Oznámení

Collapse
No announcement yet.

Amatérské Rally v ČR

Collapse
X

• Filtr
  • Čas
  • Ukázat
Clear All
new posts

• Re: Amatérské Rally v ČR

Ta by mě taky zajímala, mohli by to nějak porovnat, kouknout při tom na loňský výsledky, abych se dostal aspoň do první padesátky.

EDIT: Jo a Jirka Skula jede Suzuki Jimny 4WD nikoliv tu Octu.
    http://www.speeder.czweb.org

Komentář

Startovní listina na Radouňskou Zimní hobbyrallye 2010.

Komentář

No nazdar... Není první RZ brána jako superspeciálka? Že by se startovalo odzadu?

Komentář

Chtěl bych jen upozornit všechny startující, aby se dostavili ráno včas a stihli tak udělat přejímku a poté si projet trať. Trénink bez vylepeného startovního čísla nebude možný.

Komentář

No tak jsme z Radouně doma, pěkné závody, ale opakovala se situace z loňska, kdy po průjezdech čtyřkolek už moc sněhu nebylo. Největší palbu jel Nešpor, kde bylo vidět, že jede na zimním podvozku. Pamatuju si, že na RZ1 dal druhému Trojanovi přesně 2 minuty. Snažili se i ostatní, hodně aut se vytahovalo ze sněhových bariér. K vidění byla i jedna bouda.
            Stačí jedna chybička a v pr.eli je bednička - Tomáš Enge.

Komentář

David Nešpor jel sedmimilimetrový hřebíky, to muselo bejt jak na asflatu. Trojan jel loňský gumy, i když 2 minuty se mi zdají stejně moc.

Klema se na poslední RZ dostal mimo trať a přišel o umístění v Top5.

Komentář

maevad: Škoda Aleše, ten jel myslím na třetím nebo čtvrtém místě. Koukali jsme na výsledky po první RZ a opravdu měl Nepšor čas 9:20,0 min. Karel Trojan měl čas 11:20,0. Na to i jaké jel Nešpor gumy, tak to byla fakt nehorázná střelba.

Komentář

jojo Nešpor jel neskutečně pěkně...

Komentář

Boudu dal určitě DAVON

Komentář

Davon boudu nedělal, tu boudu dělalo Fáčko se startovním číslem 68.

Komentář

Zimní Radouňská hobbyrallye / 30 fotek PetrM - http://emk.cz/?p=3383

Komentář

Tak koukám, že Mravenecz se do toho závodění pustil zostra, rovnou Sůbo... Jestli teda souhlasí startovka, protože za tím sloupkem ho fakt nelze identifikovat a zezadu už vůbec ne
                          FANS OSEK !!! nové video: Historic Rallye Kramolín 2014
                          Stanisi, nikdy na tebe nezapomeneme

Komentář

Svezení parádní, škoda rozbité tratě, ale na louce to holt jinak nejde. Příště snad přijedu zas

Nešpor měl dnes jednak nejlepší techniku a i obrovské nasazení. Ten skok po startu byl brutální...

Původně odeslal WRC_com Zobrazit příspěvek
                            ...tu boudu dělalo Fáčko se startovním číslem 68.
                            Čímž se z něj rázem stalo číslo 89

Komentář

Trochu to poopravím. První jízdu dal K. Trojan za 11:02, druhou 11:10. Já obě stejně za 11:05, takže před poslední jízdou jsem byl třetí, 2 sekundy před Karlem. To jsem ale netušil a myslel si, že jsem čtvrtý. Poslední jsem jel na doraz a sežral mě vant.
                              S K. Trojanem jsem pak mluvil a říkal, že když D. Nešpora pustil a on pak šel na brzdy, tak mu auto zaklekávalo jak na asfaltě

Oba jsme jeli malý hřeb, já navíc malý počet, který jsme po loňském závodě oba zredukovali.S tím hovadským dlouhým se to nedá srovnávat. Je to prostě o gumách. Loni jel D. Nešpor 18" micheliny s decent hřebem a nechytal se zase on. Stejně tak jel loni mechanik Matoušek na dlouhém hřebu a auto se místo smyku v zatáčce naklánělo Když by dojel, tak porazil všechny.

Komentář

http://www.ewrc.cz/ewrc/fotogalery.p...graf=128&all=1 Par fotek
                                Radouň Motorsport (http://www.radounmotorsport.cz) Volný Pohár České Republiky (http://www.volnypohar.cz)

Komentář

Working...
                                X