Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Pražský rallysprint 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Luky_CZ
    replied
    Re: Pražský rallysprint 2008

Smutné...

Zanechat komentář:

• Forrest
    replied

Jak už jsem psal dříve, přesně tahle varianta se mi neodbytně usadila v mysli a vůbec z ní nemám radost

Zanechat komentář:

• mihaal
    replied

Dnes jsem byl na Strahově vrátit lístek. Trochu jsem se při té příležitosti bavil s paní, která vstupné vracela. Říkala, že příští rok se už určitě nepojedou Řeporyje, a Strahov jenom možná - že prý si chodí stěžovat obyvatelé přilehlých oblastí na neukázněnost závodníků. Takže možná bude za rok pouze a jenom stadion. Může se jednat zatím víceméně o spekulace, ale pravděpodobně tímto směrem se vyvíjejí plány ohledně PRS do budoucna...

Zanechat komentář:

• Luky_CZ
    replied

Původně odeslal gonzo Zobrazit příspěvek
    ...že se jednalo o podezřelého z řady vloupaček do bytů
    Něco v tom smyslu to bylo, snad dokonce krátce po návratu z vězení. Už si to přesně nepamatuju, ale z příbrami, odkud pocházel, se snad dokonce ozývaly hlasy vděku nad touto nehodou...

Zanechat komentář:

• rak-rally
    replied

jo čet sem to taky a přitakávám že je tam hodně nepřesností....např. tam napsali že Pech jel s EVO 9 a co byla fakt síla byla fotka Kuzajovaho Peugeota a vedle nej telo bezvladneho cloveka....fakt hnus

Zanechat komentář:

• gonzo
    replied

Dnešní Svět motorů přináší dvoustránku věnovanou osudné havárii.Ovšem podle mého je tam řada nepřesností.Mmch je tam i seznam podobných tragických havárií na našich rally za posledních 6 let.Zaujalo mě tam v souvislosti s havárií v roce 2002 v Blovicích při které zemřel jeden divák,že se jednalo o podezřelého z řady vloupaček do bytů.Ale to už jsem trošku odbočil.

Zanechat komentář:

• RAcKY
    replied

Původně odeslal Filipes Zobrazit příspěvek
    Aniž bych chtěl jakkoliv snižovat rozsah této tragické události...
    Filipes: Víc jak 100procentní souhlas

Zanechat komentář:

• WRC_com
    replied

tady jsou fotky z nárazu Volfa do bariéry http://www.prazskyrallysprint.cz/cz.php?txt=galerie08

Zanechat komentář:

• JaraKl
    replied

Pánové vy tady tak dlouho řešíte vrácení dvou stovek a přitom si pak někde v rastauraci bez problému dáte za ty samý prachy čtyři lepší kořalky.Projel jsem se do Prahy dá se říct skoro zbytečně,za naftu jsem dal 850 Kč a nebrečím nad tím.Prostě tento sport miluju a příště pojedu zas a už se nemůžu dočkat druhýho ledna ,až vyrazím směr Frajstád!!

Zanechat komentář:

• Medved
    replied

Když mi ho pustí jen část tak jo....

Zanechat komentář:

• JFK6
    replied

kdyz vedome pujdes do kina na film a ten se ti nebude libit, tak budes chtit vratit vstupne?

Zanechat komentář:

• RallyFans
    replied

Za to co předvedli v pátek na stadionu se nestydím za to,že si vezmu zpátky 200kč...

Zanechat komentář:

• BIGMIKE
    replied

Jestli bude ta sbírka, tak proto vstupné dojdu a pošlu ho na účet, jinak na to kašlu. Divím se že sám pořadatel se pro tento krok nerozhodl, i když ono to není asi tak lehké.
    Jinak sbírka by neměla být jen na tu holčičku, ale na všechny pozůstalé a poškozené a nějak se rozdělit podle potřeby.

Jestli nic nebude, tak at si tam ty 2 kila klidně nechaj a to to mám 5 minut pěšky. Přijde mit o i trochu neetické nebo jak to nazvat. Přesně jak tu psal forrest - v podstatě sem tím souhlasil s u končením závodu. Po té tragédii mě vůbec nenapadlo chtít vrátit vstupné, prostě sem se sebral a šel sem jsem sklamanej domu, bylo o čem přemýšlet :-( Nechápal sem reakci těch, kteří se hned řítily pro trapný 2 stovky na ředitelství, reakci některých nechápu dodnes. A ještě jak tu někdo psal o nějakém slosování.... To sme lidi?

Zanechat komentář:

• John206WRC
    replied

Taky souhlasim, navíc mi to vracení peněz přijde docela jako výsměch pro všechny mimopražský. Takhle si tam může dojít jen ten kdo bydlí, nebo se jinak vyskytuje v Praze. Kdo by jezdil do Prahy kvůli dvěma stovkám? Měli by to vstupný radši věnovat do té sbírky.

Zanechat komentář:

• JFK6
    replied

souhlas

Zanechat komentář:

Working...
X