Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Pěkné fotky a musela to být pěkná podívaná,jen by mne zajímalo, kdo jel s tou Š 130 .
    Karel

Komentář

Podle jmenovek na okně bych to viděl na Jirku Trojana
      FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Asi jo,je tam napsané Trojan-Mach

Komentář

Díky za info....
          Karel

Komentář

Trojan - Mach tam na jmenovce sice je, ale Jirka s ní nejel..tyhle jmenovky jsou ještě pozůstatek po jejich startu na rally legend v San Marínu...
            http://www.rallyfans-katovice.wz.cz

Komentář

Další zajímavá informace........ Tak se asi nedozvím kdo s tím jel , nevadí děkuji všem
              Karel

Komentář

Původně odeslal MMAARTIN Zobrazit příspěvek
                Trojan - Mach tam na jmenovce sice je, ale Jirka s ní nejel..tyhle jmenovky jsou ještě pozůstatek po jejich startu na rally legend v San Marínu...
                Tak se Pepovi omlouvám, že jsem si špatně tipnul . Takže to bylo klamání fanoušků .
                FANS OSEK !!! Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

a nebyl to J.Červený,který s tím jel i na Barumce??

Komentář

Tu Škoda 130RS jel Jarda Marchal se synem z Č.Budějovic má jich několik sbírá je a renovuje.Na San Marínu s tim jel taky on,ale ucpávaly se trysky ,protože nalili benzín ze starýho kanystru a už to bylo pak to celý San Maríno rozebíraly a skládaly.Společně pořádáme sraz Škoda zadní náhony,který by se v tom to roce měl uskutečnit okolo 20-29.Května v campu Vltava caa 10km od Rožumberku tímto i předběžně Všechny zvu a přesný termín sdělím.
                    Tady je pár foto z loňského ročníku.
                    http://davon.rajce.idnes.cz/Sraz_skoda_2008_Vltava/

http://zuluko.rajce.idnes.cz/0.SKODA...ERY_13.9.2008/

Komentář

Červeného auto to opravdu není. A DAVON už dokonce i napsal čí to auto je

Ten sraz mě zajímá, dej pak zavčasu nějaké info na škodateam

Komentář

teda v Rally píšou, že se 130 RS jel na Legendách Trojan, tak kde je pravda?

Komentář

Se 130RS na Legendách jel podle mě Jiří Trojan s Karlem Machem.

Komentář

Ale na Barumce s tím jel Červený ne???

Komentář

Původně odeslal Mirek-607 Zobrazit příspěvek
                              Se 130RS na Legendách jel podle mě Jiří Trojan s Karlem Machem.
                              Přesně tak. Vlastníkem auta by měl být Karel Mach a jelikož on měl zřejmě co do činění s krumlovskou sekcí Winter Trialu, eresu na Col de Svatý Jan proháněl Jaroslav Marchal.
                              Mě by zase zajímalo, jak je to s SPZ. Teď to auto má starou boleslavskou ( MBB ), ale na Legendách mám pocit, že Trojan s Machem jeli s děčínskou. Že by to nechali přepsat kvůli větší autenticitě jinak nádherný repliky Zapadla z Monte Carlo 1977?
                              Naposledy upraveno Forrest; 28-01-09, 12:32. Důvod: B se závorkou mi tam dosadilo smajla

Komentář

Původně odeslal rak-rally Zobrazit příspěvek
                                Ale na Barumce s tím jel Červený ne???
                                Nene, tohle auto není Červeného, i když vypadá takřka stejně. Červený má SPZ PJ(něco) a někde zepředu (na okně?) nápis STK Blovice, jíž je majitelem.

EDIT: http://web.skodateam.cz/php_inc/img_...tbl=tbl&full=1
                                Naposledy upraveno Luky_CZ; 28-01-09, 13:00. Důvod: Luky našel fotku :-)

Komentář

Working...
                                X