Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Würth Partr Rally Vsetín 2008

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

Re: Würth Partr Rally Vsetín 2008

seznam přihlášených
    http://www.autoklubvsetin.com/rally/entrant/seznam.pdf
    Tomaštík s Lancerem?

Komentář

Copak to, ale Tomáš Kotek! Že by přeci jen došlo na přestup z rallycrossu?

Komentář

jesismarja jestli letos bude zase snezit tak jako posledni dva roky kdy nasnezilo pres noc tak si to uz hodim,uz mam krizovy plan ze se pojedu podivat i na jine RZ nez tady v kuncicich..

Komentář

Asfaltové soutěže jsou u nás celý rok, tak proč by na jedné nemohlo být trošku sněhu? Mi to osobně nevadí.

Komentář

Původně odeslal snekAkoala Zobrazit příspěvek
            jesismarja jestli letos bude zase snezit tak jako posledni dva roky kdy nasnezilo pres noc tak si to uz hodim,uz mam krizovy plan ze se pojedu podivat i na jine RZ nez tady v kuncicich..
            ty jsi z kuncic?ja taky :-D

Komentář

Původně odeslal SteFi-RT Zobrazit příspěvek
              Asfaltové soutěže jsou u nás celý rok, tak proč by na jedné nemohlo být trošku sněhu? Mi to osobně nevadí.
              Problém to je ale pro jezdce, minimálně pro ty s menším rozpočtem, protože by to pro ně znamenalo mít jiné gumy než po celý rok. Nemám moc jasno kolik vydrží zimní guma na závoďáku, ale kupovat gumy kvůli jedné souteži v čr, kde ten sníh ještě jistý není, se mi zdá zbytečné.
              Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Já vím, zbytečné kupovat zimní pneu možná je, když není jisté jestli zasněží nebo ne. Ale já osobně jako divák se rád podívám na závody ve sněhových podmínkách. To, s čím se potýkají posádky, to je věc druhá.

Komentář

Původně odeslal hafieror Zobrazit příspěvek
                  Problém to je ale pro jezdce, minimálně pro ty s menším rozpočtem, protože by to pro ně znamenalo mít jiné gumy než po celý rok. Nemám moc jasno kolik vydrží zimní guma na závoďáku, ale kupovat gumy kvůli jedné souteži v čr, kde ten sníh ještě jistý není, se mi zdá zbytečné.
                  Po zkušenostech z předloňska rači jednu sadu zimních gum přibalím i když jen seriových. Furt lepší než přožízlá závodní guma na asfalt. Osobně si přeji,aby sníh ještě chvíli počkal.
                  Korunky už letos nějak došly.
                  www.jefex.cz

Komentář

Hoj chlapi,tak jsem si včera byl projet kunčickou RZ.Je to docela síla,hodně napadaného listí a pod těma mosty to bude docela dost zajímavé.Jen at nenapadne sníh.Vím,že loni byl přichystán traktor na to,aby kdo zapadne pod mostem at ho může vytáhnout.Uvidíme letos jak to bude.Snad ten sníh nebude! Jinak se chystám na Vidče(Spina) a pak v případě,že bude sníh na Kunčicích tak na Vesník sjezd do cíle(vracečka u stodoly).
                    Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " PAN JEZDEC ". Škoda,je to už 33let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

SILVERO a OTTO oba s Imprezou N14

Komentář

Hezký den.Nevíte kdy bude oficiální startovní listina? Nebot tam postrádám posádku L.Galia-Ota Hloušek,ale jak je znám nejspíš posílali přihlášku "za minutu dvanáct"
                        Díky Roman
                        Jo,jo.Je to tak. Jirka Sedlář to byl " PAN JEZDEC ". Škoda,je to už 33let, co není mezi námi. Vzpomínáme na něj stále.A doufám, že nejenom já.

Komentář

Původně odeslal Michalin STR8 Zobrazit příspěvek
                          SILVERO a OTTO oba s Imprezou N14
                          Jsem rád,že je oba uvidíme.Apropo Ludvíku jestli to není tajný,jaký byl důvod tvé neúčasti na středomořských asfaltech?

Komentář

Bez spolujezdce se závodí těžko. Není každý den posvícení, snad si ve Vsetíně spravím chuť.

Komentář

Doufám,že Jarek Orsák opraví to rozbité auto z Košic

Komentář

Ne že bych byl pesimista a nevěřil na zázraky, ale tohle se snad opravit už nedá.
                                Červená raketa, momentálně s rozbitým nárazníkem. Ať žije kus plastu ležící na D1

Komentář

Working...
                                X