Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Pražský rallysprint 2008

Já vám nevím, mít hluboko do kapsy, asi bych mluvil jinak, ale chtít vrátit vstupné mi připadá jako nesouhlas s rozhodnutím o ukončení rallysprintu. Něco jiného by bylo, kdyby pořadatel vybral peníze a přitom třeba nezajistil položení dlažby na stadionu, takže by se nejelo. Ale zrušení soutěže nastalo v důsledku tragédie, což podle mě bylo naprosto správné, a proto se mi z pozice skalního příznivce rallye jeví jako solidární peníze zpět nechtít, tím spíš, viděl-li jsem alespoň páteční RZ1.

Komentář

souhlas

Komentář

Taky souhlasim, navíc mi to vracení peněz přijde docela jako výsměch pro všechny mimopražský. Takhle si tam může dojít jen ten kdo bydlí, nebo se jinak vyskytuje v Praze. Kdo by jezdil do Prahy kvůli dvěma stovkám? Měli by to vstupný radši věnovat do té sbírky.

Komentář

Jestli bude ta sbírka, tak proto vstupné dojdu a pošlu ho na účet, jinak na to kašlu. Divím se že sám pořadatel se pro tento krok nerozhodl, i když ono to není asi tak lehké.
          Jinak sbírka by neměla být jen na tu holčičku, ale na všechny pozůstalé a poškozené a nějak se rozdělit podle potřeby.

Jestli nic nebude, tak at si tam ty 2 kila klidně nechaj a to to mám 5 minut pěšky. Přijde mit o i trochu neetické nebo jak to nazvat. Přesně jak tu psal forrest - v podstatě sem tím souhlasil s u končením závodu. Po té tragédii mě vůbec nenapadlo chtít vrátit vstupné, prostě sem se sebral a šel sem jsem sklamanej domu, bylo o čem přemýšlet :-( Nechápal sem reakci těch, kteří se hned řítily pro trapný 2 stovky na ředitelství, reakci některých nechápu dodnes. A ještě jak tu někdo psal o nějakém slosování.... To sme lidi?
          If in doubt, flat out...legenda žije dál!

Komentář

Za to co předvedli v pátek na stadionu se nestydím za to,že si vezmu zpátky 200kč...

Komentář

kdyz vedome pujdes do kina na film a ten se ti nebude libit, tak budes chtit vratit vstupne?

Komentář

Když mi ho pustí jen část tak jo....
                www.pajuse.cz - podmořské, rally a jiné fotky - naposledy přidáno: Rally Kramolín 2019

Komentář

Pánové vy tady tak dlouho řešíte vrácení dvou stovek a přitom si pak někde v rastauraci bez problému dáte za ty samý prachy čtyři lepší kořalky.Projel jsem se do Prahy dá se říct skoro zbytečně,za naftu jsem dal 850 Kč a nebrečím nad tím.Prostě tento sport miluju a příště pojedu zas a už se nemůžu dočkat druhýho ledna ,až vyrazím směr Frajstád!!

Komentář

tady jsou fotky z nárazu Volfa do bariéry http://www.prazskyrallysprint.cz/cz.php?txt=galerie08
                    Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

Původně odeslal Filipes Zobrazit příspěvek
                      Aniž bych chtěl jakkoliv snižovat rozsah této tragické události...
                      Filipes: Víc jak 100procentní souhlas

Komentář

Dnešní Svět motorů přináší dvoustránku věnovanou osudné havárii.Ovšem podle mého je tam řada nepřesností.Mmch je tam i seznam podobných tragických havárií na našich rally za posledních 6 let.Zaujalo mě tam v souvislosti s havárií v roce 2002 v Blovicích při které zemřel jeden divák,že se jednalo o podezřelého z řady vloupaček do bytů.Ale to už jsem trošku odbočil.
                        Leon TDI Evo I Powerplus 764, Turbo 96 Kw,chip Dieselpower

Komentář

jo čet sem to taky a přitakávám že je tam hodně nepřesností....např. tam napsali že Pech jel s EVO 9 a co byla fakt síla byla fotka Kuzajovaho Peugeota a vedle nej telo bezvladneho cloveka....fakt hnus

Komentář

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
                            ...že se jednalo o podezřelého z řady vloupaček do bytů
                            Něco v tom smyslu to bylo, snad dokonce krátce po návratu z vězení. Už si to přesně nepamatuju, ale z příbrami, odkud pocházel, se snad dokonce ozývaly hlasy vděku nad touto nehodou...

Komentář

Dnes jsem byl na Strahově vrátit lístek. Trochu jsem se při té příležitosti bavil s paní, která vstupné vracela. Říkala, že příští rok se už určitě nepojedou Řeporyje, a Strahov jenom možná - že prý si chodí stěžovat obyvatelé přilehlých oblastí na neukázněnost závodníků. Takže možná bude za rok pouze a jenom stadion. Může se jednat zatím víceméně o spekulace, ale pravděpodobně tímto směrem se vyvíjejí plány ohledně PRS do budoucna...

Komentář

Jak už jsem psal dříve, přesně tahle varianta se mi neodbytně usadila v mysli a vůbec z ní nemám radost

Komentář

Working...
                                X