesouhlasím. Reklamy "Nemyslíš, zaplatíš" jsou úplně v pořádku, to je jasný. Navíc nechápu, proč přes ně teď dávají tu černou plochu. Lidi si musí uvědomit, že takovýhle masakry se na silnicích fakt dějou, a někdy mnohem horší. Ale pouštět záběry skutečných mrtvých lidí, to správný není. Ne proto, že je to krutý, ale kvůli jejich příbuzným a známým. Vemte si, že by se to stalo někomu, koho znáte, a vy jste pak ještě rok v TV, novinách a na netu naráželi na záběry jejich umírání. To fakt nejde.
            Je vidět, že sis zase přečet jen část, nebo reagoval jen na to co se ti hodí, psala jsem o tom, že je to hnusný vůči zraněným promiň, že jsem nedodala i vůči pozůstalým. Ale například se mnou ty reklamy nemyslíš, zaplatíš vůbec nic nedělají, protože vím, že je to nahrané. Realistické záběry by v mnohých případech byly mnohem mnohem užitečnější, protože teprve v té situaci to s lidmi konečně zahýba a donutí je to uvažovat o tom jak se chovají. Ale my se na tomhle neschodnem. Tak to raději nebudem ani víc rozmazávat.

Komentář

Původně odeslal barban Zobrazit příspěvek
              ... predevsim kvuli osobe Dodiho spolujezdkyne, ktera mu tam moc platna nebyla, spis naopak.
              Ale on pan předseda poslanecké sněmovny tam Romanovi také moc platný nebyl. Podle onboardu byl nejméně jednou úplně mimo a zbytek RZ četl hodně pozdě, často až když už Roman brzdil. Ale nevím co ta kočka, ta možná nečetla vůbec, takže neporovnávám.
              Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Původně odeslal bigbrother Zobrazit příspěvek
                Dub zůstane dubem. Nikdy neuzná, že udělal chybu, nikdy se za svoje neurvalé a hlupácké výkřiky neomluví. Jen si bude dál stát za svým. Slušný člověk by se hanbou propadl, když by si přečetl co si o něm ostatní myslí. Krásně to do sebe zapadá.
                To nepochybně. I o té potrefené huse.

Komentář

Bérešova pipka se chudák na té rychlé rovině nahoře modlila... A Vlček četl téměř přesně vždy tu zatáčku, ve které byli.

Andrewe, doufám že už v těch tvých výkřicích nebudeš pokračovat!

Komentář

Končím, OK? Vy jste páni.

Komentář

ja souhlasim s mirkem. srovnavat rok s rokem nelze..... jak rika, kdyz mrzne je sucho. letos bylo mokro, proto takove casy... zase si nemyslim, ze by byl nekdo vyrazne rychlejsi nez roman, zda-li vubec. je znamo, ze romanovi tyto podminky vyhovuji a umi na nich jet paradne. viz letosni valaska
                      k lesu dobrý...

Komentář

K letošnímu tragickýmu ročníku se mi moc nechce vyjadřovat, ale jsem zvědav, jak bude Pražský rallysprint pokračovat dál. Pan Mihule už jej údajně dělat nechce, ale předpokládám, že se nějaký zájemce o převzetí/odkoupení otěží najde.
                        Nicméně se obávám o osud Řeporyjský RZ, která už takhle postupně dostávala menší a menší prostor a nedivil bych se, kdyby se příště (bude-li nějaké) nejela vůbec. A protože kroužení kolem Strahova mi připadá ještě nebezpečnější, tak aby nakonec nezůstala jen časově roztažená šaškárna uvnitř stadionu, diváci pěkně v hledišti, snadné vybírání vstupného a problémů minimum. Páteční show mě však rozhodně nepřesvědčila, že bych ji musel vidět znovu. Sice lepší než třeba krasobruslení, ale s rallye to mělo pramálo společnýho a ani příjemný mrazení v zádech se nedostavilo.
                        Osobně mám o budoucnost Pražskýho rallysprintu obavy...

Komentář

Já za sebe musím říct, že v pátek mě zamrazilo při zvuku Ášínovy staré dobré Imprezy! Na tom stadionu se to krásně rozléhalo! Jinak o tom zkracování je zbytečné mluvit. Hodně mě bavily reakce jezdců a nejen jich ve vjezdové časovce na stadion, všichni totálka zmatení.
                          ewrc-results.com

Komentář

Z diskuze na idnes:

Dobry den vsem,
                            rad bych napsal par slov k dnesni udalsoti. Prave sem se vratil od rodiny zesnuleho.

