Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Původně odeslal Norri Zobrazit příspěvek
    Prekopirovano z diskuze pod clankem: Už toho bylo dost!
    Diky za info... rad bych prispel take, takze za pripadne cislo uctu budu rad. Dekuju
    Matěj Skalník
    www.matejskalnik.cz

Komentář

Původně odeslal Norri Zobrazit příspěvek
      Prekopirovano z diskuze pod clankem: Už toho bylo dost!
      Tak na tohle pošlu pár peněz ze své studentské almužny rád. Mimo jiné taky proto, že by se tím dala narovnat pověst rallysportu jako takového pokřivená po těch nestydatostech, co zveřejnila některá media. Nuže čekám na výsledek jednání...
      Fotky z Kopné 2012 - https://plus.google.com/u/0/photos/1...50791172966433

Komentář

Ale jo, proč nepřispět. Jen mě zaráží, proč by s tím mělo souviset, že neměli pojistku. Jakou, úrazovou, zdravotní? Úrazová by snad neměla být potřeba, protože by náklady na léčení měly jít z povinného ručení auta a taky z pojistky pořadatele. Když se z ní platí hřbitovní zdi, ploty a podobné, tak i dochtoři. Jinak, pro doléčení nebude korun nikdy dost, takže jsem pro a chválím...
        ... a přeci se točí!

Komentář

A jen se diskutuje a skutek utek....
          Malokdo si muze dovolit platit pojistku, ktera by zahrnovala nejen leceni , ale rehabilitace, pobyty v laznich ci ortopedicke pomucky. O nakladech na pohreb, atd atd nemluvim. Toto by ale melo byt samozrejme a ne predmetem nejakych motoristickych diskuzi....
          Problemem je, ze Nemci by radi neco poslali te male do nemeocnice, poradatel ale na jejich zadost mlci a nechce zprostredkovat zadny kontakt. Je pry "divnej"....
          Jedinou seriozni variantou ( v mych ocich) by bylo zprostrekovani napr. od eWRC. Je prece partnerem Rallye-magazin.de , ne?
          Priznavam se ale ze je mi uz pomalu trapne....

Komentář

Pracujeme na přípravě konta pro sbírku na podporu té holčičky. Není to jednoduché. Nemá smysl sem psát každý krok, který se okolo toho dělá. Nehoda se stala v sobotu, dnes je čtvrtek a do soboty podle mě bude funkční účet. Trochu trpělivosti, rychleji to neumíme. Jakmile to bude běžet, o všem se dozvíte.
            Petr Eliáš
            MravenecZ

Komentář

Petre diky!
              Mohl by dat "Pejda" nekolik radek ,v tomto duchu, na rallyemagazin? Diky!

Komentář

pokud bude zajištěna transparentnost sbírky (například zveřejněním kopie výpisu z účtu se jmény všech dárců), rád bych se též přidal

Komentář

Já s tímto návrhem souhlasím a taky bych se chtěl připojit.
                  Karel

Komentář

tak se vrací sobotní vstupné bude vracet na ředitelství soutěže - ROŠICKÉHO STADION, Praha – Strahov,VCHOD A1, a to KAŽDÝ DEN OD STŘEDY 11.12.2008 DO STŘEDY 17.12.2008. Konkrétně každé odpoledne - VŽDY MEZI 12 A 16 HODINOU.

Podmínkou je předložení platné vstupenky pouze na sobotu 8.12.2008.
                    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Tak by ty dvoudení, za kterou mi nic nevrátí, alespoň mohli slosovat o to Subo...
                      Viděl jsem koně blejt, hada stát na zadních, WRCa lítat 30 metrů do dálky a skákat na dvě kola, noci v horách nad Monte Carlem se ale stejně nic nevyrovná!

Komentář

Mám potvrzeno, že se vrací peníze i za vstupenky na oba dny a to 200,- Kč

Komentář

Je Tvůj zdroj důvěryhodný? Na stránkách o tomhle není vůbec zmínka, ale jestli teda berou i ty dvoudenní, tak si zítra udělám hezký výšlap.
                          Jirka Bezstarosti

Komentář

Původně odeslal vas3k Zobrazit příspěvek
                            Mám potvrzeno, že se vrací peníze i za vstupenky na oba dny a to 200,- Kč
                            Vis to urcite??diky za info...

Komentář

Původně odeslal XSpeed345 Zobrazit příspěvek
                              Je Tvůj zdroj důvěryhodný? Na stránkách o tomhle není vůbec zmínka, ale jestli teda berou i ty dvoudenní, tak si zítra udělám hezký výšlap.
                              Dneska tam byl brácha pro ty peníze, dal jim dvě vstupenky oni se na nic neptali a dali mu 200,- za každou. Měli jsme koupený na pátek i sobotu.

Komentář

Tak to jo, díky za info.
                                Jirka Bezstarosti

Komentář

Working...
                                X