Od rodiny meho kamarada, ktery dnes za svou neobezretnost zaplatil tu nejvyssi dan. Ctu si vase komentare. Nektere nebudu radeji komentovat a tem kteri maji v sobe aspon trochu lidskosti bych chtel vzkazat. Na tomto nebezpecnem useku uz se v minulosti stal podobny pripad kdy jeden ze zavodniku vyletl mimo trat. Dle meho nazoru by takovy usek mel byt jednou pro vzdy radne hlidan poradateli nebo treba polici. Sam sem byl dnes svedkem teto tragicke udalsoti a s politovanim musim rict ze tam zadny poradatel v dobe tragedie ani kratce pred ni nebyl. Pravda, na miste byla trapna cervenobila paska vymezujici prostor, ale sahneme si do svedomi. Koho z nas pod vlivem adrenalinu nadupanych motoru tahle paska zastavi. Kdo z nas by nepodlehl pokuseni. Z meho pohledu (truchliciho kamarada) obvinuju poradatele. Nikoho jineho nez poradatel. Stacil jeden ci dva chlapici s paskou poradatel ktery by na kolemjdouci zvysil hlas a verim ze by muj kamarad Pavel mohl dnes jit semnou na pivo. Kazdej mame svuj nazor na vec, ale tohle pratele neni nic jineho nez laksni pristup poradatelu a vsech organizatoru celeho really v nasi republice. Jak jiste vite neni to prvni pripad. Dovolte mi na zavrer kratke varovani. Respektujte pravidla ikdyz se vam nelibi a tam kde nejsou poradatele radeji dvakrat promyslete jestli to za ten zazitek stoji. Pavel byl vic nez dobry clovek a pro vasi informaci 6. prosince 2007 zachranil zivot jedne slecne. Dnes je 6.prosince 2008 At zije OSUD
                            Takže z tohoto svědectví vyplývá, že páska na místě byla. Škoda jen, že "trapnou cervenobilou pasku vymezujici prostor" nikdo nebere vážně. Pak to ovšem musí nutně dopadnout tak jak to dopadá. Onen svědek jistě promine, chápu že je plný emocí, ale jsou to pitomci.

Pořadatelská služba v místě nehody zřejmě opravdu byla na nedostatečné úrovni, třeba ta maminka s dcerou opravdu nevěděla co se na rally smí a co ne. Ale minimálně onen mrtvý Čech byl v zakázaném prostoru záměrně...

Vždyť to by pozůstalí po mrtvých po imaginární nehodě na dálnici mohli obvinit policii, že nedokázali zpomalit zahynuvší za pomoci radarů nebo ježků na silnici, protože ti pod vlivem adrenalinu jeli po dálnici 250 místo 130 km/h...

EDIT: teď ještě v té diskuzi koukám že pisateli několik lidí popsalo analogické případy jako já s tou dálnicí. Kupodivu bez invektiv. Kopírovat sem to ale nebudu, to bych byl asi zabanován za spam
                            Kdyžtak je to k přečtení zde, dole na stránce: http://zpravy.idnes.cz/diskuse.asp?i...3550_krimi_klu

Komentář

Pokud se ta vec dostane k soudu (jako ze jiste jo) a pokud soud rozhodne podobne jako v Ostrave(viz mfdnes.cz) bude mit poradatel moc velkej problem...

Komentář

V tomto kontextu bych rád zmínil zkušenost z Rakouska, kde za osamocenou pásku v poli, kde není široko daleko žádný pořadatel, nikdo neleze!

Člověk má život jen jeden a především na něm samotném je, aby si ho ochránil. Jinak "pod vlivem adrenalinu" může taky lézt z desátého patra po hromosvodu a podobně. Zde se hodí ono heslo "nemyslíš, zaplatíš", bohužel.

Pro pořadatele to samozřejmě průšvih je, ale omlouvat divákovu vlastní nezodpovědnost tím, že ho měl někdo vyhnat, je alibismus.

Ten kdo tam leze by si měl uvědomit, že nejen riskuje svůj život, ale i to, že zničí část života jiným, zejména posádce. A to není jen nezodpovědné ale taky bezohledné.

Komentář

Working...
                                X